Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.
ODPOWIEDZ
Posty: 102 • Strona 1 z 11
  • 268 / / 0
[ external image ]
5F-JWH-122
(4-metylo-1-naftalenylo)-(1-(5-fluoropentylo)indol-3-ilo)metanon
http://en.wikipedia.org/wiki/MAM-2201

Czy miał już ktoś do czynienia z tą substancją? Jak wrażenia?
ja jestem człek tolerancyjny, kopie dopiero po trzeciej kaczy
  • 483 / 67 / 0
Działa ok 30% dłużej od am-2201 (czyli tak do 1h 20min bez tolerki), mocniejszy nieco, profil działania bardzo zbliżony.


WARN: Na forum obowiązuje zakaz rozmów o sklepach RC. Wywalono offtopic. a.a.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012 przez angor animi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: .
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 2 / / 0
Post będę aktualizował, aczkolwiek ze względu na przestój w temacie naskrobię coś już teraz. To co napiszę może budzić kontrowersje aczkolwiek krótko opisując: lepsza wersja am2201.
Potrzebna dawka: podobna do tej w am2201(aktualnie nie mam dostępu do precyzyjnej wagi, jednak związki mają podobną gęstość nasypową).
Czas trwania: 1-1,5h
Efekty: Gdy am porównuje się do uderzenia w głowę obuchem, mam jest jak trafienie zatrutą rzutką. Na początku nic, powoli zaczynają się pojawiać efekty odurzenia. Po mniej więcej minucie pojawia się złudny moment, kiedy wydaje się, że mocniej już nie będzie. Następna minuta wszystko weryfikuje: właśnie się ujebaliśmy. Odczucia stosunkowo podobne do am, ale z zauważalnymi różnicami.
  • 1 / / 0
Paliłem, nie widzę różnicy pomiędzy tym a am-2201.
Znajomy z którym paliłem też.
Uwaga! Użytkownik MOHO nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 291 / / 0
Aha, a z jakich sklepów jesteście? Dajcie sobie już spokój z tymi reklamującymi shit (lub nie - nie testowałem, ale mniejsza o to) fastnickami. Jak widzę temat o czymś nowym to oczywiście pierwsze posty są zajebiście zachwalające, zazwyczaj przez użytkowników z jednym postem. Chyba tylko debil wziąłby taką opinię pod uwagę.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012 przez Pani Jedyna, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 6065 / 422 / 12
Ale to naprawdę dobry stuff, próbowałem sam, jak i zgraja moich znajomych i wszyscy byli zadowoleni. Oni tylko nie umieją tego opisać, a ja byłem na GBL w momencie palenia. Przetestuję ponownie na czysto wkrótce i opiszę dokładniej. :)
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 483 / 67 / 0
Mam-2201 jest mocniejszy od am-2201 i dłużej działający jak Surv pisze (o ile dobry vendor). Moc do 20% większa niż am2201, długość działania do 1h 20minut (zakładając, że am2201 działa bez torelrki 1h). Profil działania podobny, choć powinno później wchodzić na peak (wymagane potwierdzenie, ale raczej tak jest).

Obstawiam, że wydłużenie łańcucha alkilowego w pierścieniu naftalenowym przy poz. 4- wpływa na wzrost mocy, długości działania, oraz zwiększa czas ładowania do "peaku".
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012 przez GalaktycznyKorsarz, łącznie zmieniany 1 raz.
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 2428 / 84 / 0
Może survowi sie podoba dlatego że to co palił to było MAM-2201 , a Wam wciśli zwykłe AM-2201 jako MAM-2201 ? %-D SKoro nie widzita różnicy w działaniu to chyba wniosek jest jasny %-D
Uwaga! Użytkownik Modyfikowany Bigos jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 212 / 3 / 0
Zgadzam, śię równica w działaniu jest. Nie ma aż tak otępiającego efektu jak AM ale jest mocno i dłużej. Narazie próbowałem tylko dawki 0,8mg (prporcje, nie mam tak dokladnej wagi :D) i działanie wybło odczuwalne. Może nie jakoś katastroficznie ale było. Kumpel użył 2,5ml i wyrwało go od nas kompletnie na jakieś 15 min. Więcej info dam później. Przez noc może przetestuję kolejne dawki.

Dodatkowe info. 1gram pyłu udało mi się rozuśić już w 10ml acetonu w temp. na dworze co mnie bardzo zaskoczyło.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2012 przez lytom, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co Cię nie zabije to zryje Ci psychę"
  • 2 / / 0
Debil czy nie debil, niektórzy korzystają z tego forum rzadko, tak jak nie mam potrzeby dzielić się spostrzeżeniami, które wiele do tematu nie wnoszą. Gdy brałem z tego samego źródła am i mam, różniły się kolorem i zapachem. Próbując am z paru źródeł, ów mam nie był tym związkiem tylko z nazwy, faktycznie jego działanie się różniło. I widzę, że nikt nie zwrócił uwagi, mam smakuje lepiej(smak am wywołuje u mnie mdłości) ;p
ODPOWIEDZ
Posty: 102 • Strona 1 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.