1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 57 / / 0

Znalazłem ostatnio jakies dwuletnie kartony między innymi z 1p. Będzie to jeszcze dobre?
Trzymane w szczelnym opakowaniu w ciemnym kartoniku, z saszetką przeciwwilgoci.
Są tam jeszcze jakies nbomy i AL-LAD chyba, myślicie że przeżyło? :D
  • 1017 / 248 / 0

Tak, pół kartona raczej nie pozwoli na pełną psychodeliczną podróż, ale jako zapoznanie się z substancją jest ok. Tylko nie ma co się spodziewać fajerwerków.

Up - tak.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Jak pracodawcy poradzą sobie z rekreacyjną marihuaną?

Czy pracodawcy będą traktować marihuanę jako alkohol, zabroniony w miejscu pracy, dozwolony w prywatnym czasie? Czy też niektórzy będą próbowali ograniczyć jej użycie?
  • 290 / 32 / 0

up - według mnie 1 karton nie pozwoli
zastanawiam się nawet czy 2 pozwolą na pełną psychodeliczną podróż, dla nowicjusza pewnie wystarczą
3 kartony to już konkretny trip, wtedy możemy mówić o pełnej psychodelicznej podróży ;)

pół kartonik czy nawet 1 to dla mnie strata materiału bo mam za słabo, po połówce to już w ogóle krucho...
  • 1017 / 248 / 0

Bo te kartony z 1p, które latały na naszym rynku musiały być zdegradowane, pewnie vendor jeden z drugim trzymali to na słońcu. Karton czystego, niezdegradowanego LSD 105ug wystarcza na normalnego tripa, 1P-LSD powinno być trochę mocniejsze od LSD, ewentualnie mieć taką samą moc, a te kartony 100ug nie miały w ogóle startu do zwyklego LSD o tej samej ilosci.
  • 290 / 32 / 0

te analogi są różne od oryginału, wiadomo
AL-LAD jest fajny bo niby słaby ale w dużej dawce zajebiście euforyczny /ot.
  • 1074 / 157 / 0

Jak patrzyłem co się z ziomkiem po dwóch działo, to już lepiej wrzucić jeden imo na wszelki wypadek, jak będzie za słabo to dorzucić DXM jak się lubi, ewentualnie cuksa czy troszkę ziółka. Przyjaciel po dwóch miał okrutnego bad tripa a jeden go nawet nie ruszył specjalnie. Na dwa to już trzeba mieć doświadczenie jednak, ja zostaję na razie przy jednym xd
  • 404 / 46 / 0

Dla mnie optymalna dawka przy wszystkich rc-lizerach to 150ug, czyli górna granica przedziału common wg psychonaut. W tym sensie, że nie ma prawo być za słabo, ale też nie powinno przerosnąć nikogo, jeśli kwestie S&S są względnie dobrze ogarnięte. Poza tym z dwojga złego lepiej wziąć za dużo i mieć pod ręką benzo, żeby się w razie czego ekspresowo przywrócić do jako takiej normalności niż wziąć dawkę progową i mieć później wqrw, że było byle jak.
  • 179 / 12 / 0

26 grudnia 2018A-CoA pisze:
Bo te kartony z 1p, które latały na naszym rynku musiały być zdegradowane, pewnie vendor jeden z drugim trzymali to na słońcu. Karton czystego, niezdegradowanego LSD 105ug wystarcza na normalnego tripa, 1P-LSD powinno być trochę mocniejsze od LSD, ewentualnie mieć taką samą moc, a te kartony 100ug nie miały w ogóle startu do zwyklego LSD o tej samej ilosci.

Napisz coś więcej co z jakością tych kartonów po banie na sprzedaż na terenie PL? Lizane są? Sam przymierzam się do kupna na pierwszy trip analizuję dawkę.
  • 1074 / 157 / 0

Na pierwszy trip jeden karton to będzie wystarczająco. Ja miałem super, zarówno mentalnie jak i wizualnie, w żadnym momencie trip mnie nie przerastał. Jeśli jesteś bardziej doświadczony to możesz ewentualnie odrobinę trawy dopalić :)
  • 1017 / 248 / 0

27 grudnia 2018kalafior91 pisze:
26 grudnia 2018A-CoA pisze:

Napisz coś więcej co z jakością tych kartonów po banie na sprzedaż na terenie PL? Lizane są? Sam przymierzam się do kupna na pierwszy trip analizuję dawkę.
Z tego co mi wiadomo lizergamidy nie dołączyły ani do substancji nielegalnych ani do żadnej z grup NSP więc są legalne w Polsce.

Nie wiem jak teraz, poza tym z lizergamidami jest często tak, że kartony z tej samej kartki podane dwóm różnym osobom mogą zadziałać zupełnie inaczej (mocniej/słabiej), najlepszym wyborem na pierwszy raz, tak jak wspomniał kolega wyżej, będzie jeden karton. Jeżeli będzie za mało, to poczekaj miesiąc, przygotuj się i weź więcej, lepiej tak niż za pierwszym razem wpaść w pętle myślowe, badtrip i zrazić się na długi czas.

Co do dopalania mj - dla mnie gwarantowany BT, tak samo piwo do psychodelików kompletnie mi nie podchodzi i źle kojarzy, więc nie polecam.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata