Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6711 • Strona 666 z 672
  • 1186 / 206 / 23
Do osób, które mają śnieg optyczny lub pisk w uszach i nie mogą sobie pomóc przez brak informacji w necie. Mi pomogła dieta ketogeniczna, całkowicie zniwelowała te gówno, które sprawiało, że nawet w nocy było jasno i głośno. Jak z niej schodzę to znowu się nasila, ale już nie tak jak kiedyś. Mi to zrobiły akurat dyso, ale po kwasach też często potem płaczą ludzie, że mają nieodwracalne zmiany
  • 2910 / 772 / 5
U mnie wywołany stresem, od dziecka miałem. Pamiętam że mówiłem ojcu, że widzę atomy powietrza xD a on, że kurwa głupi jestem 🤷🏼‍♂️
Dopiero jak się wyprowadziłem z rodzinnego domu to się osłabiło. Na ten moment wraca przy dużym stresie albo jak się motzno najaram i wjeżdża atak paniki. Chociaż to ostatnie dawno się nie wydarzyło.
Co do słabszych sajko - ogólnie zubożenie emocjonalne działa w moim przypadku jak taki psycho-tłumik.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 56 / 14 / 0
Brałem LSD podczas różnych etapów swojego życia. Nawet w trakcie długiej, głebokiej depresji, z którą nie wiedziałem jak sobie radzić. Działanie było zawsze podręcznikowe. Do niczego nie mogłem się przyczepić. Z tą różnicą, że trip zdominowany był wtedy przez nieprzyjemne emocje wywołane analizą mojego chaotycznego życia, sytuacją do jakiej pozwoliłem się doprowadzić oraz ogólnie rozumianym marazmem egzystencjalnym. Często też nie obyło się bez rozpaczy i łez. Kwas był niejako triggerem do uwolnienia i spotęgowania wszystkiego tego co we mnie wtedy siedziało.
Co najśmieszniejsze, bad tripa jako takiego nigdy nie doświadczyłem. Za to kiedyś, niesłychanie często, miewałem naprawdę krzywe schizy po paleniu. Nawet po kilku małych buchach. Ciekawe jest to, że znajomi którzy mogli jarać każde ilości bardzo mocno ryli się nawet na skromnych dawkach kwasu.
Teraz czuję się dobrze i nic mi nie dolega poza tym, że jestem narażony na umiarkowany stres w ciągu dnia, to wszystko. Ale kiedy zarzucam to odcinam się od wszystkiego co może mieć na mnie jakikolwiek wpływ.
Nie mamy dość siły, aby całkowicie iść za swoim rozumem.
  • 1186 / 206 / 23
U mnie kwas zawsze oznaczał potwornego badtripa. Za to np. byłem bardzo zdzwiony jak się dowiedziałem, że po DXM da się mieć badtripa. Kiedyś jak brałem to nie było nigdy mowy o czymś nieprzyjemnym. No może jak się raz zrobiłem blady stojąc przez minutę z piskiem w uszach z światłem przed oczami nie mogąc się ruszyć, ale wtedy też to było mieszane uczucie.

Od kwasa trzymam się daleko
  • 76 / 15 / 0
Trip raport od pewnej anonimowej osoby dla poszukujących takich lektur towarzyszy:
Preferuje psychodeliki działające krócej, niż LSD-25. Dla mnie długie działanie LSD-25 zawsze oznacza że w pewnym momencie zatęsknię by postrzegać świat po staremu. Naturalnie dłuższy trip zwiększa też szanse na krzywe jazdy w którymś momencie podróży, czy trudności w zasypianiu.
Muzyka podczas działania substancji na organizm wydaje się bardziej melodyjna i zwyczajnie ładniejsza. Wizualnie widać oczywiście lekkie falowania, zwłaszcza kiedy patrzy się na proste linie, kontury. Kolory są ostrzejsze, zaś twarze ludzi są dziwinie symetryczne, posiadające nieco demoniczne rysy i czarne oczy. Co nieoczekiwane jedzenie nie zmieniło w żaden sposób smaku. Tyle z mniej ciekawej części.
Zdecydowanie nie polecam robienia niczego wymagającego myślenia w conajmniej średnim stopniu. Przytoczę tu przypadek w którym osoba na dawce 600ug LSD-25, grajacą w grę fabularną totalnie pogubiła wątki i poczuła się totalnie zagubiona. Można sobie zobrazować jaką traumą jest przeżywanie tego typu doświadczenia ustawicznie chorując np. na shizofrenie. Prawdziwa panika.
W innym momencie tripa doświadczenie było bardzo mistyczne. Typowy moment wielkiego zrozumienia. Świat wydawał się zapretlony w spiralę. Pojedynczy człowiek, tak samo jak wszystkie inne rzeczy, na mikroskopijnym brzegu fraktalu jest częścią wielkiego organizmu. Im bardziej zwiększa się perspektywę tym coraz trudniej dostrzec te malnkie elementy, tak samo jak człowiek nie zauważa własnych, dajmy na to, czerwonych krwinek. A perspektywę mozna zwiększać i zmniejszać dowolnie; zahacząc o teorie wieloświatów z jednej strony, a zmniejszając sie do atomów z drugiej. Będąc na szczycie tego doświadczenia ma się wrażenie że chwila trwa jednocześnie wiecznie, jak i to że zaraz się skończy. Nie jest się ani kobietą ani mężczyzną, lub ma się wrażenie że jest się oboma. Wracanie do codzienności wydaje się jak nauka wszystkiego czego się wiedziało od nowa, choć przychodzi to bez żadnego trudu samo. Doświadczenie to daje swego rodzaju poczucie sensu w codzienności, choć przytłacza dając poczucie bycia bardzo małym.
  • 1186 / 206 / 23
Z opowiadaniem tripa po kwasie jest jak z opowiadaniem swojego snu. Nikt nie jest w stanie zrozumieć co przed chwilą przeżyliście, nie ważne ile i jak będziecie tłumaczyć
  • 2910 / 772 / 5
Słabo widocznie opowiadasz.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 76 / 15 / 0
@Morfeo Bardzo możliwe, ale z tego co zauważyłem niektórzy lubią czytać takie wypociny. Być może zbliża to jakoś do zrozumienia drugiego człowieka. Poza tym takie opowieści są zdecydowanie czymś unikalnym.
  • 1186 / 206 / 23
@ZupekChinski
A nie, sam lubię czytać. Jednak próbowałem na wszelkie sposoby wytłumaczyć osobie, która nigdy nie brała jak to jest słyszeć węch, znaleźć się obok czarnej dziury zapadając się w nią albo przeżyć nieskończoność i trochę lipa. No, ale może jestem słaby i @DelicSajko wytłumaczyłby bez problemu
  • 1118 / 386 / 0
@ZupekChinski jesli na ladowaniu czy peak'u nie wjedzie BT to szansa na to pozniej jest juz bardzo niska
z jedzeniem to wiekszosc osob smakuje o wiele glebiej , nie jest to gastro jak po ziole ale inne doznania tekstury i smaku - polecam owoce nie polecam miesa ani suchych potraw
no jasne ze po 600ug co juz jest heroiczna dawka ciezko bedzie ogarniac planszowki nie powinno to powodowac zdziwienia raczej ...

koncowke bardzo dobrze znam , ego death i panteizm czesty motyw
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 6711 • Strona 666 z 672
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.