1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1258 Strona 121 z 126
Rejestracja: 2017
  • 279 / 21 / 0


twarda tekstura kartonu w jamie ustnej kojarzy mi się z bodyloadem który nadchodzi i który znoszę ciężko. Ja pierdole, tak jestem pewny.
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2018
  • 393 / 46 / 0


Mam zamiar 25 grudnia zażyć 1P, prawdopodobnie w mixie z MDMA, ewentualnie z DXM zamiast dropsa. Czy 31 grudnia 1P albo miprocyna normalnie zadziałają, czy lepiej wtedy poprzestać na cuksach i zielsku?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

"Spokojnie, przeżyjesz": jak przetrwać przedawkowanie konopnych kulinariów

Obecnie większość stanów z legalną marihuaną wymaga, aby przetworzone produkty spożywcze można było łatwo dzielić na mniejsze dawki, jak segmenty batonika lub pojedyncze żelki, aby dzięki temu uniknąć przypadkowego przedawkowania. Nie zawsze to jednak wystarcza...
Rejestracja: 2014
  • 263 / 13 / 0


Raczej tolerancja nie zdąży opaść, ale biorąc najpierw miprocynę, po której tolerka wyraźnie opada już po trzech dniach wg wielu użytkowników, będziesz miał ten tydzień przerwy. Mix mipro z MDMA polecam. Dla mnie solo jest trochę mało wizualna więc robię najczęściej flippa godzinę po tryptaminie by wyciągnąć z niej najwięcej. Możesz w sylwestra lekko obniżyć tolerancję przez antagonizm NMDA biorac DXM co serdecznie polecam bo wrażenia pewnie będą niezapomniane. No, chyba że chcesz jeść krążki koniecznie w sylwestra. To już Ty decydujesz.
Dochodzi jeszcze kwestia jak wyzerowane masz teraz receptory? Tripujesz często?
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2018
  • 393 / 46 / 0


Ostatni raz brałem 1P jakieś 1,5 miesiąca temu, a miprocynę 3 tygodnie temu. Na sylwka nie chcę DXM brać, bo po tym najchętniej bym tylko leżał i słuchał muzyki. Chyba rzeczywiście zrobię tak, że jutro homipt + dropsy + trawa, a w sylwestra LSD + MDMA. Ewentualnie jeśli jutro poleci LSD, to na sylwka zrezygnuję z psychodeli i poprzestanę na dropsach i trawie.
Rejestracja: 2011
  • 5744 / 453 / 0


@502ice9
Ja bym Tobie polecił MDMA+LSD.Oglądaj podczas tego pokaz fajerwerków, będzie super.Tylko dobierz odpowiednia ekipę ( nie najebanych, bo ci zjebią cala fazę ).
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2018
  • 393 / 46 / 0


Taki jest plan właśnie, najlepszy miks na najlepszą imprezę w roku :D Jutro wypróbuję za to jednak miprocynkę z MDMA, trzy tygodnie nie brałem i mam wielką chętkę na nią. Generalnie wolę homipta od 1P, bo trwa krócej a faza jest intensywniejsza.
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2018
  • 393 / 46 / 0


Po wczorajszym tripe stwierdzam, że to jednak konkret kwas. Tripowałem z ziomkiem, ja po miprocynie + MDMA + trawa, on po dwóch kartonach i MDMA. Niestety dla niego, za szybko wrzucił MDMA, i o ile na początku peaku był zajebiście szczęśliwy i pełny życia, to drops zaczął schodził w momencie gdy 1P dopiero pokazało swoją moc. Zaczął mieć mocnego bad tripa, nie chciął wziąć benzo i mówił tylko , że musi iść do rodziny. Zadzwonił do mnie ze 2 godziny później, mówił że faza dalej niesamowita, tylko był w chuj smutny. Pogadałem z nim później to mówił, że już lepiej i że poszedł ode mnie bo koniecznie musiał zobaczyć rodziców i rodzeństwo. Oni na szczeście niz się nie skapnęli xd Więc serio, jak chcecie brać 2 kartony to serio ostrożnie, ziomka to był drugi raz z 1P, za pierwszym nawet żadnych wizuali nie miał, a po dwóch okazało się że zaliczył super mocne OOBE (całego tripa widział z 3. osoby) i śmierć ego.
Rejestracja: 2018
  • 212 / 14 / 0


Czy pol kartona tego moze za mocno porobic,kogos kto jedynym psychodelikiem jaki uzywal jest mj ? a najmocniejszy trip mial po dopalaczu czastka boga ?
Online

Re: 1P-LSD

Rejestracja: 2012
  • 649 / 140 / 0


Nie.

Chyba że masz dostęp do innych kartonów z 1p, które mają więcej niż 100ug na karton.
Rejestracja: 2017
  • 157 / 10 / 0


Szczerze to nawet i caly bym mu radzil zarzucac, o ile nie ma schizofrenii czy innych chorob psychicznych
Pol kartona to doslownie nic i nie warto marnowac pierwszego razu z lizerami na cos takiego
100ug to doslownie takie idealne na pierwszy raz, cos sie czuje, ale nadal jest to nawet nizej niz granica 'srednio', a jak bedzie niedosyt to dopalenie mj da wtedy swietny stan
Posty: 1258 Strona 121 z 126
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości