Makiwara - FotoHowTo

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 35 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2014
  • 1596 / 301 / 0


21 lipca 2018Zgienty pisze:
Jak robię zupę na occie to jest szansa, że mi się to lekko acetyluje?
Zerowa. %-D Jakbyś to gotował wiele godzin w stężonym kwasie octowym, to i może. Ale hera nawet, jeśli zostanie zjedzona, i tak zdemetyluje się do morfiny, nim jebnie w OUN. Kwasek niepotrzebny. Nie robiłem tego z pięć lat, ale pamiętam, że z całych, nierozdrobnionych makówek też wychodziła kosa. Tylko po prostu ciężej wyciągnąć całą dobroć (czy tam przekleństwo) za pierwszą frakcją, więc powtórne wygotowanie było konieczne.

W sumie, w moich wspomnieniach, makiwara fundowała mi najlepszy opiatowy haj, jaki poznałem. Silnie fizyczna euforia i jej długość, to było to. Niech się schowają tramadole i fentanylowe wjazdy. CHOCIAŻ, malutka dawka tramadolu do zupy wysłała mnie kiedyś do nieba (na szczęście tylko psychicznie, jednak z oddychaniem było już ciężko). To było 200mg wrzucone na zupę ze 100 maków, wypitą w przeciągu trzech godzin. Bez tolerki na opio oczywiście, z ówczesną wagą w okolicach 70kg. Już 1/3 wywaru ugięła mi nogi, reszta była opiatową masakracją.
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 208 / 9


Bez kitu. Ja właśnie jestem na etapie zauroczenia makiwarą. Trzeci dzień już lecę. Wczoraj było jeszcze spacerek -> pićko. Ale na dzisiaj już miałem gotowca z wieczora. Nie szukam aż tak na beszczela roślin. Ale jeszcze jest nadzieja dla nas. Sporo nadziei. Boję się o skręta jak się to skończy. Niemniej wyborowo jest. Zupka delikatesik, luzackie dzionki. Jeszcze nie ma 9 a ja już pogrzany. %-D Super sprawa naprawdę.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Pod czterema tonami węgla z Kolumbii ukryte było 225 kilogramów kokainy

Polscy marynarze ofiarami akcji kolumbijskich karteli narkotykowych? Kapitan Andrzej Lasota na początku sierpnia został aresztowany w porcie Altamira w Meksyku. Dowodził statkiem UBC Savannah, na którym znaleziono prawie 225 kilogramów czystej kokainy.
Rejestracja: 2014
  • 429 / 49 / 0


no wstać zgientym taką wczorajszą makłiwarą to jednak jest całkiem miłe

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 218 / 0


[mention]overandout[/mention]
22 lipca 2018overandout pisze:
obstawiam, że nie. przekopałem trochę postów o sposobach gotowania i stare grzejniki wypowiadały się, że raczej nie trzeba dodawać kwasku/octu. podobno nie powinno się też gotować zupy tylko grzać utrzymując wysoką temperaturę.

Nie trzeba bo wyjdzie dobra i bez tego, ale kurde bele z drugiej strony jak w badaniach im wyszlo, ze PST z 5% soku z cytryny wyciąga więcej (i to całkiem sporo więcej) to tutaj powinno być analogicznie :-) No i też pewnie lepiej smakuje. Jak ostatnio kilka razy dodalem cytryny do PST to jest smaczniejsze. Wywar z maku jest w ogole paskudny, zupa ze słomy smakuje jak rzygi.


[mention]NegatywneWibracje[/mention]
22 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
jednak z oddychaniem było już ciężko). To było 200mg wrzucone na zupę ze 100 maków, wypitą w przeciągu trzech godzin. Bez tolerki na opio oczywiście, z ówczesną wagą w okolicach 70kg.
Wiesz co z tego co piszesz podejrzewam, że nie był to bardzo mocny mak. Dlatego, że 100 makówek dla osoby bez tolerancji to kosmiczna dawka i pewne przedawkowanie. Chyba ze mikrusy, ale to nadal bardzo duzo dla osoby bez tolerki. To my z kumplem mieliśmy niemałą tolerancję, w Czechach piliśmy makiwarę codziennie i jak zaczynaliśmy od 20-30 to pod koniec wyjazdu nasza dawka była po ~70 duzych makówek na osobę. Naprawdę sporych, bo bardziej jak piłki do tenisa ziemnego niż pingla.

No i zawsze pilismy na raz, lepsze wejscie niz takie sączenie przez 3h. Bylo po 5kubków na osobę i już po 15 minutach mocne wejście :-)
Zupa jest świetna. Zamuła podobna jak przy PST, ale euforia o wiele lepsza.
Rejestracja: 2014
  • 429 / 49 / 0


miałem wrażenie, że zupa z zielonych łebków była mocniejsza niż z takich wysuszonych, kruszących się, zebranych tydzień później
ale to może zależało od innych czynników
Posty: 35 Strona 4 z 4
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kanabinoid i 2 gości