4-MAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 1516 / 53 / 0

mam świetne info, 4-MAR może będzie w tym roku dostępne, dostałem takie info od gościa, który produkuje 4-MMC/MDMA na DMy. typ zna się na robocie, ktoś testował jego MDMA w EC i próbka dała wynik 91% ;) strasznie bym chciał tego spróbować, nie powiem

"as for 4mar i hope in 2017 i get time to produce it"
  • 1623 / 184 / 0

Oby to była prawda. Z 4-MAR jest problem bo ciężko norefedrynę zdobyć a synteza jej nie wychodzi czego dowodem jest temat na tym forum.
norefedryna-kondensacja-benzaldehydu-ni ... 24683.html

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Legionowo. Lokatorzy posprzeczali się o narkotyki i wezwali policję?

8 stycznia około godz. 21:00 na policję wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do domu. Na miejscu okazało się, że poszło o narkotyki.
  • 144 / 4 / 4

p420 pisze:
mam świetne info, 4-MAR może będzie w tym roku dostępne, dostałem takie info od gościa, który produkuje 4-mmc/mdma na DMy. typ zna się na robocie, ktoś testował jego mdma w EC i próbka dała wynik 91% ;) strasznie bym chciał tego spróbować, nie powiem

Chodzi o gościa na K? Ja na razie się napalam na to. Za dużo ostatnio nie wypałów było.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

p420 pisze:
mam świetne info, 4-MAR może będzie w tym roku dostępne, dostałem takie info od gościa, który produkuje 4-mmc/mdma na DMy. typ zna się na robocie, ktoś testował jego mdma w EC i próbka dała wynik 91% ;) strasznie bym chciał tego spróbować, nie powiem

Jak 91% ? MDMA to nie jest czasem jeden z wyjątków ktorego czystośc to max 85% ? :huh:
sprawdzone_info pisze:
Oby to była prawda. Z 4-MAR jest problem bo ciężko norefedrynę zdobyć a synteza jej nie wychodzi czego dowodem jest temat na tym forum.
norefedryna-kondensacja-benzaldehydu-ni ... 24683.html
4-MAR można zsyntezować też wychodzonc z bodajże Nor-mefedron`u / i bodajże jeszcze jakoś przy użyciu Nitroetan`u,
  • 2969 / 127 / 0

Modyfikowany Bigos pisze:
p420 pisze:

Jak 91% ? MDMA to nie jest czasem jeden z wyjątków ktorego czystośc to max 85% ? :huh:
To mit.
https://www.reddit.com/r/Drugs/comments ... t_84_mdma/
  • 408 / 2 / 0

p420 pisze:

sprawdz maila albo daj znaka w odpowiednim dziale co to za vendor ;]
  • 313 / 11 / 0

Dają sample ? :)
  • 711 / 64 / 0

Twoj post jest tak niesmieszny, ze az zalosny
  • 1516 / 53 / 0

to jest pan KU, ale to nic pewnego jeszcze, póki co wszystko jest w planach
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Sie nie cieszta bo cena bedzie kosmiczna i jak szybko sie pojawi tak szybko rozsprzeda sie całość...
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata