Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 7154 Strona 675 z 716
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0


Ja trzymam w zwykłym szklanym słoiku. Ma naklejkę z napisem Maria :-)

Odnośnie miału - nie wziąłbym nawet za darmo. Tym bardziej w dzisiejszych czasach (dopalacze)
Rejestracja: 2014
  • 5175 / 488 / 0


To jest tylko taki bajer - sam kupiłem podobny słoik, bo ładnie wyglądał.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Marihuana coraz mocniejsza (i groźniejsza?)

Marihuana i haszysz sprzedawane w Europie mają coraz większą moc i coraz wyższą cenę. Badania, których wyniki opublikowano w piśmie Addiction, zostały przeprowadzone przez naukowców z University of Bath i King's College London.
Rejestracja: 2011
  • 919 / 27 / 0


18 stycznia 2019jezus_chytrus pisze:
UltraViolence - na jakiej zasadzie działa taki słoik jak z linka? Ja tam widzę tylko gumową uszczelkę. Jak wysysane jest powietrze, że piszesz o słoikach zamykanych próżniowo? (pytam z ciekawości :))
Jeśli mam być zupełnie szczery - nie mam pojęcia. Aczkolwiek kiedyś robiłem eksperyment, ta sama ilość zioła, z tego samego batchu (a więc suszony, currignowany etc. tak samo) leżakowało w słoiku podobnym do tego z mojego linka oraz w słoiku zwykłym (aka słoik po ogórkach). Po półrocznym przechowywaniu te ze zwykłego słoika zmniejszyło swoją gramature o jakieś 15%, nie pamiętam dokładnie.
Rejestracja: 2009
  • 350 / 16 / 0


Apropo miału to mnie czasem zastanawia że taki chrust, mielik niekiedy bardziej klepie niż soczyste topy. Też myślałem że jakieś maczane, ale zapach i działanie 100% mj.
Rejestracja: 2018
  • 176 / 10 / 0


A ilosciowo "na oko' jest wiecej drobnego mialu 0,5g niz topa 0,5g ?
Rejestracja: 2011
  • 919 / 27 / 0


Zależy od struktury topa. Przykładowo 1g sensi starr, który jest zbity jak kamień wygląda jak połówka, na oko oczywiście. Dla porównania 1g super lemon haze wygląda objętościowo jak 3g. Po zmieleniu obie odmiany ilościowo wyglądają już tak samo. Mowa oczywiście o temacie ze swojej uprawy. Z komercyjnych tak fajnie już nie będzie, poza tym kto uprawia hejzy komercyjnie? ;-)
Rejestracja: 2018
  • 176 / 10 / 0


Jak to jest z ta medyczna,bo juz ponad rok temu ja zalegalizowali i za wiele o niej nie wiadomo,tyle ze jest w 3 aptekach w polsce dostepna i zanim zrobia po jednej aptece na kazde srednie/duze miasto to pewnie z 10 lat minie
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0


Czasem mam głupie rozkminy po paleniu. Jak jestem sam w szczególności. Dziś złapałem zawieszkę wracając od znajomych, po całej nocy palenia dżointów. Jeszcze na fazie.
Myślę sobie, że wszyscy (ludzie) mamy wspólny punkt- niezależnie od wszystkiego- w końcu umrzemy i nikt inny za nas tego nie zrobi. Na końcu będzie rozpacz strach ból i samotność. Od urodzenia jesteśmy skazani na to, że się zepsujemy jak stary rower i zgnijemy jak mięso w śmietniku.
Jak na fazie o tym myślę, zaczyna mnie to przerażać. Ludzie, którzy mówią takie rzeczy głośno, kończą w psychiatrykach izolowani od reszty. A czy nie mają racji? Czy to oni są wariatami, a nie de facto ci, którzy tego 'tematu tabu' nie poruszają, nie myślą nad tym co i tak ich nieuchronnie czeka? A może po prostu się przejarałem? Dlaczego zioło uruchamia takie rozkminy? Jak człowiek staje się zbyt "oświecony" kończy w pokoju bez klamek...bo co, bo jest zbyt świadomy?

Chyba czas na :bongo: po czym odpalić jakąś komedię. Albo jakiś horror.
Rejestracja: 2015
  • 1203 / 133 / 0


Medyczna jest dostępna w sklepach internetowych bez przypału, nie trzeba szturmować aptek.
Kali nawet goni po koncertach. :skret:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Rejestracja: 2009
  • 350 / 16 / 0


A ta medyczna klepie wogole? Jeszcze i tak nie ma de facto jej, ale jest oficjalnie.muszą sprowadzić. ciekawe czy mój doktorek mi wypisze haha watpie ale dla beki spytam go chyba
Posty: 7154 Strona 675 z 716
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość