5-MAPB - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 154 / 7 / 0

czy można zastąpić 2-FA w miksie z 5-MAPB - etylofenidatem? Stosował ktoś taki mix? :)
  • 67 / 3 / 0

Ile czasu wypadało by odczekać od walenia b-k (a dokladnie 4cmc) do podania 5mapb aby dostatecznie zminimalizować ryzyko wystąpienia ZS?
Ostatnia kreska poszła około 12 a koło 19 chcę się nabenzofurać. 7h przerwy styknie czy odpuścić sobie dzisiaj tą 5?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

List wysłany do więzienia nasączony narkotykami za 50 tysięcy złotych. Nadawcą kancelaria adwokacka

„Po wpłynięciu przesyłki do więzienia i potwierdzeniu przez skazanego, że jest jej adresatem, otwarto list, w którym ujawniono dwie niezapisane kartki papieru. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły dziwne zacieki widoczne na kartkach” – poinformowała kpt. Katarzyna Idziorek.
Użytkownik nieaktywny
  • 705 / 5 / 0

Będzie leciał w sobote miks.
5mapb jako główna substancja, do tego giebl.
Żeby nie było za bardzo pluszowo myślę co jeszcze dodać. Do wyboru mam:
1. kofeina + L-teanina
2. pentedron
3. etylofenidat
Fajnie jakby zminimalizować zjazd, takze duże dawki etylo odpadają.
5mapb będzie jedzone w ilości 100mg, potem dorzutka może około 50mg.
  • 67 / 3 / 0

^ ostatnio 5mapb super mi się skomponował z pentedronem
sniff 100mg zniwelował to mapetowe zamulenie i zajebiście ożywił fazę. Jeszcze nigdy rozmowa z ludźmi nie sprawiała mi tak ogromnej przyjemności jak wtedy. Na koniec do wyra ululałem się gieblem i rano wstałem jak nowonarodzony :)
  • 93 / 6 / 0

Potrzebuje porady odnoście miksu 5mapb z 4fma. W jakich ilościach taki miks będzie bezpieczny? Dodam, że wybieram się na imprezę psytrance, generalnie potrzebuje trochę podbic m5 w trakcie albo po piku, aby noc trwała dłużej no i żebym trochę dłużej i chętniej potańczył ;)
Nie lubię zbyt mocnej stymulacji, wiec chodzi o delikatne podbicie.

m5 w ilości 100 robi mnie bardzo dobrze, czwórki próbowałem tylko raz w ilości ponad 150, tolerka zerowa.

Zastanawiam się nad wrzuta 80-90 m5 i 30-50 4fma na raz,

Albo 100 m5 na początku, a dopiero jak bedzie schodzić walnąć dorzutke 4fma w ilości 40 albo 50

Nie wyrwie mi serca? :D
  • 4823 / 246 / 0

Ale po co chcesz to miksować? Może i będzie fajnie ale to są substancje działające na serotoninę, jak mocno trzaśnie lub będzie za słabo i dorzucisz może zwalić z nóg. Naprawdę zastanowiłbym się nad sensem takiego połączenia.
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

wkrótce zamierzam wziąć 25mg hometa, i tak po 3h przydupać 100 5mapb, to dobre będzie, czy dłużej czekać?
  • 93 / 6 / 0

Światło pisze:
Ale po co chcesz to miksować? Może i będzie fajnie ale to są substancje działające na serotoninę, jak mocno trzaśnie lub będzie za słabo i dorzucisz może zwalić z nóg. Naprawdę zastanowiłbym się nad sensem takiego połączenia.
Ani nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań, no może okrętnie na bezpieczeństwo miksu to jeszcze pytasz po co jak wyraźnie zaznaczyłem, że chce przedłużyć efekt m5 i dodać więcej stymulacji :gun:

Rozumiem, że chciałeś przez to powiedzieć, że za dużo substancji działających na serotoninę nie jest za bardzo bezpiecznie?

Ewentualnie zamiast 4fma zastanawiam się nad 3mmc. Tutaj też nie jestem do końca pewny bezpieczeństwa połączenia no i jak dobrać dawki w obu przypadkach, żeby było si, ale bez przesadyzmu.
Użytkownik nieaktywny
  • 276 / 3 / 0

elemeledutki pisze:
Światło pisze:
Ani nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań, no może okrętnie na bezpieczeństwo miksu to jeszcze pytasz po co jak wyraźnie zaznaczyłem, że chce przedłużyć efekt m5 i dodać więcej stymulacji :gun:

Rozumiem, że chciałeś przez to powiedzieć, że za dużo substancji działających na serotoninę nie jest za bardzo bezpiecznie?

Ewentualnie zamiast 4fma zastanawiam się nad 3mmc. Tutaj też nie jestem do końca pewny bezpieczeństwa połączenia no i jak dobrać dawki w obu przypadkach, żeby było si, ale bez przesadyzmu.
nie lacz serotogeników z serotogenikami, bo lekko przesadzisz, i dostaniesz ZS, juz dla mnie z 4fma o wiele bezpieczniejszy mi niz z 3mmc, poronione masz te pomysly, serio.
  • 4823 / 246 / 0

elemele, odpowiedz sobie na pytanie co jest podstawą łączenia substancji do przyjęcia? Podpowiem że przede wszystkim bezpieczeństwo. Jak przedawkujesz i będziesz zdychał to w teorii najlepiej wyglądające połączenie nie będzie dobre. Poczytaj czym jest zespół serotoninowy i Ci się rozjaśni.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1236 uczestników Wejdź na czata