1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1310 Strona 120 z 131
Rejestracja: 2017
  • 38 / 4 / 0


Po 150ug nie było tak mindfuckowo jak po oryginale, miałem praktycznie same wizuale bez tego fajnego headspace. Chociaż to wszystko może być zależne od s&s i oczywiście dawki.
Rejestracja: 2010
  • 69 / 7 / 0


Witam, bralem juz pare razy 1p LSD bylo fajnie, nawet po 3 kartonach bylo nawet troche za slabo :P ale mniejsza w to, bylem pewien ze 1p LSD jest tak samo bezpieczne jak LSD... teraz znalazlem pare informacji sugerujacych ze sie mylilem... i moje pytanie brzmi czy 1p-LSD jest tak samo maloszkodliwe i toksyczne jak LSD czy jest porownywalne do np Bromo-DragonFLY itd?? poprosut czy jest bezpieczne jak LSD czy nie?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

USA: leczenie uzależnień w więzieniach

W ubiegłym roku około 5,400 zatrzymanych w więzieniu powiatu Cook zostało poddanych leczeniu z powodu nadużywania opioidów – średnio 375-400 osób każdego miesiąca.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 13 / 0


Daj źródło tych informacji, jakiś link czy cokolwiek.

1P-LSD to jest RC lizergamid, stosunkowo nowy (na rynku od dosłownie kilku lat). Żadnych poważnych, kompleksowych, długoletnich badań póki co nie prowadzono i prędko pewnie się to nie zmieni, więc nikt nie wie, jaka jest jego toksyczność. O LSD wiemy, że jego wpływ na organizm jest, w porównaniu do innych dragów, właściwie żaden i że to bardzo bezpieczna substancja.
Na ogół przyjmuje się, że RC lizergamidy też mają bardzo niską szkodliwość, ale jak jest naprawdę - kto to może wiedzieć?

W skrócie: nie wiadomo jak jest.
Rejestracja: 2012
  • 824 / 199 / 0


Gdyby 1-p było toksyczne to już byśmy o tym wiedzieli, a ponieważ nie słychać o przypadkach ostrych zatruć, można założyć, że jest ok. Dodatkowa grupa propionylowa po odszczepieniu od cząsteczki LSD zostanie prawdopodobnie włączona do cyklu krebsa.

same lizergamidy są stosunkowo bezpieczne (polecam cały artykuł):
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29408722
Even so, heroic doses of LSD can be ingested without fatality when supportive hospital care is readily available. Klock et al. [24] report on massive LSD overdose in eight patients who nasally insufflated pure LSD tartrate powder, believing it to be cocaine. They were admitted to the emergency room within 15 min after insufflation. Five patients were comatose, and most were extremely hyperactive with severe visual and auditory hallucinations. All had sinus tachycardia, widely dilated pupils, emesis, flushing, and sweating. Fever developed in four and diarrhea in two. Transient hypertension was present in three patients but no patient had convulsions. Specimens of blood were obtained on admission. Blood concentrations of LSD were measured for four patients as high as 26 ng/mL. Gastric concentrations of LSD were as high as 7.0 mg/100 mL (or 70,000 ng/mL). After supportive therapy all eight patients fully recovered within 2–3 days.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Może to przypadek, ale miałem lepsze odczucia biorąc blotter pod język niż, gdy połknąłem go do razu. Mozliwe, ze to nie jest przypadek?
Co do 1-p to bardzo mi odpowiada. Znajomwy twierdzi, ze ALD-52 jest łagodniejsze, mniejszy rollercoster, wiecej euforii. Nie wiem, czy to przypadek/subiektywna ocena. Ktoś próbował obu?
Rejestracja: 2011
  • 1746 / 64 / 18


Połykasz blotter od razu? 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(

1-P jest powszechnie uważane z czym się zgadzam, za bardziej mentalny psychodelik, ALD jest łagodniejsze psychicznie.
Rejestracja: 2017
  • 163 / 6 / 0


Jak dla mnie po ALD jest wiekszy rozpierdol, P sprawia że moje myśli sa cholernie klarowne, a ald momentami wprawia w zaklopotanie. Ald ma cieplejsze barwy i wszystko bardziej faluje, P sprawia ze na wszystkim pojawiaja sie jakies wzorki jak w teledysku mgmt when you die :D
Rejestracja: 2009
  • 1903 / 124 / 0


08 grudnia 2018ADDcoder pisze:
Może to przypadek, ale miałem lepsze odczucia biorąc blotter pod język niż, gdy połknąłem go do razu.
Dla mnie nie ma różnicy. Ani w w czasie ładowania ani w sile działania, dlatego połykam LSD i mam spokój. Nie spotkałem nikogo, kto byłby pewien tego, że na dziąsło/pod język działa lepiej.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 21 / 0


Też połykam bo smak papieru wykręca mi ryj, nie zauważyłem różnicy w działaniu
Rejestracja: 2012
  • 824 / 199 / 0


[mention]boomer[/mention] no to nieźle, bo papierki powinny być bezsmakowe, jesteś pewny, że nie zjadasz nbome?
Posty: 1310 Strona 120 z 131
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości