Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
58
14%
2.raz w tygodniu.
19
15%
3.Jaram i miksuję
20
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
10
10%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
14

Liczba głosów: 134

• 1 / / 0

Kawa neutralizuje zapachy ;) Może pomóc zamaskować dodatkowo mj.
  • 7339 / 859 / 0

Szampon to dobra opcja moim zdaniem. Oczywiście butelka nieprzezroczysta i szczelne opakowanie (najlepiej ze 2 warstwy grubej folii).

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.
  • 377 / 42 / 0

Kto by chcial woz przetrzasac dla 2 sztuk?! W aucie jest setka mieksc gdzie mozna skitrac takie malenstwo. Nie przejmowal bym sie tym, chyba ze ktos Cie podjebie ale to inna opcja.
Im mniej schowane i w bardziej przewidywalnym miejscu tam mniej szukaja.
  • 355 / 12 / 0

@jezus_chytrus
Kurde a ja jak próbowałem AK47 z DM z polszy to mi łba nie rozjebał. Przyjemny średniak ale szału nie robił.
  • 1380 / 132 / 0

Bo ten AK był średniawką - vendor sam mi to przyznał.

Miałem okazje próbować AK od serious seeds po pół rocznym curringu i ten już był kozacki. Zresztą ponad 20 nagród w cannabis cupach mówi samo za siebie. :)
  • 35 / / 0

Siema.

Dzisiaj w 3 jaralismy wiadra z kumplami i przyszedł czwarty który nigdy w zyciu nie jaral. Napuscilem mu wiadro, wciągnął wszystko na raz i mówił że nic nie czuje. Ja od poczatku wiedzialem ze cos juz jest nie tak, w ogole przestal sie odzywac ale gadal ze nic go na razie nie bierze. Minelo jakies 10min od zajebania i nagle kazdy w szoku. Siedzial na takim murku jakbym co mial wysokosc z pol metra, i odchylił się do tyłu i cały zesztywniał w ogóle nie kminil o co chodzi, miał całe napięte ciało z minutę wręcz sparaliżowane. Po minucie zjebał się z tego murku na ziemie i całą fazę już przesiedział nic się nie odzywając. Jak cos do niego mwilismy to nie odpowiadał. Wyglądało to jakby zajarał jakiegos czochracza. Nam nic nie było. I tu pytanie czy to musiał być jakis podjebany weed czy po czystym tez takie rzeczy moga nastapic?
  • 4181 / 554 / 11

30 euro z 5 g w NL od kumpla z ulicy.
Mocny skun z pod lampy.
Palę grama marychy dziennie średnio.
Rano po śniadaniu palę ze trzy lufy. To już z przyzwyczajenia, lub nałogu.
Na przerwie w pracy - fifka za winklem.
  • 1601 / 189 / 0

Nie jesteś rozleniwiony w robocie ?
  • 763 / 43 / 0

jak mam zmiane na nocki to jaram w pracy jak lokomotywa xD jestem w sumie nie do pogadania ale chuj z tym lecz kiedyś musze troche przystopowac bo kochana mj jest to fakt ale w ciagach sie ni chuja nic nie chce robić , tylko siedziec i ogladac jakies pierdoly na yt..
  • 7339 / 859 / 0

18 lipca 2018jason1245 pisze:
...i przyszedł czwarty który nigdy w zyciu nie jaral. Napuscilem mu wiadro, wciągnął wszystko na raz...
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Kto daje świeżakowi wiadro do obalenia??
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata