LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Miej opiekuna koniecznie. Nie przesadź z dawką 75 (połówka) brzmi bezpiecznie.
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 22 / 0

18 grudnia 2018Swaggemir pisze:
Zastanawiam się czy zarzucenie kwasa pierwszy raz w sylwestra to dobry pomysł. Da radę wyjść na miasto? Czy sylwester przesiedziany w domu? Mam dylemat bo nie chce z jednej strony przetripowac całego sylwka w domu a z drugiej w chuj chce to sprawdzić. Będę w stanie coś wypić, zapalić ? Jest sens popicia trochę i polatania po mieście a później po północy spokojne skwaszenie się?
Też będę walił w sylwestra, mam zamiar przyjąć koło 18( zależy jak mocne masz kartony) żeby wyjść z domu przed połnocą wiedząc jak się nazywam, jednocześnie ciesząc się podbitymi wizualami. Tobie polecam to samo.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Palenie w domu traktowane będzie jak przemoc domowa. Póki co tylko w Tajlandii

Jak donosi life4style, w Tajlandii od jakiegoś czasu obowiązuje nowe prawo. Uderzyć ma ono w palaczy, którzy swoim nałogiem trują nie tylko siebie, ale i swoich najbliższych. Palenie tytoniu uznawane jest tam za przemoc domową.
  • 5 / / 0

Ja wolę to jednak zrobić po północy w domku już. Jak wcześniej trochę popije i powiedzmy zjem jakąś pikse to będzie to miało znaczny wpływ na trip ?
  • 670 / 114 / 0

LSD + MDMA = Candyflipping, poczytaj troszke.
  • 7241 / 719 / 0

[mention]Swaggemir[/mention]
Jak jesteś początkujący to sam kwas wystarczy.MDMA+LSD do mix do wprawionych graczy.
  • 1256 / 178 / 0

21 grudnia 2018darksoul pisze:
Miej opiekuna koniecznie. Nie przesadź z dawką 75 (połówka) brzmi bezpiecznie.
Bierz 75, jeśli nie planujesz poczuć jakiegokolwiek efektu.

Threshold15 µg
Light25 - 75 µg
Common75 - 150 µg
Strong150 - 300 µg
Heavy300 µg +

Pamiętaj, że moc jest zwykle zawyżona, więc jeśli podzielisz swój na 75, duża szansa, że po portu zmarnujesz karton.
  • 560 / 43 / 0

22 grudnia 2018UJebany pisze:
@Swaggemir
Jak jesteś początkujący to sam kwas wystarczy.MDMA+LSD do mix do wprawionych graczy.
To nie ma żadnego sensu.
Dorzutka z MDMA na LSD powoduje zmniejszenie psychodeli, a co za tym idzie, łatwiejszy trip. Dlaczego niby nazywasz to mixem dla wprawionych graczy?
Jest zupełnie na odwrót.

Niech Swaggemir zarzuca i to i to - zarówno razem, jak i osobno.
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

22 grudnia 2018trydzyk pisze:
Bierz 75, jeśli nie planujesz poczuć jakiegokolwiek efektu
Osobnicze....na mnie zadziałała 75-ka. Wyostrzenie kolorów, bardzo delikatne powidoki np. ruszających się dłoni, bardzo delikatna psychodela. Koledzy, którzy wzięli co najmniej 150 tarzali się w trawie m. in. :-)
Potraktowałem to jako "próbę uczuleniową"- park na obrzeżach miasta wolałem nie ryzykować przy 1 podejściu. I tak było miło.
  • 1256 / 178 / 0

Dorzutka MDMA na LSD powoduje wszechogarniający psychodeliczny rozpierdol, z którym świeżak może sobie nie poradzić. Po prostu lepiej zacząć od czegoś mniej hardcorowego.
  • 744 / 48 / 0

i poznać działanie kwasa solo.

choć na sylwestra obstawiam, że będzie tyle bodzców, że zacznie sie walka z fazą.

przecież sam spokojny spacer w lesie dostarcza multum wrażenień, a co dopiero sylwester i najebani ludzie wokól

ja odradzam
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata