LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1455 / 281 / 24

Ja też bym polecał brać cały, nawet jak na kartonie jest ~200 mcg to faza przy dobrym nastawieniu i ogarniętym S and S nie powinna przytłoczyć, a raczej będzie ciekawa i przyjemna. Po połówce może być niedosyt, natomiast cały raczej Cię w pełni zadowoli. Sama świadomość, że macie coś na zbicie tripa pomaga, ale brać klona radziłbym w ostateczności, choć i tak IMO nie będzie potrzebny, ewentualnie na sen.
  • 3526 / 859 / 2

LSD zwiększa ciśnienie krwii, nie obniża

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Olsztyn: trzech nastolatków odpowie za marihuanę i dodatkowo za zrobienie bongo z butelki

Zwracamy uwagę na osobliwość w postaci wykopania rzadko przywoływanego przepisu karnego, co można uznać za niepokojący sygnał.
  • 8 / / 0

Okej, to na 99% zdecyduję się na ten cały "strasznie mocny" karton :D Mam tylko na dzieję ze będę jeszcze w którymś momencie w stanie zagrać na pianinie, bo tego nie mogę się już doczekać. Może uda mi się potem przedstawić jakiś krótki trip raport.
  • 3526 / 859 / 2

Jak chcesz się pośmiać po tripie to nagraj na dyktafonie w telefonie swoje przemyślenia. tylko sobie zapisz na kartce przypomnienie, żeby nie wyleciało z głowy. 👍🏻
  • 1455 / 281 / 24

Raz próbowałem zapisać swego rodzaju 'strumień świadomości', nawet nie mogłem tego specjalnie odczytać bo nie trafiałem w klawisze klawiatury, co i tak nie miało znaczenia bo zapominałem wtedy znaczenie większości wyrazów. Niektóre najważniejsze przemyślenia zapamiętałem, ale i tak rozszyfrowywanie zapisków z tripa było praktycznie niemożliwe.

Innym razem jak brałem 1P + miprocynę a ziomek DXM to nagrywał część kamerką w laptopie, wtedy rzeczywiście pośmialiśmy się trochę dzień później, zwłaszcza z jego braku możliwości wypowiedzenia jednego składnego zdania.
  • 327 / 35 / 0

28 lipca 2019blackgoku pisze:
Jak chcesz się pośmiać po tripie to nagraj na dyktafonie w telefonie swoje przemyślenia. tylko sobie zapisz na kartce przypomnienie, żeby nie wyleciało z głowy. 👍🏻
Nie wiem jak wy, ale ja na tripach na LSD czy grzybach mam takie jakieś obrzydzenie, coś mnie po prostu odpycha od sprzętu elektronicznego typu telefon, komputer :D Nie wiem z czego to wynika, może ze zbyt dużego wysiłku żeby to obsłużyć? Albo że te chwile są tak fajne i ciekawe, że nie chcę siedzieć na telefonie czy PC. Oczywiście jak mam muzykę i czasem ją trzeba zmienić to to robię, ale też w możliwie najprostszy i najkrótszy sposób.

Na comedownie czy afterglow to już jest bardzo przyjemne przyznam :)
  • 1455 / 281 / 24

Z telefonu rzeczywiście zwykle nie korzystam, chyba że puszczam z niego muzykę przez słuchawki. Komputer/telewizor tylko po to żeby coś obejrzeć i ewentualnie muzyka. Czasem też odpisuję swojej dziewczynie.

Niektóre filmy czy seriale bardzo fajnie ogląda się na kwasie, bardzo dobrze wspominam oglądanie wtedy z przyjacielem Initial D 3rd Stage oraz Trailer Park Boys.
  • 8 / / 0

Hehe przyznam że już o tym myślałem czy by siebie trochę nie ponagrywać, można sobie wkręcić że się jest jak Hunter S. Thompson :D
  • 24 / / 0

Witam
Jutro dostane kwas 2x 200 ug. Szukałem kwasu od niecałego roku ( końcówki września, kiedy znajomy opowiedział mi o LSD) i dopiero teraz poznałem kogoś kto go aktualnie ma. Jutro chce już spróbować kwasu. Lecz o 16 musze ogarniać a kwas dostaje o 10 rano. Jaką dawke zalecacie żeby były jakieś ciekawe efekty ale żebym po 6 godzinach ogarniał? Pewnie każdy mi napisze żeby poczekać na lepszą okazje i zażyć minimum 120 żeby porządnie przeżyć pierwszy raz ale okazja na takiego prawdziwego tripa nadarzy mi sie za minimum 2 tygodnie kiedy będe ze znajomymi na działce a nie wyobrażam sobie nie spróbować kwasu mając go pod ręką i to jeszcze kiedy czekałem na niego ponad pół roku. Już wiele razy spotykałem kogoś kto mówił że ma jakiś ogar na kwas ale ostatecznie każdy z nich po +/- miesiącu mówił że jednak nie ma.
  • 854 / 96 / 0

Nie będziesz się dobrze bawił. Nie ma szans przez 6 godzin, żeby w pełni zeszły efekty i żeby świadomość tego nie psuła tripa.
Schowaj do lodówki i zjedz przy lepszej okazji.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 606 uczestników Wejdź na czata