LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 314 / 1 / 0

W jakiej cenie dostane LSD średnio?

• 54 / 2 / 0

Korlic z tego co wiem to kwasy stoja mniej więc po 25zł tak jest przynajmniej w bydgoszczy.
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2005 przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Operacja „Lodołamacz”. Gang wyprał dla karteli 680 mln euro

Polacy zamieszani są w legalizowanie zysków narkobaronów. Do Polski miały trafiać ciężarówki wyładowane gotówką o wartości 50 mln funtów.

Użytkownik nieaktywny
  • 67 / / 0

yo , zjadlem przedwczoraj 2 kwary i dzis noca planoje zjesc nastepne 2 , jakie sa szans ze nie poczesze?

• 12 / 1 / 0

skunk_one pisze:
jakie sa szans ze nie poczesze?
Co ?
  • 171 / 1 / 0

kwasy sa przewaznie od 20 do 30 zl choc ja ( na szczescie) dostalem za 15 po znajomosci od takiego dilera

• 54 / 2 / 0

TY skun_one co ty gadasz. Powinno sie brać maksimum jeden listek na raz. Bo nigdy nie wiadomo jak mocny jest kwas. A jak wezmiesz 2 moga byc problemy!!!!

• 1639 / 191 / 0

Rydzu kolejny raz popisujesz się niewiedzą.
LD50 dla LSD dla myszy wynosi 50-60 mg/kg ciała podane IV.

W kartonie może być max 500ug, a tak na serio obecnie jest max ~250ug.

Ludzie wrzucają po 3 kwadraty i jedzą do tego 450mg DXM'u i nic im nie jest.
Poczytaj sobie Erowida.
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez sprawdzone_info, łącznie zmieniany 1 raz.

• 54 / 2 / 0

Możesz masz racje że nie jestem do konca w temacie.
Ale nie słyszałem nigdy o tym aby ktos brał po dwa czy wiecej listków na raz.

Zreszta to forum jest tez po to aby ludzie sie czegoś dowiedzieli.

• 438 / 8 / 0

drag pisze:
Rydzu kolejny raz popisujesz się niewiedzą.
LD50 dla LSD dla myszy wynosi 50-60 mg/kg ciała podane IV.
Co to znaczy tak po naszemu? ]

Możliwe, że i u mnie niedługo będą dostępne kwasy (bo w sumie w mojej okolicy to dość rarytasowy towar, rzadko ktoś miewa) to wtedy napisze coś więcej.

• 1639 / 191 / 0

A tak po naszemu, to wstrzykiwali myszom dożylnie LSD (fajnie się myszki miały) i po wstrszyknięciu dawki odpowiadającej 50-60 mg/kg ciała, 50% myszek umarło. Więc można to nazwać tak, że dla myszek dawka 50-60 mg/kg to w 50% dawka śmiertelna.

Więc dla człowieka była by o wiele, wiele, razy większa, a dodając do tego fakt, że w kartoniku mamy zaledwie około 250ug LSD, to możemy jeść spokojnie.

ug - mikrogram.
mikrogram - pochodna jednostka masy w układzie SI, symbol µg, równa jednej milionowej grama (0,000001 g). Przedrostek "mikro" = 0,000001

ug to zaledwie milionowa część grama, a miligram aż tysięczna, tu widać dużą różnicę. Można jeść całe kartki A4 z LSD ;).
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata