1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1669 Strona 126 z 167
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

@Reisende jak najbardziej można spotkać mikrotabletki z LSD, jak i z pochodnymi, z mg na pewno doszło do pomyłki w pisaniu i chodziło o mikrogramy.

Zresztą pisałem to już wcześniej, po więcej szczegółów można się udać na stronę producenta.

na zdjęciu mikrotabletki ze 150ug 1P-LSD.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 358 / 38 / 0

Ooo, pierwszy raz takie widzę, chyba nie jestem na bieżąco z tym, co teraz vendorzy oferują. Dobrze wiedzieć, jak one wyglądają, dzięki za zdjęcie!

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Prowadził pod wpływem amfetaminy, ale nie trafi do aresztu. Prokuratura: będziemy się odwoływać

Spowodowanie wypadku i prowadzenia pojazdu pod wpływem środków psychotropowych. To dwa zarzuty, które prokuratura postawiła 22-latkowi w związku z poniedziałkowym wypadkiem na trasie Słupsk-Bierkowo. Prokuratura zawnioskowała o areszt, ale nie zgodził się na to sąd.
Rejestracja: 2018
  • 58 / 5 / 0

Jakiś czas temu jeszcze były chyba coś pod czerwony (?) też miały 150ug 1P od [źródło] usunięto nieregulaminową treść / reisende
Rejestracja: 2019
  • 7 / / 0

Tak chodziło o mikrogramy a pixy mam tak jak kolega pial wpadajace w kolor czerwony
Rejestracja: 2012
  • 151 / / 0

Czy ktos wie czy 1P-LSD ma zostac zdelegalizowane ? Nie jestem w stanie teraz tego kupic, dopiero za pol roku po powrocie do kraju.
Rejestracja: 2016
  • 410 / 50 / 0

Kurcze po ostatniej przygodzie, muszę stwierdzić, że ze wszystkich RC lizergamidów 1-P jednak wydaje mi się najmniej rozrywkowe, jeśli chodzi o sam trip, wizualnie nawet dawka 200ug nie urywa dupy (zwłaszcza komuś rozpieszczonemu w tym względzie przez eth-lada) a mentalnie jest mocno ale za bardzo mindfuckowo i stymulująco.

Z drugiej jednak strony efekt antydepresyjny, przeciwlękowy, chęć do zmiany siebie i wprowadzania różnych postanowień w życie jest niesamowita. Póki co natchnęło mnie do poważnej zmiany diety i zabrania się na serio za naukę nowego języka. Może sobie trochę wkręcam, ale 48h po zażyciu cały czas czuję jakby coś pracowało w tle. Chyba poważnie pomyślę nad microdosingiem w najbliższych dniach.
Rejestracja: 2018
  • 1761 / 364 / 25

@Joey93 na razie legal, nawet na stronach komisji opiniującej substancje do zdelegalizowania nic o tym nie piszą. Za pół roku może się dużo zmienić, ale póki co 100% legalne

@up wizualnie jak dla mnie 1P nie przebija miprocyny np, ale w ślepym teście szczerze mówiąc nie odróżniłbym 1P od oryginału. Za to właśnie ten efekt antydepresyjny i motywujący długo się utrzymuje. Szkoda, że 1P nie da się brać częściej niż raz na miesiąc, zawsze po tripie na nim mam lepsze samopoczucie przez pare dni.
Rejestracja: 2016
  • 410 / 50 / 0

ja za jakieś dwa tygodnie o ile będzie ciepło spróbuję połączyć przyjemne z pożytecznym i do 150ug 1-P dołożyć 75ug ETHa, bo tego miksu jeszcze nie przerabiałem
Rejestracja: 2017
  • 26 / 3 / 0

Wrzuciłem 200 ug i solidnie mnie porobiło. Ciekawi mnie kwestia, czy ktoś z was ma tak, że podczas tripu na peaku, przypominają się ostatnie sny, z bardzo wyraźnymi szczegółami?
Rejestracja: 2019
  • 52 / 10 / 0

Koleżeństwo drogie,
lecimy w pierwszym tygodniu czerwca w Bieszczady z kolegami. Nikt nigdy kwasa nie zapuszczał, jedynie mj.
1P-LSD będzie dobre na pierwszy raz? (bo nie mam dostępu do normalnego :( ). Jeśli tak to jaką dawkę aplikować? Będziemy gdzieś pewnie leżeć na polanie i schizować.

Zostawiać jednego trzeźwego czy raczej nic się nie stanie?
Posty: 1669 Strona 126 z 167
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości