LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 5437 Strona 540 z 544
Rejestracja: 2018
  • 1079 / 159 / 0


Ja też bym polecał brać cały, nawet jak na kartonie jest ~200 mcg to faza przy dobrym nastawieniu i ogarniętym S and S nie powinna przytłoczyć, a raczej będzie ciekawa i przyjemna. Po połówce może być niedosyt, natomiast cały raczej Cię w pełni zadowoli. Sama świadomość, że macie coś na zbicie tripa pomaga, ale brać klona radziłbym w ostateczności, choć i tak IMO nie będzie potrzebny, ewentualnie na sen.
Rejestracja: 2014
  • 3882 / 683 / 0


LSD zwiększa ciśnienie krwii, nie obniża

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Plantacja konopi na poligonie wojskowym!

Policja wraz z żandarmerią wojskową zlikwidowała uprawę konopi indyjskich, którą ktoś urządził na poligonie wojskowym. Jej wartość szacuje się na 100 tysięcy złotych.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0


Okej, to na 99% zdecyduję się na ten cały "strasznie mocny" karton :D Mam tylko na dzieję ze będę jeszcze w którymś momencie w stanie zagrać na pianinie, bo tego nie mogę się już doczekać. Może uda mi się potem przedstawić jakiś krótki trip raport.
Rejestracja: 2014
  • 3882 / 683 / 0


Jak chcesz się pośmiać po tripie to nagraj na dyktafonie w telefonie swoje przemyślenia. tylko sobie zapisz na kartce przypomnienie, żeby nie wyleciało z głowy. 👍🏻
Rejestracja: 2018
  • 1079 / 159 / 0


Raz próbowałem zapisać swego rodzaju 'strumień świadomości', nawet nie mogłem tego specjalnie odczytać bo nie trafiałem w klawisze klawiatury, co i tak nie miało znaczenia bo zapominałem wtedy znaczenie większości wyrazów. Niektóre najważniejsze przemyślenia zapamiętałem, ale i tak rozszyfrowywanie zapisków z tripa było praktycznie niemożliwe.

Innym razem jak brałem 1P + miprocynę a ziomek DXM to nagrywał część kamerką w laptopie, wtedy rzeczywiście pośmialiśmy się trochę dzień później, zwłaszcza z jego braku możliwości wypowiedzenia jednego składnego zdania.
Rejestracja: 2017
  • 240 / 21 / 0


28 lipca 2019blackgoku pisze:
Jak chcesz się pośmiać po tripie to nagraj na dyktafonie w telefonie swoje przemyślenia. tylko sobie zapisz na kartce przypomnienie, żeby nie wyleciało z głowy. 👍🏻
Nie wiem jak wy, ale ja na tripach na LSD czy grzybach mam takie jakieś obrzydzenie, coś mnie po prostu odpycha od sprzętu elektronicznego typu telefon, komputer :D Nie wiem z czego to wynika, może ze zbyt dużego wysiłku żeby to obsłużyć? Albo że te chwile są tak fajne i ciekawe, że nie chcę siedzieć na telefonie czy PC. Oczywiście jak mam muzykę i czasem ją trzeba zmienić to to robię, ale też w możliwie najprostszy i najkrótszy sposób.

Na comedownie czy afterglow to już jest bardzo przyjemne przyznam :)
Rejestracja: 2018
  • 1079 / 159 / 0


Z telefonu rzeczywiście zwykle nie korzystam, chyba że puszczam z niego muzykę przez słuchawki. Komputer/telewizor tylko po to żeby coś obejrzeć i ewentualnie muzyka. Czasem też odpisuję swojej dziewczynie.

Niektóre filmy czy seriale bardzo fajnie ogląda się na kwasie, bardzo dobrze wspominam oglądanie wtedy z przyjacielem Initial D 3rd Stage oraz Trailer Park Boys.
Rejestracja: 2019
  • 8 / / 0


Hehe przyznam że już o tym myślałem czy by siebie trochę nie ponagrywać, można sobie wkręcić że się jest jak Hunter S. Thompson :D
Rejestracja: 2018
  • 17 / / 0


Witam
Jutro dostane kwas 2x 200 ug. Szukałem kwasu od niecałego roku ( końcówki września, kiedy znajomy opowiedział mi o LSD) i dopiero teraz poznałem kogoś kto go aktualnie ma. Jutro chce już spróbować kwasu. Lecz o 16 musze ogarniać a kwas dostaje o 10 rano. Jaką dawke zalecacie żeby były jakieś ciekawe efekty ale żebym po 6 godzinach ogarniał? Pewnie każdy mi napisze żeby poczekać na lepszą okazje i zażyć minimum 120 żeby porządnie przeżyć pierwszy raz ale okazja na takiego prawdziwego tripa nadarzy mi sie za minimum 2 tygodnie kiedy będe ze znajomymi na działce a nie wyobrażam sobie nie spróbować kwasu mając go pod ręką i to jeszcze kiedy czekałem na niego ponad pół roku. Już wiele razy spotykałem kogoś kto mówił że ma jakiś ogar na kwas ale ostatecznie każdy z nich po +/- miesiącu mówił że jednak nie ma.
Rejestracja: 2012
  • 772 / 79 / 0


Nie będziesz się dobrze bawił. Nie ma szans przez 6 godzin, żeby w pełni zeszły efekty i żeby świadomość tego nie psuła tripa.
Schowaj do lodówki i zjedz przy lepszej okazji.
Posty: 5437 Strona 540 z 544
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość