Magiczny Ogród - Wątek ogólny.

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 5405 / 753 / 0

13 lutego 2019LOBO87 pisze:
Obstawiam dziurawiec, lub męczennice, a najbardziej mix obu. Sam robiłem takie mocne napary i jedynie muliło na sen, nic z tego co opisałaś mi się nie przytrafiło. Dodam jeszcze że piłem taki zajzajer będąc na SNRI, lub TLPD i nigdy nic negatywnego się nie działo. Zmixuj chmiel, melisę i rumianek na początek, co wieczór dodawaj jedno zioło, ale dziurawiec i męczennicę sobie odpuść na razie. Ewentualnie jak zostanie Ci już tylko Męczennica, z tego mixu nie dodana, możesz sprawdzić z nią, a dziurawiec odstaw z tego zestawu całkiem.
Dziurawiec parzony ma dzialanie glownie na uklad pokarmowy.
Ja obstawiam melise, rumianek i pasiflore.
  • 678 / 55 / 0

jakie rośliny są najlepsze, żeby wygonić stan zapalny z organizmu ?

zapalenie gardła, zatok ? dobrze też by zbiło gorączkę i abym wyzdrowiał.

ciągnie się już za mną jakieś wirusowe zapalenie organizmu już 8 dzień,

zaznaczę, że biorę codziennie czosnek ( na surowo gryziony 4-5 ząbków dużych na dobę)

kurkumę z pieprzem kajen, 2 razy dziennie po 4 łyżeczki tego i tego.

piję do tego różeniec żeby wzmocnić ich działanie, i piję dużo wody z witaminą C z cytryną i z chemolem czyli kwasem askorbinowym po łyżeczce na szklankę)

mam wrażenie, że mi się zawiesiła ta choroba lol

Olivia Newton-John: marihuana zmieniła jej życie. "Przestałam brać morfinę"

Olivia Newton-John już dwukrotnie ogłaszała zwycięstwo w walce z nowotworem, ale rak piersi powrócił z przerzutami. 70-letnia aktorka opowiedziała o swoich sposobach radzenia sobie z objawami choroby z użyciem marihuany.
  • 1882 / 630 / 0

Może szałwia? Ma działanie przeciwzapalne, płukanie gardła naparem z szałwii powinno ulżyć.
  • 414 / 66 / 0

zapalenie gardła, zatok
Ja zawszę leczę płukaniem wodą z solą i nadtlenkiem wodoru dosyć mocne połączenie, ale bardzo skuteczne, a z ziół to rumianek łagodzi stan zapalny.
  • 680 / 144 / 0

Na infekcje przeziębieniowe robię herbatkę: kwiat bzu czarnego + kwiat mniszka + ziele babki lancetowatej. Można dodać miód. Działa i nie jest to placebo, najlepiej ten napar zacząć pić jak pojawiają się pierwsze symptomy choroby, ale na późniejszych etapach też może pomóc.
  • 983 / 140 / 0

Halucynogeny Naturalne.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 13 / / 0

Hej, czy ktoś spotkał się już z takimi oto nasionami (fotki poniżej) , dostałem je w dosyć śmiesznych okolicznościach, z tego oto powodu nie miałem okazji zorientować się co to właściwie jest. Wiem tylko tyle że podobno ma się ładną jazdę po nich. Ktoś coś ?

https://gyazo.com/79cfa0c43c0bca0cc7c2d4a94d2ad51f
https://gyazo.com/e4f2a7e2af683238a70d6498ed5ae69b
  • 3133 / 250 / 0

Hawaiian Baby Woodrose
  • 13 / / 0

@jogurt Czy aby na pewno ? Moje nasiona są jakby cienkie i okrągłe, czy może jakiś inny rodzaj ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 3133 / 250 / 0

To może Yopo, słabo widać @dxmowiec.

Na pierwszy rzut przypominały HBWR, ale teraz w sumie nie wiem, nawet jak patrze to Yopo też nie przypomina. Napewno też nie jest to bieluń. Troche dziwn sytuacja, że masz nasiona a nie wiesz co to hehehe.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata