LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1457 / 283 / 24

Albo się leczysz albo ćpasz. Jak bierzesz antydepresanty, to odpuść sobie LSD do momentu, w którym skończysz kurację. Wtedy 110 mcg będzie spoko dawką. Nie będzie to zbyt mocne doświadczenie, ale wystarczające żeby oswoić się z psychodelikami.
  • 24 / / 0

Witam czy toleracja na grzyby spowodowana zjedzeniem kwasu działa w drugą stronę? (Planuje zjeść 1g suszonych grzybów a następnego dnia 130 ug kwasu)

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Skazana Izraelka prosi Putina o łaskę. 7,5 roku więzienia za niemal 10 gramów marihuany

Posiadająca obywatelstwo Izraela i USA Naama Issachar, skazana w Rosji na 7,5 roku więzienia za przemyt narkotyków, poprosiła prezydenta Władimira Putina o ułaskawienie - podał w niedzielę prawnik kobiety, cytowany przez Interfax.
  • 1457 / 283 / 24

Tak, tryptaminy mają krzyżową tolerancję z lizergamidami. Kwas dzień po grzybach jest marnowaniem kartona, bo najpewniej w ogóle nie zadziała. Poczekaj co najmniej 2 tygodnie jeśli chcesz pełni efektów.
  • 24 / / 0

Witam jak wykonać roztwór z wodą destylowaną? I jak go przechowywać? Domyślam sie ze wystarczy wrzucić karton do wody i wymieszać ale wole sie upewnić a nigdzie nie znalazłem instrukcji
  • 1457 / 283 / 24

https://thethirdwave.co/volumetric-lsd/

Pare stron temu temat był wałkowany. Tu masz poradnik dobry poradnik, z którego sam korzystałem.
  • 3 / / 0

Witam, jak ma się tolerancja przy mikrodozowaniu dawek 10uug w przypadku chęci wyruszenia w pełnoprawny trip?
  • 1522 / 453 / 0

3 dni po microdawce możesz zarzucać normalną tripową, różnica niewyczuwalna.
  • 7 / / 0

Jak najlepiej spożyć 200ug w postaci roztworu? Mam dwie fiolki po 100ug. Wlać i trzymać w ustach czy od razu połykać ? Ciekawe jak po 200 będzie bo na razie tylko próbowałem 100ug 1p i było słabiutko w ogóle bez porównania do tryptamin
  • 570 / 91 / 1

@MrVanosh Od razu połykać. 200ug to w sam raz.
  • 1522 / 453 / 0

Mi się wydaje że pod jęzorem szybciej wchodzi, tak samo z buprą czy benzo zauważyłem. Btw, jak te fiolki są z tego źródła co myślę to nie nastawiaj się na LSD, to pewnie też 1-p (czyli w sumie jeden chuj, no ale wiesz) bo ten pan lubi sobie pokłamać w opisach produktów.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 613 uczestników Wejdź na czata