Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4114 • Strona 409 z 412
  • 876 / 179 / 5
18 czerwca 2022LordkoksIV pisze:
Słynna ulica z wieloma bramami w praskiej części Warszawy.Praktycznie co tydzień inny sort;obecnie moc na poziomie 6-10,dużo syfu po rozpuszczeniu. Martwi mnie jednak inna sprawa - przy duzych ilościach zaaplikowanych (ja biore to iv) pojawiają sie przywidzenia - chmury z pomiędzy drzew wyglądają jak grzyb atomowy;na linii horyzontu widzę budynki których nie ma - wystarczy skupić wzrok i szybko znikają - czym oni mogą chrzcić temat. Powiem tez ze miejsce z którego można uzyskac H. Nie wymaga znajomosci - poszedłem tam sam,powiedziałem co chce i dostałem,ale polecam uważać, zęby można pogubić ;)
Ja po tym towarze kiedyś wylądowałam na toksykologi, po sporej ilosci (12 pestek w niecałą dobę) i wlasnie takie były objawy. Gdy odkręcałam wodę z kranu słyszałam głosy, jak szłam chodnikiem wydawało mi się, ze ktoś woła mnie po imieniu itp.

Wykryli fencyklidynę czyli anielski pył.
ZŁA JEST ROZKOSZ OKUPIONA CIERPIENIEM.
  • 6 / / 0
Pare dni temu bramy praskie bardzo dobry jak na tamtejsze standardy jasny braz. Ps Awaria! Jestem w Gdańsku (mobilny) i wywaliłem ze smieciami cwiare. Ktoś cos na dzis moze byc substytut mam daleka podróż 2dniowa. Ja mam inne smakolyki których na samolot nie wezme. Peace!
  • 7 / / 0
Coś w Bydzi?

Praga w Wawie, 50zł/1g, sierpień 2022
  • 5 / 1 / 0
Chyba jakaś pomyłka ci się wkradła,gram za 50?!
  • 436 / 47 / 0
Mial na mysli cwiartke. Dziwna pomylka. W stolicy cw 50-60zl. Twarda skala z ciemnymi kropkami jest very good.
27 sierpnia 2022NewNiedzielny pisze:
Ludzie boją się nawet rozmawiać gdy osoba jest totalnie świeża.
PS. Moje stare konto "Niedzielny80". Staram sie odzyskac dostęp.

Z prośbą o odzyskanie starego konta, zaleca się bezpośredni kontakt z administracją forum — CATCHaFALL
Konto odzyskane. Dziekuje za pomoc.

Ps. prosze o scalenie postow, sorry.
  • 1504 / 152 / 0
@Niedzielny, te kropki to gówno wielbłąda, oni teraz przemycają towar w dupie wielbłąda. Ponoć mocy dodaje. Gdy kropki są jaśniejsze, to znaczy, że wędrowało w dupie kozojebca. Ponoć dodaje to jeszcze bardziej mocy, he, he...
  • 425 / 47 / 0
Łódź?
Jestem dość trudny.
  • 24 / 1 / 0
A coś w Białymstoku, Łomży? Potrzebuje dla koleżanki info:)
  • 1504 / 152 / 0
08 października 2022furyofpatientman pisze:
Łódź?
80 - 110 mg, jakieś 12% za 50zł. Lepiej, synku przerzuć się na fnt ekstrahowane z plastrów. I taniej i wiesz, że czyste.
  • 867 / 192 / 0
Czy w tym momencie towar z Wawy ze znanego i lubianego źródła jest verygood czy tylko good ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 4114 • Strona 409 z 412
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.