Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 956 / 33 / 0

Dokładnie, "podjebany weed" :nuts: :nuts:

Dałeś mu za dużo (do tego z wiadra) na pierwszy raz to tak porobiło. Po bardzo mocnych hejzach (zwłaszcza bez tolerki) możliwe jest nawet całkiem niezłe psychodeliczne* doświadczenie na pograniczu bad tripa, także...

*oczywiście nie w stylu fraktalnej zupy.
  • 5253 / 506 / 0

Wczoraj nabyłem dwójkę Master Kush (źródło z Czech). Świetne źródło - bardzo dobra jakość i cena (60 zł za II zapłaciłem). Temat zmienia się właściwie co kilka dni.
Kupiłbym więcej, ale koleżka przywiózł tylko 5, a osób do obdzielenia miał 3. Piękny, zielono beżowo rudawy top (2.1 g).
Zapach od razu skojarzył mi się z Afghan'em, którego paliłem jakiś czas temu (nawet posiadam jeszcze na 1 bongo) - charakterystyczny, słodkawy.

Działanie również bardzo podobne do Afghan'a, ale jednak inne. Body high nie jest aż tak mocny. Działanie to 100% relaks - film ogląda się świetnie. Po 3 dużych chmurach człowiek nadaje się do użytku dopiero na drugi dzień. Nie wyobrażam sobie np biegać pod wpływem Master'a. Sen jest MOCARNY i rano trochę ciężko jest się odkleić od poduszki.

Jedna z lepszych odmian, jakie paliłem (wolę raczej Indyjki, choć w każdym temacie znajduję pozytywy).
Dla tych, co preferują stoned ponad high - pozycja obowiązkowa : )

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Marihuana w Meksyku legalna jeszcze lutym?

Pierwsza Izba Sądu Najwyższego w Meksyku poinformowała, że wchodzą w życie zalecenia prawne dla wszystkich sędziów, aby nie karać za rekreacyjne spożywanie marihuany. Rezolucja zostanie opublikowana 22 lutego 2019 roku.
  • 33 / / 0

19 lipca 2018UltraViolence pisze:
Dokładnie, "podjebany weed" :nuts: :nuts:

Dałeś mu za dużo (do tego z wiadra) na pierwszy raz to tak porobiło. Po bardzo mocnych hejzach (zwłaszcza bez tolerki) możliwe jest nawet całkiem niezłe psychodeliczne* doświadczenie na pograniczu bad tripa, także...

*oczywiście nie w stylu fraktalnej zupy.
Ja po moim pierwszym razie z mj tez mialem bad tripa. Ogolnie bylem swiadkiem wielu bad tripow i dziwnych zachowan po mj, ale to co zobaczylem ostatnio przerasta wszystko. Sytuacja kiedt caly zesztywnial wygladala jak po przedawkowaniu jakichs dopalaczy.
  • 5253 / 506 / 0

Też byłem świadkiem wielu "bad tripów", choć ja nazywam to "przejaraniem".
Zazwyczaj polega to na tym, że nieszczęśnik nie odzywa się przez X czasu i "walczy z myślami". Czasem musi wyjść na powietrze (kardio-faza).
Może to kwestia zbyt mocnego tematu, a może psychiki. Pamiętam, jak nabiłem pierwszy raz wiadro dla współlokatorki (pierwotnie miało być dla mnie więc nabite na maks). Ściągnęła pięknie na raz, pokaszlała 5 minut i odleciała na 2h. Niewiele mówiła, skupiła się na TV i co jakiś czas padały salwy śmiechu. Ona jednak nie była świeżakiem w temacie...
Świeżakowi czegoś takiego bym nie zrobił...
  • 2835 / 198 / 0

znam kilka osób dla których nawet zapalenie korka wiążę się z tym co opisał wyżej jezus, takie osoby zazwyczaj sobie odpuszczają
ja ostatnio po jednym wiadrze byłem miło zrobiony, aż odmówiłem kolejnego co mi się często nie zdarza :D
  • 5682 / 442 / 0

21 lipca 2018JSC pisze:
ja ostatnio po jednym wiadrze byłem miło zrobiony, aż odmówiłem kolejnego co mi się często nie zdarza :D
Jak jest dobry Staff i do tego wiadro które jest mocarzem - prawie jak bongo to tak się właśnie zdarza :cheesy:
  • 204 / 2 / 0

Znowu kicham po powąchaniu suszu, o co chodzi? Uczulenie czy co
Czy mogę palić w takiej sytuacji?
  • 331 / 27 / 0

Nigdy sie nie spotkalem by ktos mial uczulenie za konopie. Zapal to bedziesz wiedzial ale uwazam ze nie bedzie problemu. Moze byly jakies drobiny co wciagnales i dlatego kichasz.
  • 956 / 33 / 0

Po prostu zapach działa na Twój nos drażniąco, przez co kichasz.

Mój znajomy kilka lat temu też tak miał, wsadzał nos do worka a po sekundzie kilku minutowa salwa kichania. Po czasie przeszło i aktualnie pali sztuke dziennie %-D
  • 339 / 20 / 0

Ma ktoś problemy z wysokim tętnem po zapaleniu marihuany?

Przestałem palić po ostatnim razie, kiedy po zrobieniu "wodospadu" serce przyspieszyło mi do 130 uderzeń na minutę i aż rzucało mną na wysokości klatki piersiowej. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z natury kardiologicznej.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 46 uczestników Wejdź na czata