LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 5640 Strona 538 z 564
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 263 / 2

@aziriah ech oczywiście masz rację, źle napisałem z tymi pochodnymi. Ehrlich pozwala na odróżnienie LSD od NBOMów z którymi nie daje reakcji, ale nie wszystkie lizergamidy ulegają reakcji z tym odczynnikiem, ponadto obecność indolu nie wystarcza, żeby kolor był niebieski/fioletowy, z tryptofanem nie testowałem, ale już 5HTP miało kolor pomarańczowy -> różowy (albo to nie było 5-htp), tryptaminy też mają inne (nieznacznie) kolory w połączeniu z Ehrlichem.

Dodatkowo jeżeli atom azotu w indolu jest podstawiony, tak jak w przypadku ALD-52 nie dojdzie do zmiany koloru.


edit, wrzuciłem link z reakcjami,ale zawierał błędy, później poszukam dobrego źródła
Rejestracja: 2016
  • 499 / 95 / 0

Ciekawe jak z kwasem od cutmniej więcej rok temu kupowałem, mam do dzisiaj przechowywane w nie specjalnie dobrych warunkach swobodny dostęp powietrza i wilgoci, a dalej czuć działanie i pojawił się gorzkawy smak kartona co prawda brałem 1/4 ale czuć jakiś dziwny posmak, LSD raczej to nie jest bo w takim czasu już dawno by się na kartonie rozpadło czy się mylę??

nie podajemy nazw vendorów a-coa

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Pracownik apteki Farmville zignorował normy dotyczące opioidów

Farmaceuta z apteki Farmville zlekceważył powszechnie przyjęte normy dotyczące wydawania leków opioidowych. Zapłaci za to wysoką karę.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 263 / 2

LSD to nie tryptamina, jest stosunkowo stabilnym związkiem, w dobrych warunkach można go przechowywać przez długi czas.
Rejestracja: 2018
  • 69 / 9 / 6

Jak się nie ma odczynników to jeszcze jednym, ale nie niezawodnym sposobem sprawdzania czy ma się kwas jest wielkość i giętkość kartonów. Nigdy nie słyszałam o kartonach z więcej jak 300 ug LSD czy innego lizergamidu, no chyba że MiPLA, ale to taki święty graal że nie będę się wymądrzać. Generalnie 1 cm² papieru do blotterów może przyjąć max 2 mg substancji, dlatego też blottery na fenyloetyloaminach czy benzo bywają nieco bardziej sztywne i większe.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 263 / 2

No a ja się złapałem na małe blotterki z nbomem. Stosujesz np. cyklodekstryny do kompleksowania i zwiększenia rozpuszczalności i można tworzyć małe blottery z wystarczającą na tripa ilością substancji.
Rejestracja: 2017
  • 317 / 80 / 0

Dopiero po 1,5 roku ucze sie jak "wydobywac " z :lsd: przyjemnosc . Do tej pory glowie mierzylem sie ze swoimi problemami , ciezko bylo sie skupic na rekreacyjnosci .
Wczorajszy trip jednak niezle ruchal mozg , na peaku zapominalem , ze nie jestem na emce :* . Substancja z gatunku easy to start , hard to master .
Rejestracja: 2016
  • 208 / 45 / 0

Jeżeli ostatnie 5-7 dni brałem 150 trazodonu na sen, dzisiaj zrobię przerwę, to kwas wieczorem poklepie, czy trzeba czekać dłużej?
Rejestracja: 2013
  • 59 / 1 / 0

15 czerwca 2019picabia pisze:
Jeżeli ostatnie 5-7 dni brałem 150 trazodonu na sen, dzisiaj zrobię przerwę, to kwas wieczorem poklepie, czy trzeba czekać dłużej?
Trazodon jest antydotium na LSD, nie pamiętam jak długo trazodon trwa w organizmie ale do póki on jest to będzie albo niwelował albo osłabiał. Ja bym dał minimum 24-48 godzin przerwy.
Rejestracja: 2016
  • 208 / 45 / 0

Było jakieś 24-30h przerwy i właśnie bardzo sympatycznie siedzę sobie już pod koniec ~200mcg kwasowego tripu. Dla przyszłych tripowiczów - nie odczułem znaczącego osłabienia efektów, chociaż wielkiego doświadczenia nie mam. Może trochę bardziej jak 150 to czułem, ale zróżnicowanie w deklorawnej ilości na kartonie też zawsze gra rolę - generalnie, pod 24h+ nie psuł tripa, z czego jestem bardzo zadowolony. Tylko jeżeli ktoś korzysta z trazodonu cały czas, wtedy może być inaczej, czekałbym dłużej, ja brałem go tylko kilka nocy.
Rejestracja: 2017
  • 469 / 50 / 0

Czy xx-LSD/LSD-xx zadziała późnym popołudniem po przyjętej rano pregabalinie w dawce 300 mg? Na pregabalinę mam dużą tolerancję, psychoaktywnie nie działa ona już nawet w dawkach 900-1050 mg.
Posty: 5640 Strona 538 z 564
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 806 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości