Ludzie ktorych straciliscie przez dragi

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 16 / 2 / 0

Kolega bardzo mi bliski bo to on zaznajomił mnie z każdym tematem który sam znał ja poszedłem troche dalej i się wycofałem a on brał dalej psychiatryk i problemy z sercem przedawkował czecha. Smutno mi na widok jego twarzy w psychiatryku :(
  • 405 / 57 / 0

Raczej nikogo nie straciłem, zresztą i tak miałbym pewnie wyjebane. Chyba że można wziąć pod uwage samego siebie no to wtedy tak.. ja sam jestem dla siebie osobą którą straciłem przez ćpanie ale nikt mi niczego na siłę przecież nie wciskał do nosa, ust itp więc staram się z tym pogodzić. Wiedziałem na co się pisze zaczynając zażywać narkotyki, właśnie tego mi chyba będzie najbardziej brakowało.. Tego spojrzenia sprzed brania narkotyków, jak wtedy świat wyglądał i jak wyglądałby teraz gdyby nie narkotyki.. Najgorsze jest to że już nigdy nie poczuję ani nie zobaczę jak wygląda świat całkowicie "na trzeźwo". Tak odczuwam utratę siebie

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Szklarnia z konopiami na czterech kółkach

Jak się okazało w niemieckim aucie mężczyzna hodował nielegalne rośliny.
  • 1102 / 86 / 0

W sumie trochę zdrowie, ale to na tle nerwowym/psychicznym. Trochę przez dragi, bardziej przez relacje z dziewczyną, której też już nie mam przez narkotyki. Kiedy chciałem się ogarnąć już max, to kazała mi spierdalać xD

Więc jednak się chyba nie ogarniam %-D

Tylko zamiast RC będę wpierdalać farmakologiczną cheme na łeb
  • 405 / 34 / 0

-koleżanka 25 lat, zachlała się na śmierć, pewnego dnia się po prostu nie obudziła, niewydolność wątroby.
-dwie byłe dziewczyny z powodu mojego ćpania
-kumpel skończył w wariatkowie
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata