Śluzówki zniszczone przez ćpanie.

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2372 / 46 / 0

Czym się różni woda morska od wody słonej, w której mieszka to samo, co w morskiej?
  • 26 / / 0

hipollek pisze:
Czym się różni woda morska od wody słonej, w której mieszka to samo, co w morskiej?
zapewne steżeniem ilościa KCL w tej wodzie - solona ma wiecej no chyba ze mialesna mysli morska z morza czarnego :-D

Na "wojnie z narkotykami"

Od ich zażywania umiera tysiące ludzi. Budzą silny sprzeciw osób o konserwatywnych poglądach. Równocześnie badania pokazują, że psychodeliki pomagają w leczeniu depresji, PSD, uzależnień i lęku związanego ze śmiercią. W książce o przewrotnym tytule: "Czy psychodeliki uratują świat?" Maciej Lorenc o narkotykach rozmawia z ekspertami.

Sprzedaż narkotyków traktował jak pracę zawodową

Policjanci wiedzieli, że 33-latek z jednej z podwarszawskich wsi przyjeżdża często do Warszawy swoim oplem i sprzedaje różnego rodzaju środki psychoaktywne...
  • 2372 / 46 / 0

Miałem na myśli wartości KCl identyczne jak w wodzie morskiej. :p
  • 3534 / 18 / 0

to forum jest zajebiste, jeden doradził walenie po kablach drugi w dupę fetę rozpuszczoną w oliwie a trzeci spożywanie tabaki. Maks
  • 2372 / 46 / 0

Harm reduction jak nic, hehe. %-D
  • 158 / / 0

Polecam ziołowe inhalacje, wiadomo, że naturka dobra na wszystko. Na katar i podrażnione śluzówy
Inhalacje łagodzące katar - Przygotuj parówkę z ziół: z kwiatów rumianku albo lawendy, i olejków eterycznych (eukaliptusowego albo rozmarynowego). Do miski z gorącą wodą wrzuć garść ziół i wlej 10 kropel olejku. Nachyl się nad nią i przez kwadrans wdychaj wonne opary pod namiotem z ręcznika.

Wdychanie chrzanu pomaga przy bardzo nasilonym katarze połączonym z zapaleniem zatok.
Świetne efekty daje również zjadanie porcji co najmniej 2-3 łyżeczek tartego chrzanu przy każdym posiłku.

Woreczki z solą - pomoc przy katarze gęstym. Do płóciennego woreczka nasyp soli kuchennej. Podgrzewaj woreczek w piekarniku. Ciepły przykładaj na policzki i czoło kilka razy dziennie.
  • 42 / 1 / 0

Na kłopoty z wysychającą czy podrażnioną śluzówką w nosie bardzo polecam fizjologiczny roztwór wody morskiej z mikroelementami. Przypuszczam, że jest wiele specyfików tego rodzaju, ja stosuję "Disne Mar", 25 ml w buteleczce z aplikatorem, kosztuje jakoś koło 20-25 zł, starcza na długo, bardzo dobrze nawilża, jest bezzapachowy i bardzo łagodny.
Użytkownik nieaktywny
  • 101 / / 0

A jeżeli ktoś jest np. w takiej sytuacji jak ja w tym momencie, to polecam zwinąć papier toaletowy/chusteczke w zwijkę :-D i jeden z końców zamoczyć i włożyć do jednej z naszych dziurek po czym pokręcić trochę tym mokrym papierem w nosie, daje jako taką ulgę, ale lepsze to niż nic..
  • 1 / / 0

Według mnie najlepszy sposób to czyszczenie zatok słoną wodą. Przepuszczam kilka litrów osolonej, ciepłej wody przez zatoki i nos jak nowy. Wypłukuje wszystkie zaległości i syfy z zatok, które mogą powodować zapalenia.
Tutaj dokładnie opisane jak to się robi: http://zdrowie.1krok.pl/zatoki.htm
Ja wlewnik skonstruowałem sobie sam.
Trzeba pamiętać o wysuszeniu zatok po wszystkim bo podczas suszenia jeszcze z pół szklanki wody wyleci nam z nosa.
  • 71 / 1 / 0

Tifaa pisze:
Oj okrutne to jest... leje się z kichawy to pociągasz-nic, leje się dalej aż miło .. więc wydmuchujesz... nos czysty na 5 sekund i nagle zaczyna kręcić w nosie i kichasz aż stan nosa będzie taki jak wyjściowy, paranoja :#:
Myślę, że NIC na to nie pomoże. Oprócz zaprzestania tego procederu :-|
Poprostu nosek się broni tak jak przy przeziębieniu i nie ma zamiaru dopuścić do martwicy przez toksyczność białego proszku i długotrwałą Saharę %-D ( to tak jakby przez dłuższy czas nie dawali Ci wody i sypali na chama pustynny piach do japy) mniam :yay:
Daj mu odsapnąć na dłuższy okres.
Przerwa + lecytyna oraz siemie lniane a o aerozolach zapomnij bo te gluty są w nosie po to aby chronić organizm, usuwając je na siłe poprawiasz tylko komfort oddychania a nos nie pracuje tak jak powinien za czym idzie wolniejsza regeneracja.
Możesz sobie czasami powąchać olejek kamforowy ale z umiarem.

Znam dobrze swój organizm i wiem, że to jedyna skuteczna i rozsądna metoda jeśli chodzi o moje truchło. :wall:
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 122 uczestników Wejdź na czata