Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 2 z 4
  • 74 / 4 / 0
Podsumowując, zmiany w życiu zmieniają działanie substancji. To same palenie może działać różnie od sytuacji. Ja tak przynajmniej mam, raz spale to samo i mam inną fazę w zależności od dnia tygodnia.
  • 11586 / 2237 / 0
Bardzo istotne jest też to, co się robi po paleniu. Jeśli w kółko to samo, mózg się przyzwyczaja do tego i subiektywne odczucie działania może być wypaczone. Wystarczy jednak zrobić coś innego (pójść na spacer zamiast grać w grę), a na pewno będzie lepiej.
  • 16 / / 0
Przerwa nawet krótka powinna coś dać, różne tematy popróbować i coś innego robić po paleniu powinno coś dać
  • 4 / 1 / 0
Nie marihuana straciła swoja moc tylko ty prawdopodobnie jej nie odczuwasz. Co może pomóc? Na pewno detoks dłuższy a także nie palenie codziennie. Do tego dodałbym palenie naturalnych odmian z dobrego źródła a nie jakiegoś osiedlowego czegoś.
pzdr
  • 3 / / 0
Najlepiej robić dłuższe przerwy, wówczas tolerancja organizmu na THC znowu się zmniejszy. Ewentualnie jak wspomnieli koledzy miksować rodzaje, a z doświadczenia wiem, że z tym ciężko bo trzeba mieć dostęp, no chyba, że mieszkasz w Holandii bądź innym kraju, gdzie jest łatwy dostęp do sprawdzonych różnorodnych tematów.
Dodatkowo polecam sportowy tryb życia, zimne prysznice + medytacja. Zawsze przyjemny haj no i wcale nie trzeba dużo palić, żeby czuć efekt. Pozdrawiam
  • 49 / 15 / 0
Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że jak przewapuję 5 g, co starcza przeciętnie na 2-3 tygodnie, to pod koniec zaczyna pojawiać się ten moment, gdzie już po godzinie od palenia człowiek znów by zajarał. I to jest właśnie moment na zrobienie minimum tygodnia czy dwóch przerwy przy konsumpcji codziennej.
"Zawsze myślałem, że moje życie jest tragedią, ale teraz wiem, że to komedia"
  • 1 / / 0
Może poszukaj jakiś lepszych odmian albo spróbuj olejku ale ja bym wybrał detox
  • 34 / 2 / 0
Z własnego doświadczenia najlepiej zrobić chwilę przerwy od palenia
  • 11586 / 2237 / 0
Dokładnie. Ja aktualnie używam weekendowo i od dłuższego czasu wyłącznie waporyzuję. Wczoraj jednak na dobry początek długiego w. postanowiłem nabić bongo swojej C99 (uwielbiam tą odmianę). Wystrzeliło mnie tak cholernie mocno, że do teraz dochodzę do siebie. Faza była kompletna - czyli uczucie szczęścia, muzyka wchodziła wiadomo jak, no i gastro... na kolację zrobiłem sobie mix wszystkiego, co było w lodówce : D Kiełbasa wiejska, polędwica, ser żółty, awokado, pomidorki, sałata, ogórki małosolne i bułeczka. Każdym kawałkiem się delektowałem, jakbym jadł pierwszy raz w życiu.
Spanie tak mocne, jak pod narkozą. Do tego trzymało mnie już właściwie do końca dnia.
Aż strach pomyśleć, co by było, gdybym nabił kupnej Amnezji... pewnie gleba, poty i brak możliwości kiwnięcia palcem przez 2 godziny.
  • 246 / 33 / 0
Z naukowych badań marihuana jest coraz to mocniejsza. Podobno za czasów hipisów w 1g było 3-5% THC, a teraz to norma 19-22%.
ODPOWIEDZ
Posty: 34 • Strona 2 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.