Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
438
39%
2.raz w tygodniu.
157
14%
3.Jaram i miksuję
223
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
58
5%
5.raz w miesiącu.
113
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
123
11%

Liczba głosów: 1112

ODPOWIEDZ
Posty: 15134 • Strona 1478 z 1514
  • 1599 / 265 / 0
Nikt jeszcze na udar/zawał nie umarł na skutek spalenia marihuany, więc nie będziesz tym pierwszym.

Przyczyna prędzej tkwi w spadku cukru i poczuciu osłabienia szczególnie jak nie jest się wyjadaczem. Zjedz coś słodkiego i się uśmiechnij, przestaj płakać że umrzesz albo zmień narkotyk lol
  • 204 / 42 / 0
14 stycznia 2023CieplaPoduszka pisze:
@kaelimwen przejarales sie i spanikowales , OEVy sa mozliwe na wyzszych dawkach jak najbardziej . Nastepnym razem zamiast mierzyc tetno i poglebiac wkretki po prostu sie poloz i zjedz cos slodkiego ...
ja dziś po 0.3g miałem OEVy ale to może być kwestia tego, że wczoraj brałem grzyby i nie jaram za dużo, poprzednio zapaliłem mj prawie rok temu, pierwszy raz z bonga i wtedy miałem jedynie CEV'y.

Na drugi dzień po grzybach poszedłem zapalić. Pod koniec skręta zacząłem już czuć się bardziej wyluzowany, a jak wszedłem do mieszkania to zacząłem widzieć małe OEVy. Położyłem się z muzyka na słuchawkach i pojawiły się również CEVy, które zaczęły się nasilać.

Po chwili zacząłem się rozpływać, było mega przyjemnie, nie powiem, że idealnie, bo suchość w ustach była nieprzyjemna, co w odczuciach powodowało drobne fale nieprzyjemności w całym morzu przyjemności. Muzykę było czuć całym ciałem, w szczególności tą z mocnym szybkim bitem. Jednak Wolne kawałki też były mega przyjemne a muzyka tak rozwarstwiona, że było słychać więcej szczegółów.

Visuale były bardziej płaskie niż po grzybach, oraz kolorystyka się trochę różniła. Jednak dużo mocniej działał algorytm wyszukiwania twarzy i widziałem różne twarze we fraktalach.

Potem w sumie typowa faza po ziole, gastro, zmienione myślenie, chciało się śmiać itp.
  • 361 / 49 / 0
15 stycznia 2023aurora20 pisze:
Nikt jeszcze na udar/zawał nie umarł na skutek spalenia marihuany, więc nie będziesz tym pierwszym.

Przyczyna prędzej tkwi w spadku cukru i poczuciu osłabienia szczególnie jak nie jest się wyjadaczem. Zjedz coś słodkiego i się uśmiechnij, przestaj płakać że umrzesz albo zmień narkotyk lol
Kiedyś już wstawiałem wykres na forum, szybciej dostaniemy zawał serca po seksie niż po mj.
  • 361 / 49 / 0
@IGotHigh909 @motocyklista
Ja nie mam żadnej tolerki, palę po 0,1 g na wieczór, ostatnio częściej, bo nie 1 raz na tydzień, a dwa/trzy.
I po tym czasie tak samo upalam się jak w sierpniu, kiedy zaczynałem.
  • 204 / 42 / 0
Ja wczoraj przykładowo miałem wrażenie że serce mi mega mocno bije, ale stwierdziłem że tylko tak to czuję i powinienem zachować spokój więc zmierzyłem sobie tętno i tylko trochę było podwyższone, więc już się w pełni uspokoiłem. Według mnie najważniejsze to nie wkręcać sobie że coś się dzieje tylko sobie myśleć że to tylko percepcja się zmieniła.
  • 2015 / 389 / 0
Po co mierzyć tętno jak i tak wiadomo,że po marihuanie nie umrzesz.To jest pierwszą rzecz jaką sobie powinieneś uświadomić.
  • 204 / 42 / 0
tego to byłem świadomy, a zmierzenie tętna to było kilka kliknięć na zegarku które mnie dodatkowo uspokoiły
  • 2325 / 239 / 223
Dla mnie traciła moc, kiedy waliłem ostro ciągami. Jak z przerwami się bawiło przy ognisku, to tak jak pisałem, zawsze miała solidne kopyto. Kilka razy jak się dobrze wysprzęgliło, to waliło jak Najman o matę. Kwestia gustu. Pare razy trafiło się kilka takich ziółek, które formalnie prawie nie kopały nawet podczas palenia dużych ilości. Albo słabe, albo tolerka zajebiście rosła. Tylko wtedy ziomów i panienek też dookoła nie klepało, więc trefniak musiał być, a nie stracenie mocy.
The depths are everything.
  • 474 / 38 / 0
@Pingwino Jak nie wyrobiłeś sobie tolerki to nie poczujesz różnicy. A ciężko ją sobie wyrobić paląc raz na tydzień, szczególnie jeśli nigdy jej nie miałeś wyrobionej.
  • 361 / 49 / 0
@motocyklista jest to coś wspaniałego, tyle tutaj zebranych osób pisz, jak szybko im idzie tolerka w górę, że nawet po 1-2 g dziennie palą, a ja potrafię narajać się 0,05g w komorze z wypełniaczem w postaci CBG.
ODPOWIEDZ
Posty: 15134 • Strona 1478 z 1514
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.