Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 4 z 4
  • 2175 / 209 / 210
Dla mnie traciła moc, kiedy waliłem ostro ciągami. Jak z przerwami się bawiło przy ognisku, to tak jak pisałem, zawsze miała solidne kopyto. Kilka razy jak się dobrze wysprzęgliło, to waliło jak Najman o matę. Kwestia gustu. Pare razy trafiło się kilka takich ziółek, które formalnie prawie nie kopały nawet podczas palenia dużych ilości. Albo słabe, albo tolerka zajebiście rosła. Tylko wtedy ziomów i panienek też dookoła nie klepało, więc trefniak musiał być, a nie stracenie mocy.
deep mod
  • 461 / 36 / 0
@Pingwino Jak nie wyrobiłeś sobie tolerki to nie poczujesz różnicy. A ciężko ją sobie wyrobić paląc raz na tydzień, szczególnie jeśli nigdy jej nie miałeś wyrobionej.
  • 246 / 33 / 0
@motocyklista jest to coś wspaniałego, tyle tutaj zebranych osób pisz, jak szybko im idzie tolerka w górę, że nawet po 1-2 g dziennie palą, a ja potrafię narajać się 0,05g w komorze z wypełniaczem w postaci CBG.
  • 1555 / 249 / 0
Przypomniały mi się pierwsze lata bakania. Pierwsze fazy. 1 lufka z kumplem na dóch po czym oglądanie gry domino w TV przez godzinę z jego ojcem bez słów, lol. Leżenie w łóżku na chacie ze słuchawkami na uszach, ważne żeby muzyka była zajebista i nic innego. Teraz już tak nie mam. Ale też palę głównie indicę i czuję przede wszystkim działanie na ciało i na głowę ale na drugim planie już banie klepie raczej. Bodyload ten sam, ale już aż tak fajnych rozkminek, albo tak dobrze wchodzącej muzyki już nie mam . Chociaż odbiór muzyki czy filmu i tak nieporównywalnie lepszy niż bez baki. Ogólnie teraz bez baki to depresja totalna, nie wyobrażam sobie 3 dni.
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.