Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
  • 2324 / 238 / 223
Ze schizogennego działania to chyba maczanki, albo jak bad trip wjedzie. Raz czy dwa miałem strasznie krzywe myśli po ziole, ale to raczej typowe przedawkowanie tematu. Od kręcenia się w bani, po akcje, że laska, która śpi w wyrze, coś mi zrobi, albo, że zapomnę oddychać.
The depths are everything.
  • 6 / 1 / 0
09 grudnia 2022lysy666 pisze:
Hmmm, zmiany na plus, czy na minus?

U mnie odwrotnie, dopiero jak zapalę, to czuję się jak u siebie i mam większa kontrolę nad tym co wypluwa podświadomość. Ale ja jestem wjebany. Nie pamiętam jak to było przy okazyjnym jaraniu.
Zmiany raczej na plus, bo teraz są lepsze rozkminy i więcej śmiechu. Nie ma takiego strachu i wkrętów mocniejszych.
Ten, kto wyzwala z siebie bestię, pozbywa się bólu bycia człowiekiem.
  • 4 / / 0
Na początku mojej przygody z mj, ta działała na mnie bardzo schizogennie i paranoicznie. Po paleniu od razu załączały mi się lęki, jakieś wkręty, zwłaszcza w towarzystwie. Po paru latach palenia (3,4) to ustąpiło, dzisiaj działa na mnie na odwrót, rozluźnia, powoduje że zapominam o problemach, o lękach nie ma mowy.
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.