1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 4140 / 517 / 11

Też to lubię.
Mam moklobemid, następnym razem będę to tym wzmacniał.
  • 735 / 47 / 0

masz zdrowie człowieku, tyle lat.
1p jest jeszcze nadal sprzedawany przez lizardlab?

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Przesyłka z marihuaną w sortowni firmy kurierskiej

Odbiorcą przesyłki był mieszkaniec Myśliborza.
  • 301 / 16 / 0

@london5 Wydaje mi sie że nic nie osiągniesz tym (jeśli chcesz zjeść moklo przed LSD) . To tak jakby zjeść emke przed kartonem. Jak doprowadzisz do zwiększonej ilości serotoniny we krwi to receptor łatwiej rozpozna oryginalną serotoninę a nie agonistę, który ma tylko imitować ją. Myślałem kiedyś ewentualnie o wrzucaniu dużych ilości ruty stepowej po peaku dla dodatkowych efektów psychodelicznych i zwiekszenia ilości serotoniny. Ale trzeba to zrobić po pełnym załadowaniu kwasu. Z moklo powinno to też działać, ale nie korzystałem nigdy.
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2019 przez vlkodlak, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1010 / 135 / 0

@mietowy3 Jeszcze tak, ale już chyba wyprzedają zapasy lizergamidów, przestają produkować wszystkie i będą tylko 1B - LSD robić, najbardziej ALD - 52 szkoda bo 1P identycznie jak klasyk działa imo, a nawet lepiej imo bo krócej trochę i dzięki temu lepiej z MDMA się komponuje.
  • 56 / 6 / 0

O to trzeba delikatne zapasy 1p zrobić, skoro z tego schodzą.
  • 404 / 46 / 0

czy wycieczka rowerowa po lesie taka konkretna 30 km to pomysł do zrealizowania po 1-P? ile wtedy zaaplikować, wiadomo, że raczej nie za dużo, ale bardziej 100 czy 150 ug? Ile wody/izotonika zabrać żeby się nie odwodnić? W ogóle ktoś ma jakieś doświadczenie w takich przedsięwzięciach? Chodzi mi po głowie myśl, żeby w tym roku pocelebrować Bicycle Day, ale po kwasie na rowerze to tylko raz w zyciu do sklepu kawałek jechałem ;)
  • 474 / 254 / 2

Weź 100 µg, i tak będziesz miał po tym konkretną banię, większe dawki mogą spowodować istotne zaburzenia w poczuciu równowagi, które na rowerze jest jednak kluczowe. Z fartem, tylko nie wyjeb się na tym rowerze i koniecznie zdaj relację! Weź na moje oko z 4 litry wody.
  • 976 / 234 / 0

07 marca 2019mj2086 pisze:
czy wycieczka rowerowa po lesie taka konkretna 30 km to pomysł do zrealizowania po 1-P? ile wtedy zaaplikować, wiadomo, że raczej nie za dużo, ale bardziej 100 czy 150 ug? Ile wody/izotonika zabrać żeby się nie odwodnić? W ogóle ktoś ma jakieś doświadczenie w takich przedsięwzięciach? Chodzi mi po głowie myśl, żeby w tym roku pocelebrować Bicycle Day, ale po kwasie na rowerze to tylko raz w zyciu do sklepu kawałek jechałem ;)
Próbowałem ale po 3/4 kartona ALD-52, dość późno weszło i było do ogarnięcia, ale teraz już bym się na to nie porywał, lepszy spacer po lesie w ciszy. Wtedy zrobiłem ok 40km, i dopóki tak sobie jechałem to wszystko było ok, ale jak zajechałem na stację żeby trochę nabić opony powietrzem, to nagle dostałem po głowie z całą mocą a zostało mi jeszcze ok 10km do domu %-D
  • 3 / / 0

Witam.
Testowal moze ktos pixy 1p LSD po 150mg od polskiego vendora? Dzisiaj chce przeprowadzic testy I pozniej postaram się o raport
  • 361 / 37 / 0

Całkiem szczerze i śmiało wątpię w istnienie piguł (!!!) na tej substancji, do tego jeszcze w dawce 150 mg
Proponuję dokładniej doczytać, co zamierzasz zażyć.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata