Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
58
14%
2.raz w tygodniu.
19
15%
3.Jaram i miksuję
20
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
10
10%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
14

Liczba głosów: 134

• 409 / 66 / 0

Ja bym to nazwał ładowaniem się stanu grubego upalenia !
  • 7241 / 724 / 0

13 stycznia 2019cosmo6 pisze:
Też macie podobnie że jeżeli ściągnięcie chmurę z wiadra to macie przez jakieś 5-10sekund taki dziwny bad trip?
Nigdy tak nie miałem, to po prostu skumulowanie się nagle THC i nagła bomba. :liść:

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Naukowcy odkryli związek między piciem alkoholu a demencją

Chociaż alkohol jest popularny od tysiącleci, a demencja staje się coraz bardziej powszechna, naukowcy nie odkryli jak dotąd związku między nimi. Jednak niedawno przeprowadzone badanie znalazło na to odpowiedź.
  • 1881 / 628 / 0

Albo niedotlenienie.
  • 845 / 91 / 0

Uuu, ale mnie wgniotło w fotel :liść: :liść: :liść:
Grape Ape, 100% Indica
wwwwww.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1260 / 150 / 0

Tak to niedotlenienie. Znam to uczucie. Ale potem się wykaszle, pooddycha i wszystko wraca do normy, bomba trzyma równo %-D
Nie no kurwa zły start to i faza chujowa, wiadra najlepiej napierdalac juz będąc w ciągu, a nie na start, chyba, że się kładzie lache na rozkminy i chce tylko ukurwić takiemu to naprawde nie przeszkadza. Potwierdzam.
  • 440 / 32 / 0

Nie no ja właśnie nie palę często. Kiedyś się paliło codziennie przed długi czas a teraz przerwy długie robię. Jak drugi dzień sobie teraz wale tak po 4 wiaderka i jest w porządku już. Doslowie z 10min hunkąłem sobie wiaderko i ładnie zamiata.^^
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

A ja właśnie na gastro wciągnąłem 7daysa moczonego w danio z czekoladą.
Nie wiem co za odmiana, ale je się po niej znakomicie a stan jest w 100% pozytywny, żadnych schiz.
Chyba jakaś hybryda mniej wiecej 50/50, szacuję :extasy:
  • 200 / 13 / 0

Trzeci dzien z rzedu palenia bucha po dluzszych przerwach.
Wiadro z rana wgniotlo w fotel jak nie wiem, muzyka ze sluchawek przeszywala cialo, a ja jedna wielka zawiecha i uczucie przyjemnosci. Pozniej spacer, sluchawki, stary klimatyczny rap i szarobure otoczenie dalo mi takie zajebisty klimat, ze ja pierdole. Pozniej dopalane tylko zamula i nie daje juz takiej bomby+ szybko schodzi. Ale rozkminy nadal kozackie. Wlasnie zjaralem 4 szklo dzis i seans filmowy B)
Od jutra kolejna przerwa na miesiac, moze troszke krocej, wszystko z umiarem Panowie! ;)
  • 845 / 91 / 0

Kto nigdy ich nie robi ten szybko traci nerwy :D
Najprawdziwszy i najbardziej życiowy wers HG :)

Hehe w bani mi się nie mieści jak mogłem kiedys nie lubić ćwiczyć po buchach :) Teraz jak mam ziolo to nie ma mowy żebym nie napierdalal :D
Kto nie próbował gorąco polecam. Zupełnie inna jakość, w każdej sekundzie. Tylko malutkie ilości oczywiście.
  • 442 / 23 / 0

Taka ilosc,mi ostatnio starczyla na wieczor,2 dupki z tego topka i jedna slaba z samarki.Bylo nawet grubo :liść:,jakies 2h mocnej fazy ,potem przez 3h czuc bylo,ze trzyma,ale bardzo lekko,a jakie ogromne cisnienie na wiecej i smutek zlapal jak spalilem wszystko i zaczelo schodzic po tych 2h %-D.Z racji,iz jak minelo 2h tej mocnej fazy i zaczynalo wyraznie schodzic,walnolem szklanke :wino: i na chwile faza powrocila, jak alko weszlo,ale to na chwile doslownie.Wieczor byl udany :korposzczur:,najchetnej bym tak kazde 4h przed snem spedzal,ale drogo by to wyszlo,w skali miesiaca :uwaga: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata