Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 20 z 24
  • 730 / 178 / 0
No, z legalnych i dostępnych to tylko melisa i waleriana nie jest chuja warta. A skoro na Ciebie nie działają to zalecam poszerzyć obszar zainteresowań.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 38 / 6 / 0
Ma ktoś doświadczenie w produkcji własnych ekstraktów z ziół? Zastanawiam się czego użyć jako rozpuszczalnika. Spirytus wychodzi bardzo drogo, bo cena zawiera akcyzę. Jak to będzie wyglądać ze skażonym etanolem lub acetonem? Czy jeśli naniosę ekstrakt na susz to po odparowaniu mogą pozostać jakieś niebezpieczne substancje? Czy jest spora szansa na to że nie odparuję całego rozpuszczalnika?
  • 11585 / 2236 / 0
Zawsze możesz rozejrzeć się za spirytusem z czarnego rynku, ale sprawdzonego źródła. Litr takiego potrafi kosztować 15 - 25 zł.
  • 711 / 167 / 0
@kedd Niektóre zioła można ekstrahować w roztworach wodnych. Odparowywanie w takich przypadkach jest co prawda bardziej uciążliwe niż alkoholu lub innych rozpuszczalników organicznych, ale za to koszty bardzo niskie :)
  • 2 / / 0
Lub samemu upędzic . Wyjdzie prawie za darmo .
  • 211 / 12 / 0
Red no 2 to Sativia i mocno pobudza.
Jakie Herbaty lub zioła ( Z herbaciani lub sklepów zielarskich nie internetowych ) dobrze się komponują z Sativią? I wyciszają w jakiś sposób to pobudzenie?
Uwaga! Użytkownik kavakawa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1128 / 207 / 7
22 września 2019kedd pisze:
Spirytus wychodzi bardzo drogo, bo cena zawiera akcyzę
Spirytus spożywczy jest zdecydowanie najbezpieczniejszy.
Spoiler:
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 8 / / 0
czołem,

czy serdecznik syberyjski nadaje się na herbatę?
celem działania rozkurczowego przy menstruacji
:grzybki:
  • 258 / 3 / 0
Tak ale poleciłbym w tym celu liść maliny, jasnote biała lub purpurowa, ziele czerwonej koniczyny dzikie polskie I b powszechne
  • 173 / 26 / 0
Jakie zioła by się nadawały na waporyzację przez vapcapa? Próbował ktoś waporyzować m.in. mulungu? Niby on jest do trawy przede wszystkim, ale szukam jeszcze innych potencjalnych zastosowań.
ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 20 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.