Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 296 / 16 / 0

01 lipca 2018Baltimore pisze:
Pracuję obecnie nad optymalizacją microdosingu marihuany. Rzadko już palę kwiatostan - w zasadzie tylko wtedy, gdy nie mam od kogo kupić tłustej lufy. A kupuję. Za jedną płacę od trzech do dziesięciu złotych. Te najdroższe są zazwyczaj na zamówienie, to znaczy kumpel na zlecenie pali przez taką lufkę tylko to, o co go proszę. Blend - mieszanka na przykład odmiany haze z tzw. "nakropem" lub skun(k) z różnych źródeł - jest z reguły tańszy, single oil - droższy.
Toć opalanie to najgorszy syf, sama smoła blee. Nie pamiętam kiedy ostatnio oplałem szkiełko, chyba z 8 lat temu.
  • 1367 / 118 / 0

Po 1 albo 2 gietach dobrego,
można się zaaajebiście upierdolić

ziomek opalał 2letnie bongo, całe czarne.. zmiotło go totalnie

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Dlaczego polityka alkoholowa wymaga zmian?

Obecna ustawa, na której opiera się polityka wychowania w trzeźwości, funkcjonuje już od 37 lat. Powstała w stanie wojennym, w zupełnie innych realiach społeczno-prawno-ustrojowych, co musi rodzić szereg pytań o jej zgodność z przepisami konstytucyjnymi i unijnymi.
  • 5714 / 449 / 0

[mention]VERBALHOLOGRAM[/mention]
Ale mnie rozwaliłeś z ta sprzedażą lufek. Wychodząc w przyszłość to może i helupiarze będą sprzedawać filtr przez który filtrujemy hel. %-D
Ale patent :-D
  • 820 / 110 / 0

[mention]UJebany[/mention]

Naprawdę, gostek miał dojście do poważnego jaracza który siedział za PEZETA, i walił tylko wiadra, nawet kilka osób mówi na niego Lord Wiader, na te fifki mówiliśmy tygryski czy jakoś tak, a on nie opalał fifek tylko kilku dobrym znajomym pchał za dychę, a ten gostek o którym piszę miał chody u niego i z tej jednej fifki za 10, robił 2-3 i za 2 dychy pchał, a ten skuny którymi były zajebane naprawdę były kilery. Naprawdę, nie ściemniam.
  • 797 / 34 / 0

Co do opalania jeszcze wróce - wchuj nie zdrowe. Cały ten leci w płuca.
Przypomniałem sobie , że vapo miałem zakupić....
  • 339 / 20 / 0

Ale to mi smakuje, podoba się. Tak się składa, że marihuana dumnie plasuje się na pierwszym miejscu mojej listy substancji, które nasilają we mnie zaburzenia somatyczne i krótkie napady nerwicowe. Czasami pełny cyban w lufce to znacząco za dużo.

Opalanie upierdala inaczej. Spłyca afekt, staję się apatyczny. Z całą pewnością siebie mogę iść na przykład na przesłuchanie. Po opaleniu lufki, przez którą przeszły wcześniej dwa bicia, starsza aspirant (taka blondi, MILF) z wykroczeń dwa razy drukowała zeznania, bo wytknąłem jej kilka błędów interpunkcyjnych.
  • 5714 / 449 / 0

Jak wy możecie funkcjonować po trawie?U mnie to zaraz depresja, chujowe myśli .Taka zajebka ze nie mogę dogadać sie z mamuśka, chodzę jak pijany.trawa juz nie dla mnie.

Parę lat temu jak jarałem to nie miałem super banie.
  • 339 / 20 / 0

Opalaj lufki.
  • 702 / 52 / 0

albo rób z mj blanty ALE z tytoniem %-D
  • 21 / / 0

Na temat palenia z tytoniem... Najgorzej jest rzucić za dużo tytoniu i przepalić się nikotyną gdy akurat wchodzi mj. Straszny bad trip na tle fizycznym
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata