Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

47%
1.Cały czas.
50
9%
2.raz w tygodniu.
10
17%
3.Jaram i miksuję
18
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
7
9%
5.raz w miesiącu.
10
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
12

Liczba głosów: 107

• 302 / 22 / 0

01 lipca 2018Baltimore pisze:
Pracuję obecnie nad optymalizacją microdosingu marihuany. Rzadko już palę kwiatostan - w zasadzie tylko wtedy, gdy nie mam od kogo kupić tłustej lufy. A kupuję. Za jedną płacę od trzech do dziesięciu złotych. Te najdroższe są zazwyczaj na zamówienie, to znaczy kumpel na zlecenie pali przez taką lufkę tylko to, o co go proszę. Blend - mieszanka na przykład odmiany haze z tzw. "nakropem" lub skun(k) z różnych źródeł - jest z reguły tańszy, single oil - droższy.
Toć opalanie to najgorszy syf, sama smoła blee. Nie pamiętam kiedy ostatnio oplałem szkiełko, chyba z 8 lat temu.
  • 1539 / 178 / 0

Po 1 albo 2 gietach dobrego,
można się zaaajebiście upierdolić

ziomek opalał 2letnie bongo, całe czarne.. zmiotło go totalnie

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Na Lotnisku Chopina przechwycono heroinę wartą ponad 1 mln zł

Na Lotnisku Chopina w Warszawie udaremniono przemyt heroiny o wartości ponad 1 miliona złotych – poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa. Ponad pięć kilogramów narkotyku w ściankach walizki przewoziła obywatelka Hiszpanii.
  • 7241 / 719 / 0

[mention]VERBALHOLOGRAM[/mention]
Ale mnie rozwaliłeś z ta sprzedażą lufek. Wychodząc w przyszłość to może i helupiarze będą sprzedawać filtr przez który filtrujemy hel. %-D
Ale patent :-D
  • 983 / 140 / 0

[mention]UJebany[/mention]

Naprawdę, gostek miał dojście do poważnego jaracza który siedział za PEZETA, i walił tylko wiadra, nawet kilka osób mówi na niego Lord Wiader, na te fifki mówiliśmy tygryski czy jakoś tak, a on nie opalał fifek tylko kilku dobrym znajomym pchał za dychę, a ten gostek o którym piszę miał chody u niego i z tej jednej fifki za 10, robił 2-3 i za 2 dychy pchał, a ten skuny którymi były zajebane naprawdę były kilery. Naprawdę, nie ściemniam.
  • 905 / 45 / 0

Co do opalania jeszcze wróce - wchuj nie zdrowe. Cały ten leci w płuca.
Przypomniałem sobie , że vapo miałem zakupić....
  • 372 / 27 / 0

Ale to mi smakuje, podoba się. Tak się składa, że marihuana dumnie plasuje się na pierwszym miejscu mojej listy substancji, które nasilają we mnie zaburzenia somatyczne i krótkie napady nerwicowe. Czasami pełny cyban w lufce to znacząco za dużo.

Opalanie upierdala inaczej. Spłyca afekt, staję się apatyczny. Z całą pewnością siebie mogę iść na przykład na przesłuchanie. Po opaleniu lufki, przez którą przeszły wcześniej dwa bicia, starsza aspirant (taka blondi, MILF) z wykroczeń dwa razy drukowała zeznania, bo wytknąłem jej kilka błędów interpunkcyjnych.
  • 7241 / 719 / 0

Jak wy możecie funkcjonować po trawie?U mnie to zaraz depresja, chujowe myśli .Taka zajebka ze nie mogę dogadać sie z mamuśka, chodzę jak pijany.trawa juz nie dla mnie.

Parę lat temu jak jarałem to nie miałem super banie.
  • 372 / 27 / 0

Opalaj lufki.
  • 702 / 54 / 0

albo rób z mj blanty ALE z tytoniem %-D
  • 21 / / 0

Na temat palenia z tytoniem... Najgorzej jest rzucić za dużo tytoniu i przepalić się nikotyną gdy akurat wchodzi mj. Straszny bad trip na tle fizycznym
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata