LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1019 / 248 / 0

@aziriah ech oczywiście masz rację, źle napisałem z tymi pochodnymi. Ehrlich pozwala na odróżnienie LSD od NBOMów z którymi nie daje reakcji, ale nie wszystkie lizergamidy ulegają reakcji z tym odczynnikiem, ponadto obecność indolu nie wystarcza, żeby kolor był niebieski/fioletowy, z tryptofanem nie testowałem, ale już 5HTP miało kolor pomarańczowy -> różowy (albo to nie było 5-htp), tryptaminy też mają inne (nieznacznie) kolory w połączeniu z Ehrlichem.

Dodatkowo jeżeli atom azotu w indolu jest podstawiony, tak jak w przypadku ALD-52 nie dojdzie do zmiany koloru.

edit, wrzuciłem link z reakcjami,ale zawierał błędy, później poszukam dobrego źródła
  • 392 / 59 / 0

Ciekawe jak z kwasem od cutmniej więcej rok temu kupowałem, mam do dzisiaj przechowywane w nie specjalnie dobrych warunkach swobodny dostęp powietrza i wilgoci, a dalej czuć działanie i pojawił się gorzkawy smak kartona co prawda brałem 1/4 ale czuć jakiś dziwny posmak, LSD raczej to nie jest bo w takim czasu już dawno by się na kartonie rozpadło czy się mylę??

nie podajemy nazw vendorów a-coa

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Naukowcy ostrzegają kobiety: odstawcie alkohol w ciąży. Nie niszczcie dzieciom życia!

Dokładnie 9 września o godzinie 9:09 na całym świecie przypomina się o zagrożeniach wynikających ze spożywania alkoholu w czasie ciąży. Wiedza o Płodowym Zespole Alkoholowym (FAS), a zwłaszcza o jego rozpowszechnieniu, jest wciąż bardzo mizerna.
  • 1019 / 248 / 0

LSD to nie tryptamina, jest stosunkowo stabilnym związkiem, w dobrych warunkach można go przechowywać przez długi czas.
  • 33 / 4 / 2

Jak się nie ma odczynników to jeszcze jednym, ale nie niezawodnym sposobem sprawdzania czy ma się kwas jest wielkość i giętkość kartonów. Nigdy nie słyszałam o kartonach z więcej jak 300 ug LSD czy innego lizergamidu, no chyba że MiPLA, ale to taki święty graal że nie będę się wymądrzać. Generalnie 1 cm² papieru do blotterów może przyjąć max 2 mg substancji, dlatego też blottery na fenyloetyloaminach czy benzo bywają nieco bardziej sztywne i większe.
  • 1019 / 248 / 0

No a ja się złapałem na małe blotterki z nbomem. Stosujesz np. cyklodekstryny do kompleksowania i zwiększenia rozpuszczalności i można tworzyć małe blottery z wystarczającą na tripa ilością substancji.
  • 162 / 36 / 0

Dopiero po 1,5 roku ucze sie jak "wydobywac " z :lsd: przyjemnosc . Do tej pory glowie mierzylem sie ze swoimi problemami , ciezko bylo sie skupic na rekreacyjnosci .
Wczorajszy trip jednak niezle ruchal mozg , na peaku zapominalem , ze nie jestem na emce :* . Substancja z gatunku easy to start , hard to master .
  • 209 / 40 / 0

Jeżeli ostatnie 5-7 dni brałem 150 trazodonu na sen, dzisiaj zrobię przerwę, to kwas wieczorem poklepie, czy trzeba czekać dłużej?
  • 54 / 1 / 0

15 czerwca 2019picabia pisze:
Jeżeli ostatnie 5-7 dni brałem 150 trazodonu na sen, dzisiaj zrobię przerwę, to kwas wieczorem poklepie, czy trzeba czekać dłużej?
Trazodon jest antydotium na LSD, nie pamiętam jak długo trazodon trwa w organizmie ale do póki on jest to będzie albo niwelował albo osłabiał. Ja bym dał minimum 24-48 godzin przerwy.
  • 209 / 40 / 0

Było jakieś 24-30h przerwy i właśnie bardzo sympatycznie siedzę sobie już pod koniec ~200mcg kwasowego tripu. Dla przyszłych tripowiczów - nie odczułem znaczącego osłabienia efektów, chociaż wielkiego doświadczenia nie mam. Może trochę bardziej jak 150 to czułem, ale zróżnicowanie w deklorawnej ilości na kartonie też zawsze gra rolę - generalnie, pod 24h+ nie psuł tripa, z czego jestem bardzo zadowolony. Tylko jeżeli ktoś korzysta z trazodonu cały czas, wtedy może być inaczej, czekałbym dłużej, ja brałem go tylko kilka nocy.
  • 378 / 28 / 0

Czy xx-LSD/LSD-xx zadziała późnym popołudniem po przyjętej rano pregabalinie w dawce 300 mg? Na pregabalinę mam dużą tolerancję, psychoaktywnie nie działa ona już nawet w dawkach 900-1050 mg.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata