Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
421
39%
2.raz w tygodniu.
150
14%
3.Jaram i miksuję
215
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
55
5%
5.raz w miesiącu.
107
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
121
11%

Liczba głosów: 1069

ODPOWIEDZ
Posty: 14872 • Strona 1480 z 1488
  • 2173 / 209 / 210
Tak, dlatego wspomniałem, że jeszcze amatorów albo pierwszych początkujących palaczy kumam, ale starych koni co siedzą w mj dobre kilkanaście lat, a potem wyją, bo faza za mocna, to troszkę dziwne. Nie oszukujmy się, że we wszystkim trzeba znać umiar i wiedzieć na można sobie pozwolić. A często jest tak, że ktoś smoli i bierze buchy z kosmosu, bo chciałby się przy kolegach pochwalić, jak to on rastafaraj gandziamen nie jest.
deep mod
  • 1965 / 368 / 0
A no to tak.
widzialem nieskonczonosc
  • 859 / 256 / 0
No i pora na przerwę. Szybko poszło. Przed listopadem nie paliłem prawie rok, zacząłem popalać na początku grudnia po wyjeździe do NL i aktualnie taki zestawik jak na zdjęciu to na 3 dni mi starcza. Muszę sie zatrzymać, kiedyś gram mi starczył na kilka dni, jak na nielegalu w PL paliłem. Chciałbym zeby taki zestaw starczył mi chociaż na tydzień... Moze tydzień palenia i tydzień przerwy? Robi ktoś tak? Daje rade tolerancje troche obniżać?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 730 / 178 / 0
Najlepiej przestać w ogóle na miesiąc czy dwa a potem zacząć od nowa. Nie oszukujmy się. Ani trybu wikendowego ani tygodniowych przerw nie utrzymasz. Nasz typ tak już ma. Samo takie planowanie świadczy o wjebaniu i nie wróży pozytywnych rezultatów.
Rok temu doszło do mnie, że przepalam circa 400-450 euro w miesiąc i nie licząc 3 miesięcznego ciągu w trakcie którego mi się odkleiło i zrobiłem przerwe od wszystkiego, od tej pory pale na spokojnie. Kiedy mi się zachce a rzecz tkwi w tym, że większość czasu mi się nie chce. Pisałem już o tym kiedyś. Fajnie jest jarać od samego rana (przynajmniej jakiś czas) ale nie jest to do niczego potrzebne. Lepiej traktować THC jak normalny narkotyk który bierze się przy okazji a nie codzienną szczyptę magicznej przyprawy dla słodkiego miłego życia, bo wtedy ta magia znika bezpowrotnie.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 290 / 54 / 0
System tydzień palenia i tydzień przerwy raczej nie zadziała. U mnie zawsze po detoksach jak zapaliłem 3-4 dni z rzędu, to kończyło się ciągiem. trawa zmniejsza motywację i takie postanowienie ograniczenia przestaje być istotne.
  • 58 / 2 / 0
Dokładnie tak jak wyżej pisali system palenia tydzień palenia i tydzień przerwy nie nada się bo kannabinole długo siedzą w organizmie.
  • 2173 / 209 / 210
Prędzej tydzień palenia, trzy abstynencji. Wtedy miałoby to jakikolwiek sens. Tydzień/tydzień to chyba jedna z najgorszych, która kompletnie się nie sprawdzi.
deep mod
  • 3 / / 0
Palę marihuanę co 3 miesiące. Nie jest to często, ale od czasu do czasu lubię się zrelaksować i odpocząć przy zapalonym joint. Nie uważam tego za problematyczne, ponieważ potrafię kontrolować swoje użycie i nie pozwala ono na to, by stało się ono uzależnieniem. Palenie marihuany jest dla mnie przyjemnym sposobem na relaks i odprężenie po ciężkim dniu w pracy.
  • 859 / 256 / 0
No dobra, bo nie chcę aż tak marnować materiału dla ciągłego poczucia niedostatecznego usatysfakcjonowania narkotycznego. Spaliłem co miałem do końca i poczekam dwa tygodnie przed następnymi zakupami w kofiku. Pech, że mam daleko bardzo do smartshopa, żeby się wspomóc w codzienności kratomem albo truflami. No nic, jeszcze zawsze ten DXM można wziąć od biedy raz na miesiąc... Przerwa dobrze zrobi, moze w końcu kupię waporyzator i rzeczywiście 3 gramy mogłyby starczyć na tydzień. Byłoby idealnie. Teraz mógłbym spalić trzy w kilka godzin i czuć za mało.
Jak to mówi Kononowicz: łeeeh.
  • 290 / 54 / 0
Jak mozesz to lepiej odstaw wszystko, bo kiedyś suplementowalem się alkoholem i wyszło jak zwykle: utrata kontroli i ciąg. To są krzyżowe zależności, jak jesteś politoksykomanem.
ODPOWIEDZ
Posty: 14872 • Strona 1480 z 1488
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.