Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4115 • Strona 408 z 412
  • 1 / / 0
Jak z wro teraz?
moze dacie jakas wskazowke w postaci dzielnicy czy wgl gdzie szukac bo pusto
  • 24 / 1 / 0
26 czerwca 2022basmati pisze:
Wracajac do Prazki. Ostrzegano mnie zeby tam (Gdzie ekipa Jest 'Rześka') nie zbladzic Bez znajomosci. Ja zrobilem wywiad ludzie mowia zeby walic na swojaka i rzeczywiscie obie bramy trzymaj standard. Braz sredni ciemne grudki, z wypelniaczy to kofeina ale nie jest zle i da sie zgzac pozadnie. Co mine zdziwilo to koks ktory obie ekipy mialy 150zl/0.5g I to
Jakosciowo byl lepszy sort. Po wygotowaniu w amoniaku bylo prawie 0.5 w kamieniu. Wszystkie parametre byly swietne lacznie z TYM chemicznym posmakiem na wydechu. Ziolo tez bylo- dobra hybryda, aromatyczne 50zl/ok g dobrze die komponuje z reszta sorty tak wiec obalam mit-bez znajomosci tez oharniesz tylko nie pokazuj slabosci- musics zostac wpuszczony do bramy przez czujke z piloten. Z fartem ludzie!
A tak z ciekawości się zastanawiam - jakby podeszła dziewczyna wyglądająca i tysiące innych dziewczyn z tłumu to mogłaby coś ogarnąć ? Czy by w ogóle z nią nie chcieli gadać
  • 425 / 47 / 0
Lodz? ktos cos wie?
Jestem dość trudny.
  • 5 / 2 / 0
Katowice albo Kraków jest szansa gdzies dostac w ogole jeszcze?
  • 2 / / 0
Hejka, ja akurat szukam dojścia w okolicach Brwinowa — Pruszkowa. Jakby ktoś coś wiedział w tym temacie to byłbym bardzo wdzięczny :) Pozdrawiam!
*** Żyjmy po swojemu — bez zbędnych pytań ***
  • 3 / 1 / 0
Katowice ktoś coś?
  • 2 / 2 / 0
Ludzie boją się nawet rozmawiać gdy osoba jest totalnie świeża.
PS. Moje stare konto "Niedzielny80". Staram sie odzyskac dostęp.

Z prośbą o odzyskanie starego konta, zaleca się bezpośredni kontakt z administracją forum — CATCHaFALL
  • 52 / 12 / 0
Napiszę krótko - zajebali mi telefon, miałem wszystko, nie mam nic od jakiegoś czasu. Niech mi ktokolwiek da znać pw czy coś na kontakt na fenta, helene czy cokolwiek (Łódź najlepiej). Mam dosyć, naprawdę....
Duszę mam w mro­ku, więc będę niósł światło.
  • 1 / / 0
wie ktoś jak jest z Lublinem?
  • 10 / 1 / 0
We Wrocławiu jest
ODPOWIEDZ
Posty: 4115 • Strona 408 z 412
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.