1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 22 / 0

twarda tekstura kartonu w jamie ustnej kojarzy mi się z bodyloadem który nadchodzi i który znoszę ciężko. Ja pierdole, tak jestem pewny.
  • 1141 / 174 / 7

Mam zamiar 25 grudnia zażyć 1P, prawdopodobnie w mixie z MDMA, ewentualnie z DXM zamiast dropsa. Czy 31 grudnia 1P albo miprocyna normalnie zadziałają, czy lepiej wtedy poprzestać na cuksach i zielsku?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Transport ketaminy i kokainy o wartości 900 mln złotych w sklepach z telefonami

Po nalocie na sklep z telefonami przechwycono niemal pół tony narkotyków. Ale to nie był jeszcze koniec.
  • 311 / 16 / 0

Raczej tolerancja nie zdąży opaść, ale biorąc najpierw miprocynę, po której tolerka wyraźnie opada już po trzech dniach wg wielu użytkowników, będziesz miał ten tydzień przerwy. Mix mipro z MDMA polecam. Dla mnie solo jest trochę mało wizualna więc robię najczęściej flippa godzinę po tryptaminie by wyciągnąć z niej najwięcej. Możesz w sylwestra lekko obniżyć tolerancję przez antagonizm NMDA biorac DXM co serdecznie polecam bo wrażenia pewnie będą niezapomniane. No, chyba że chcesz jeść krążki koniecznie w sylwestra. To już Ty decydujesz.
Dochodzi jeszcze kwestia jak wyzerowane masz teraz receptory? Tripujesz często?
  • 1141 / 174 / 7

Ostatni raz brałem 1P jakieś 1,5 miesiąca temu, a miprocynę 3 tygodnie temu. Na sylwka nie chcę DXM brać, bo po tym najchętniej bym tylko leżał i słuchał muzyki. Chyba rzeczywiście zrobię tak, że jutro homipt + dropsy + trawa, a w sylwestra LSD + MDMA. Ewentualnie jeśli jutro poleci LSD, to na sylwka zrezygnuję z psychodeli i poprzestanę na dropsach i trawie.
  • 7241 / 726 / 0

@502ice9
Ja bym Tobie polecił MDMA+LSD.Oglądaj podczas tego pokaz fajerwerków, będzie super.Tylko dobierz odpowiednia ekipę ( nie najebanych, bo ci zjebią cala fazę ).
  • 1141 / 174 / 7

Taki jest plan właśnie, najlepszy miks na najlepszą imprezę w roku :D Jutro wypróbuję za to jednak miprocynkę z MDMA, trzy tygodnie nie brałem i mam wielką chętkę na nią. Generalnie wolę homipta od 1P, bo trwa krócej a faza jest intensywniejsza.
  • 1141 / 174 / 7

Po wczorajszym tripe stwierdzam, że to jednak konkret kwas. Tripowałem z ziomkiem, ja po miprocynie + MDMA + trawa, on po dwóch kartonach i MDMA. Niestety dla niego, za szybko wrzucił MDMA, i o ile na początku peaku był zajebiście szczęśliwy i pełny życia, to drops zaczął schodził w momencie gdy 1P dopiero pokazało swoją moc. Zaczął mieć mocnego bad tripa, nie chciął wziąć benzo i mówił tylko , że musi iść do rodziny. Zadzwonił do mnie ze 2 godziny później, mówił że faza dalej niesamowita, tylko był w chuj smutny. Pogadałem z nim później to mówił, że już lepiej i że poszedł ode mnie bo koniecznie musiał zobaczyć rodziców i rodzeństwo. Oni na szczeście niz się nie skapnęli xd Więc serio, jak chcecie brać 2 kartony to serio ostrożnie, ziomka to był drugi raz z 1P, za pierwszym nawet żadnych wizuali nie miał, a po dwóch okazało się że zaliczył super mocne OOBE (całego tripa widział z 3. osoby) i śmierć ego.
  • 450 / 24 / 0

Czy pol kartona tego moze za mocno porobic,kogos kto jedynym psychodelikiem jaki uzywal jest mj ? a najmocniejszy trip mial po dopalaczu czastka boga ?
  • 1034 / 251 / 0

Nie.

Chyba że masz dostęp do innych kartonów z 1p, które mają więcej niż 100ug na karton.
  • 200 / 13 / 0

Szczerze to nawet i caly bym mu radzil zarzucac, o ile nie ma schizofrenii czy innych chorob psychicznych
Pol kartona to doslownie nic i nie warto marnowac pierwszego razu z lizerami na cos takiego
100ug to doslownie takie idealne na pierwszy raz, cos sie czuje, ale nadal jest to nawet nizej niz granica 'srednio', a jak bedzie niedosyt to dopalenie mj da wtedy swietny stan
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata