LSD - Trwałośc

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 52 / / 0

No dobra sprawę przechowywania już rozwikłałem ale w dalszym ciągu pozostaje kwestia tego zaciemnionego obszaru ...
  • 827 / 1 / 0

Degradacja cząsteczki, ale wyluzuj (o ile dobrze przechowywane) dużo nie powinieneś stracić na mocy :-)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Psy z całego garnizonu szukały narkotyków w teatrze (zdjęcia)

Przewodnicy psów służbowych garnizonu podlaskiego wraz z psami do wyszukiwania zapachów narkotyków oraz materiałów wybuchowych szkolili się w nietypowym miejscu.
  • 52 / / 0

Aha no to spoko, czyli śmiało mogę aplikować cały kartonik ?
Użytkownik nieaktywny
  • 857 / 1 / 0

A nawet dwa
  • 52 / / 0

Oszamałego ostatnio tego kartonika i muszę powiedzieć ,że to co w nim brakowało to wizuali. A w zasadzie były lecz BARDZO stonowane ale cały humor otoczenia jaki odbierałem wraz ze zmianą myślenia był taki sam jak w grudniu : ). Tak więc kartonik ,który leżał jakoś od 1 stycznia do 12 maja tego roku bardzo nie ucierpiał na mocy a zawinięty był w sreberko oraz spoczywał sobie w szufladzie gdzie wilgotność pokoju była znikoma ;]
  • 56 / 1 / 0

mam pytanie, mianowicie podczas nocnych, zimowych wojaży miałem nieszczelnie zawinięte w sreberku dwa kartony w kieszonce plecaka w pudełeczku plastikowym z ryżem, które, jak później zauważyłem, nad ranem było mokre od szronu i wilgotne w środku - powiedzmy, że umowne 8-9 godzin zanim sobie o nich przypomniałem. kartony wydawały się suche ale były bezpośrednio wystawione na wilgoć. po powrocie do domu szczelnie je zawinąłem, sreberko + papier + taśma i leży w ryżu - wytrzyma jeszcze tydzień czy prawdopodobnie zdegradowało? szkoda by było, mój błąd bo zupełnie o nich zapomniałem a mogłem przechować chociażby u kumpla..
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 4 / 0

Jeśli to było PRAWDZIWE LSD, to mogło zdegradować. A jeśli zostałeś oszukany i dostałeś jakąś fenkę (co się bardzo często zdarza), to nic się jej nie stało.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

A co myślicie o pudełku próżniowym ?
  • 3831 / 135 / 13

Spróbuj i zdaj relację; myślałem całą noc o tym pudełku próżniowym i nic nie wymyśliłem :*)

*pewnie i tak masz NBOMe'y hehehehehe
  • 143 / 5 / 0

Najlepszy wg mnie sposob na przechowywanie lizergow i w ogole innych, szybkorozpadajacych sie RC to:
- kupujemy szklana buteleczke (szklo oranz koniecznie - chroni przed swiatlem)
- kupujemy argon (moze byc techniczny - drogo, trzeba dodatkowo reduktor do butli; ale najlepiej kupic spozyczy do konserwowania wina - WINESAVE - ok 100 zl butla - dostepne w PL)
- wkladamy substancje luzno zawienieta w sreberko do sloika (luzno, zeby argon ladnie zastapil powietrze)
- nie uzywamy samarek - moga uwiezic powietrze w sobie
- delikatnie napuszczamy argonu
- zakrecamy
- odstawiamy w ciemne i chlodne miejsce

W takim stanie lizergi powinne wytrzymac spokojnie kilka(nascie) lat!
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata