1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1440 Strona 126 z 144
Rejestracja: 2012
  • 1018 / 248 / 0


@Reisende jak najbardziej można spotkać mikrotabletki z LSD, jak i z pochodnymi, z mg na pewno doszło do pomyłki w pisaniu i chodziło o mikrogramy.

Zresztą pisałem to już wcześniej, po więcej szczegółów można się udać na stronę producenta.

na zdjęciu mikrotabletki ze 150ug 1P-LSD.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2015
  • 361 / 38 / 0


Ooo, pierwszy raz takie widzę, chyba nie jestem na bieżąco z tym, co teraz vendorzy oferują. Dobrze wiedzieć, jak one wyglądają, dzięki za zdjęcie!

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
Rejestracja: 2018
  • 56 / 5 / 0


Jakiś czas temu jeszcze były chyba coś pod czerwony (?) też miały 150ug 1P od [źródło] usunięto nieregulaminową treść / reisende
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0


Tak chodziło o mikrogramy a pixy mam tak jak kolega pial wpadajace w kolor czerwony
Rejestracja: 2012
  • 151 / / 0


Czy ktos wie czy 1P-LSD ma zostac zdelegalizowane ? Nie jestem w stanie teraz tego kupic, dopiero za pol roku po powrocie do kraju.
Rejestracja: 2016
  • 404 / 46 / 0


Kurcze po ostatniej przygodzie, muszę stwierdzić, że ze wszystkich RC lizergamidów 1-P jednak wydaje mi się najmniej rozrywkowe, jeśli chodzi o sam trip, wizualnie nawet dawka 200ug nie urywa dupy (zwłaszcza komuś rozpieszczonemu w tym względzie przez eth-lada) a mentalnie jest mocno ale za bardzo mindfuckowo i stymulująco.

Z drugiej jednak strony efekt antydepresyjny, przeciwlękowy, chęć do zmiany siebie i wprowadzania różnych postanowień w życie jest niesamowita. Póki co natchnęło mnie do poważnej zmiany diety i zabrania się na serio za naukę nowego języka. Może sobie trochę wkręcam, ale 48h po zażyciu cały czas czuję jakby coś pracowało w tle. Chyba poważnie pomyślę nad microdosingiem w najbliższych dniach.
Rejestracja: 2018
  • 1077 / 158 / 0


@Joey93 na razie legal, nawet na stronach komisji opiniującej substancje do zdelegalizowania nic o tym nie piszą. Za pół roku może się dużo zmienić, ale póki co 100% legalne

@up wizualnie jak dla mnie 1P nie przebija miprocyny np, ale w ślepym teście szczerze mówiąc nie odróżniłbym 1P od oryginału. Za to właśnie ten efekt antydepresyjny i motywujący długo się utrzymuje. Szkoda, że 1P nie da się brać częściej niż raz na miesiąc, zawsze po tripie na nim mam lepsze samopoczucie przez pare dni.
Rejestracja: 2016
  • 404 / 46 / 0


ja za jakieś dwa tygodnie o ile będzie ciepło spróbuję połączyć przyjemne z pożytecznym i do 150ug 1-P dołożyć 75ug ETHa, bo tego miksu jeszcze nie przerabiałem
Rejestracja: 2017
  • 17 / / 0


Wrzuciłem 200 ug i solidnie mnie porobiło. Ciekawi mnie kwestia, czy ktoś z was ma tak, że podczas tripu na peaku, przypominają się ostatnie sny, z bardzo wyraźnymi szczegółami?
Rejestracja: 2019
  • 51 / 10 / 0


Koleżeństwo drogie,
lecimy w pierwszym tygodniu czerwca w Bieszczady z kolegami. Nikt nigdy kwasa nie zapuszczał, jedynie mj.
1P-LSD będzie dobre na pierwszy raz? (bo nie mam dostępu do normalnego :( ). Jeśli tak to jaką dawkę aplikować? Będziemy gdzieś pewnie leżeć na polanie i schizować.

Zostawiać jednego trzeźwego czy raczej nic się nie stanie?
Posty: 1440 Strona 126 z 144
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości