MakFinder - zewnętrzna wyszukiwarka

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 155 Strona 13 z 16
Rejestracja: 2018
  • 127 / 5 / 0


@skandal No właśnie dlatego proponuję, żeby to powstało na makfinderze, a nie na publicznym forum. I nie chcę, żeby każdy dzielił się wszystkim, myślę, że nawet 4-5 sklepów z danego miasta to już spora podpowiedź, czyli jakby każdy podał po 1-2 to już by było super. Z praktycznych problemów to "edytowalność", bo jednak coś takiego byłoby aktualne nie wiem 2-3 tygodnie w okresie przedświątecznym. Często przejeżdżam pół miasta tylko po to, żeby zajrzeć do jakiejś jednej miejscówki, nawet jeśli danej dzielnicy za bardzo nie kojarzę i pewnie nie tylko ja działam w ten sposób, więc to spora oszczędność czasu. Nie czuję, że jakkolwiek zdradzam "swój punkt", bo myślę, że po ostatnim natłoku w kupnie maku vol 5 "ludzie szukajcie maku w Kauflandzie; dorzutka w kauflandzie!!111oneone", to i tak każdy chociaż raz zajrzy do tego sklepu, więc informuję z góry, że tutaj nie ma sensu, bo dorzucili jakieś 5 kartonów Czechów, więc może jakoś za 3 tygodnie ludzie to dopiero wykupią. A nóż komuś pomogę zaoszczędzić czas.
Rejestracja: 2014
  • 68 / 42 / 0


Jeśli chodzi o hasło do makFindera to owszem jest bardzo xD złożone, właśnie po to, żeby kazdy, kto jest godzien, mógł zapamiętać. Tym bardziej śmieszą mnie wiadomości, jak ktoś pisze, że "zapomniał" hasła. Żałosne.

Uwaga!
Kto ma hasło niech zaloguje się (nie w trybie prywatnym!) na wszystkich urządzeniach, na których chce pozostać zalogowany. Najprawdopodobniej wkrótce będzie zmiana hasła, ale osoby które są już zalogowane nie będą musiały logować się jeszcze raz.

W kwestii sklepów, to ja kilka razy pastowałem w Kupnie, które sklepy są wyczyszczone. Możemy zrobić takie coś testowo, ale to ma sens tylko w przypadku dużych miast. Na początek zrobię Warszawę, Kraków, Trójmiasto i GOP. Jak się sprawdzi, to mógłbym zrobić dodawanie miast.
BTW, Auchan obniżył ceny małych paczek - są po 7 zł.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Naukowcy ostrzegają kobiety: odstawcie alkohol w ciąży. Nie niszczcie dzieciom życia!

Dokładnie 9 września o godzinie 9:09 na całym świecie przypomina się o zagrożeniach wynikających ze spożywania alkoholu w czasie ciąży. Wiedza o Płodowym Zespole Alkoholowym (FAS), a zwłaszcza o jego rozpowszechnieniu, jest wciąż bardzo mizerna.

lol

Rejestracja: 2006
  • 2521 / 217 / 0


dzieki za info
chyba duzo roboty z tymi sklepami i nie wiem czy ma to jakikolwiek sens bo sytuacja sie czesto zmienia
Rejestracja: 2018
  • 17 / 2 / 0


Ma ktoś passy? Chciałbym pooceniac niektóre maki
Rejestracja: 2009
  • 520 / 31 / 0


Ja ze swojej strony mogę dodać podkarpacie kawałek lubelskiego,świętokrzyskiego i małopolskiego jeżeli taka opcja się pojawi
Rejestracja: 2017
  • 5 / 1 / 0


Ja mogę Śląsk poopisywać jakby ktoś chciał, dzisaj zwiedzilem trochę marketów jutro też planuje wycieczkę.
Rejestracja: 2014
  • 68 / 42 / 0


Postaram się wziąć dzisiaj/jutro do roboty. Sorry, wcześniej miałem dużo normalnej pracy. Co do pana Tehom to chyba absurdalne prosić o hasło, skoro ewidentnie w pierwszym poście napisane jest, jak otrzymać passy.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


W jaki sposób mam zwrócić się do użytkowników posiadających dostęp do tej witryny i zdobyć hasło?
Rejestracja: 2016
  • 2560 / 369 / 3


[mention]Yoorithi[/mention], należy zwrócić się do jednego z trzech moderatorów MakFindera w wiadomości prywatnej (lub jakąkolwiek inną drogą komunikacji; PMka według mnie jest najwygodniejsza), a wraz z prośbą o hasło trzeba podać potrzebne informacje, które świadczą o doświadczeniu z PST oraz o chęci pomocy innym użytkownikom maku. (bez nich prośba zostaje automatycznie odrzucona).
Aby uzyskać możliwość pisania prywatnych wiadomości na forum musisz mieć przynajmniej trzy posty na liczniku.
Aby dowiedzieć się do kogo napisać i jakie informacje dołączyć do swojej prośby musisz uważnie przejrzeć ten wątek, post po poście. Najłatwiej Ci będzie znaleźć to czego szukasz jeśli zaczniesz od ostatniej strony ;-)
Rejestracja: 2011
  • 854 / 34 / 0


zlikwiduj wogole te haslo bedzie wiecej ocen pozatym jest info np 10 ocen ale tych ocen niemozna zobaczyc... ps sam piszesz ten kod strony?
Posty: 155 Strona 13 z 16
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości