ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 7 z 7
  • 196 / 7 / 0
Niedługo dam 2 szansę... wrzucę 200mg tego i napisze
stan: płatki śniegu
Uwaga! Użytkownik Norweski nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 67 / 3 / 0
Zjadlem raz 190mg moze 200 popite energy drinkiem lekka lajtowa bania od 1h ladowania peak 3h pozniej 2h zejscie nic zlego nic dobrego srednie ale dziala lekko euforycznie lekko stymulujaco nie ma porownania do 6-APDB
Uwaga! Użytkownik patrykkutkiewicz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 196 / 7 / 0
Zrobiłem test niedawno 150mg 5-MAPDB i 200 mdai

nie było jakiegoś kosmosu... nijakie działanie, jak solo mdai
Uwaga! Użytkownik Norweski nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1761 / 97 / 0
I jak tam testerzy ? Platki sniegu sa gdzies do wziecia ?
Caly czas zbieram sie do trip raportu z tego mixu mdai i 5mapdb. Norweski za duzo sobie obiecujesz.
Te substancje sa genialne, ale potrzeba odpowiedniego podejscia, dystansu i przerwy od innych zabaw.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 422 / 40 / 0
Płatki śniegu są dostępne u vendora co miał je wcześniej. Powiem tyle, że sort jest aktywny i dla mnie osobiście obiecujący (miksy z sajko). Mimo lekkiej tolerki (dwa tyg temu ok 75 mg MDMA, tydzień temu 150 mg MDMA, wcześniej empato w styczniu) wyraźnie odczułem działanie 90 mg. Porównam mocą i długością działania do ok 50 mg MDMA właśnie, tyle że w profilu wyczułem tylko czyste sero. Zero pobudzenia czy wykrzywiania japy w trakcie działania. Miły, trochę rozleniwiający stan odczuwalny przez 3-4 godziny po czym zanika powoli do dwóch godzin. Poczekam dwa tygodnie i stestuję większa dawkę, zwłaszcza że będzie ku temu odpowiednia okazja. Oczy w normie.

scalono - WRB

Wczoraj zaaplikowano 150 mg około godz 20. Substancję przyjęto w formie roztworu spirytusowego niecałą godzinę po zjedzeniu nieobfitego posiłku w akompaniamencie lampki wina i dwóch kieliszków domowych nalewek. Później alkoholu już nie konsumowano. Peak nastąpił po około 40 minutach i jak ktoś tu w wątku napisał że to 90% MDMA to miał rację, ale nie dodał że profil jest tylko serotoninowy. Przy tej dawce dalej zero pobudzenia czy szczękościsku. Ciśnienie w normie, zero wjazdu na ciało. Lekki nieogar na wejściu otrzymywał się jak ostatnio ok godzinę, a potem nastąpił przyjemny, euforyczny lot zakończony dwugodzinną audycją radiową z muzą Lata Miłości. Kilka minut po 2 w nocy wyłączyłem muzę i zasnąłem dosłownie w minutę. Mnie osobiście rozlało przepięknie. Dodać jednak muszę że od kilku dni suplementuję 5-htp w ilości 400mg z rana i może to miało jakiś wpływ. Substancja może nie spodobać się każdemu ze względu na profil i pewnie istnieje w niej jakiś potencjał do miksów ze stymulantami. Mnie chciało się spać na peaku czemu nie zapobiegało 150 mg kofeiny około 21 jak i 150 mg przyjęte około godz 17 wczorajszego dnia. Do mieszanek z psychodelikami wyczuwam najlepsze zastosowanie co też uczynię za dni kilka łącząc z HBWR. Dziś zero zjazdu. Rano około 7 zaaplikowano 200 mg 5-htp i w związku że nic niepokojącego nie działo się dodano jeszcze 400 mg około godz 11. Wstępne dawkowanie w oparciu o moje subiektywne odczucia to:
60-90 mg lekko
90-120 mg średnio z czego bardziej wrażliwi raczej powinni dostosować dawkę do swojego organizmu
120-150 mg średnio mocno
150 mg + nie określono jeszcze ale dajcie mi kilka dni (wiem tolerka, ale Föllakzoid gra w Polsce :-D )

ZAWSZE ZACZYNAJ OD MAŁYCH DAWEK, UNIKAJ DORZUTEK, DBAJ O SWÓJ ORGANIZM, PO PROSTU ĆPAJ ODPOWIEDZIALNIE BO ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO!
peace :hug:
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 33 / 1 / 0
15 marca 2016Norweski pisze:
Niedługo dam 2 szansę... wrzucę 200mg tego i napisze
stan: płatki śniegu
Dawka chyba trochę za duża, ja wrzucałem 100 mg i było idealnie :D
Uwaga! Użytkownik Epicaro jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 66 • Strona 7 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.