ODPOWIEDZ
Posty: 2129 • Strona 213 z 213
  • 8052 / 1459 / 2
29 maja 2022yakubu86 pisze:
Zamówiłem 5-MAPB. W pyte drogie to. Mam nadzieje że odpowiednio poczesze. Tylko jeszcze nie wiem czy odkurzyć to nosem czy zbombardować organizm bombkami. Ale to se jeszcze poczytam 8-)
Tylko oral !
29 maja 2022serotoninowy pisze:
Mnie się bardziej podobało niż MDMA, euforia nachodząca falami nie tak nachalna jak przy emce, do tego wizuale w postaci tańczącej firanki, kolorki mega podkręcone, stymulacja praktycznie zerowa, mniejsza niż przy emce. Świetna substancja polecam.
Ja to stosowałem jak cpalem 3mmc. Wrzuciłem ok 100mg to zaczął się lekki niepokój. Ktoś mi poradził sniff 30-50mg 3mmc.
Po wrzuceniu trójki dopiero było ekstra.
Mixu nie polecam. Różnie się może skończyć.

Btw substancja średnia do stosowania samemu.
  • 583 / 34 / 0
recenzja trochę spóźniona ale proszę bardzo
dawki 30-100mg sniff, wiem że oral lepiej.
piecze w nos mniej niż np. 3cmc i 3fea.
miłe, dużo serotoniny i lekki speed beż noradrenaliny, empatia mocna.
sort bardzo lekko beżowy proszek zbijający się w grudy, zapach chemiczny, palony plastik i jakby jakiś owoc
cevy wyraźne, oevy lekkie
jak macie jakieś pytania to opiszę dokładniej
  • 8052 / 1459 / 2
A to ciekawe, bo podanie donosowe praktycznie eliminuje serotoninę 😅
Tak więc albo większość spłynęła albo mylisz sero z dop.
  • 544 / 48 / 0
Leniwy i wygodny
Znajomek w rekach ma po trochu
5mapb
3fea
3fma
3fpm
3fa
4fma
Jakbyscie to pomixowali? Najlepiej wszystko na raz, limitow nie ma, bez rushu konkretnie na sero czy dope. Cheers
Predzej martwy niz slaby
  • 8052 / 1459 / 2
Nie ma sensu mixowac nawet 2 tych substancji.
  • 9 / / 0
Hej,

Proszę o wypowiedź osoby doświadczone z tą substancją.

Czy warto zarzucić na imprezę? Jak wygląda sytuacja z halucynami, występują? Jeśli tak czy są mocne? Wolałabym zachować jednak w miarę trzeźwość postrzegania.

Jeśli polecacie, to jakie dawki dla osoby która nie miała z tym jeszcze kontaktu? Waga 63 kg. Chciałabym w miarę dobrze się bawić.

Szukam czegoś podobnego do MDMA, jednak ze względu na trudną dostępność dobrej jakości tej substancji rozglądam się za czymś innym.
  • 4 / 1 / 0
Bardzo mocno polecam 5mapb do sexu. Czujesz miłość do całego świata, wszystko staje się takie piękne i sexowne :) podniecenie jest ogromne! Człowiek staje się rozmowny, porusza tematy których się wstydził, mówi o tym co siedzi w środku. Stajemy się bardziej tolerancyjni i otwarci na propozycje. Pobudzenie nie jest jakieś duże. Raczej po tym uprawia się namiętny, erotyczny sex niż zwierzęce pie... :) Chche się przytulać, rozmawiać, pieścić..opowiadać sekrety.
To, że zaczyna działać czujemy po brzuchu, robi się gorący. Do 1 godz. towar będzie załadowany. Zabawa trwa do 6-8h ! chociaż po odpoczynku chce się jeszcze. Pozytywny efekt czuć przez ok 24 h - oczywiście w mniejszym stopniu. Nie ma ostrego zejścia, zdenerwowania. Wręcz przeciwnie.
Co najważniejsze - nie ma problemu ze wzwodem. Można się bzykać i bzykać. Odczuwalna jest natomiast większa tolerancja na ból ;)

Problem jest ze znalezieniem dobrego sortu. Wiele osób myli 5mapb i 6apb. Vendorzy też lubią zrobić w jajo - wynika to z różnicy cen, a zbliżonym działaniu.

Kiedyś znalazłem idealny sort - kolor biały, ale jak kupiłem kolejną porcję już miała kolor beżowy i nie była tak fajna - wręcznie dawała wogóle euforii.

Nie borę tego często, suplementuje się, nie przyjmuję innych substancji - więc tolerka jest ok. Ważne żeby przed 5 mapb nie najadać się.
  • 9 / / 0
@figosfagos

W jaki sposób dawkowałeś? U vendora jest cena 50€ za gram więc mam nadzieję, że nie prześle mi kiczowatego towaru…

Czy faktycznie zadziałało cokolwiek to u Ciebie psychodelicznie? Wykręcało morde? :)
  • 4 / 1 / 0
Dawkowanie tylko oralnie. Tak, cena nie jest niska, ale takie uroki. Dlatego sam obawiam się czasami o podmiankę z 6apb.
Psychodelicznie raczej nie.

Nie miałem żadnych zwigów, ani nierealnych wizji. Wszystko było realne, wręcz dobrze rejestrowałem to co się dzieje. Po prostu wszystko było cudowane, cukierkowe a partnerka była bardziej otwarta niż zwykle ;)

Było tak fajnie, że chciałeś delektować się każdą sekundą i nie wiesz kiedy minęło pół nocy :) Nie chciałeś, żeby ten pozytywyny nastrój trwał wiecznie ;) Jeśli chodzi o szczękościsk - tak był, ale nie jakiś wielki. Dodatkowo ogromna suchota w ustach i efekt mlaskania hahahah
Co do moich spostrzeżeń, najlepszy kolor to biały - oczywiście proszek. Żadne szare, beżowe. Biel jak w skarpetach Chajzera!

cut

Dodano akapity + wycięto informacje mogące pomóc w odnalezieniu vendora. Na ten temat dyskutujemy tylko w S+
ODPOWIEDZ
Posty: 2129 • Strona 213 z 213
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.