Makumba - Wątek Ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 5176 / 488 / 0

Jeżeli masz dostęp do # to możesz go rozpuścić na maśle i zjeść z jogurtem. Efekt po 1g piorunujący
  • 3733 / 390 / 9

Jeżeli chodzi o THC, to "pokarać" się tak jk po syntetykach można jedynie makumbą.
Czyli wszystko jest względne dawki.
Ludzi opisywali nieprzyjemne tripy po makumbie.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Rzucanie palenia: Zamiast zwykłych papierosów program redukcji szkód

"Jeśli nie mamy szansy na cud niepalenia, powinniśmy wzorem innych krajów zastępować klasyczne palenie programem redukcji szkód" - mówi profesor Bartosz Łoza, psychiatra i psychoterapeuta, Kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Prezes Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego.
  • 2829 / 193 / 0

Tak, był tu nawet kiedyś opisany przypadek kiedy koleś padł jak mucha na podłogę i jedyne co zdążył zrobić to poprosić żonę o wezwanie karetki (nie, nie zmarł ale hospitalizacja była mu potrzebna). Potrafi mocno wejść na serce i długo działa. Dobrej makumby to się piję max pół szklanki które i tak zamiatają
  • 254 / 17 / 0

Największy odpał jaki pamiętam wypicie makumby w psychiatryku z dwoma kompanami na 3 godziny przed porannym obchodem. Najdłuższa myśl życia "co im kurwa powiem??" :D
  • 573 / 21 / 0

na mnie czekaja odpady jeszcze z 2 automatów, czekaja sobie. Tylko tym razem ostroznie podejde do tematu, makumba pita pare dni wczesniej była zrobiona z 2 , dwu metrowych krzaków zenskich tuż przed kwitnięciem czyli wydzielały najwiecej THC gdyż dziki grasowały i wykopały chuje, do tego dodany był automat, kolega zrobił z tego aż 3 litry mazi , cevy oevy na porzadku dziennym , serce też mocno dawało albo poprostu był to wkręt, nie czułełem ciała i ust , jadlem ciastko - czułem piastek w buzi
Użytkownik nieaktywny
  • 241 / 32 / 0

15 gramów liści (samych liści) wystarczy żeby zrobiona z nich makumba/masło dały jakiś efekt, czy lepiej poszukac jakiejś wydajniejszej metody uzdatnienia tych liści do użytku?
Użytkownik zbanowany
  • 42 / / 0

kurcze, pale ziolko juz 7 lat, a makumby jeszcze nie mialem okazji skosztowac, kumple jak sobie zrobili i wypili, to lezeli odlogiem na kanapie, bo nie mieli nawet sily wstac, jak sie nadazy okazja, to z pewnoscia sprobuje :~)
  • 414 / 40 / 0

14 września 2016Makrela pisze:
czy lepiej poszukac jakiejś wydajniejszej metody uzdatnienia tych liści do użytku?
Na przyszłość możesz zaopatrzyć się w Bubble Bags i tym sposobem przerabiać takie liście, łodygi czy nawet topy na hash. Smacznego!
  • 626 / 37 / 13

Ej a jak to jest, bo skoro makumba ma większą przyswajalność to znaczy, że na logikę taka z 1g solo powinna porobić bardzo ładnie. Kiedyś przetestuję do tej pory tylko z liści i liści wymieszanych z topami piłem. Dla mnie zazwyczaj zbyt grubo wolę zapalić jakiejś lajtowej sativki. Czasy podkrętek na jak najgrubsze bomby mam już dawno za sobą :-D .
Użytkownik nieaktywny
  • 241 / 32 / 0

07 marca 2017Radioaktywny Pakt pisze:
14 września 2016Makrela pisze:
czy lepiej poszukac jakiejś wydajniejszej metody uzdatnienia tych liści do użytku?
Na przyszłość możesz zaopatrzyć się w Bubble Bags i tym sposobem przerabiać takie liście, łodygi czy nawet topy na hash. Smacznego!
Jest to pomysł, dzięki :-) W międzyczasie skusiłem się na nalewkę i efekty trochę mnie przerosły %-D nie miałem takiej bomby od lat i chyba jednak wolę palenie, bo nieważne, czy słabe, czy mocne, przynajmniej wiadomo że za jakieś dwie godziny nawet najgorsza trąba zejdzie. A przy spożyciu oralnym faza zdaje się nie mieć końca.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata