1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1583 Strona 118 z 159
Rejestracja: 2018
  • 29 / 4 / 0

A ja miałem ostatnio taki sen.

Ziomek w nocy o godzinie 22 brał 1P LSD,1 bloter czyli 100mcg,porobiło go całkiem ostro o dziwo w 5-10 minut od wzięcia,a po pół nocy zajarał z dwa buhy z fifki mj.
No i rano w godzinach 8-12 wszystko mu zeszło,normalnie się zachowywał,jadł,pił itp.
A po godzinie 14 zaczął źle się czuć,mówi że nie wie co się dzieje,źle się czuje,że piekło ma w głowie,że nie może spać,że coś czuje i takie tam,po godzinie 18 dałem mu clonozalm(ten niebieski) jedną pigułkę na uspokojenie,to nic nie pomogło,nawet nie zasnął,gdzie mnie normalnie kładzie spać,dla innego ziomka clon w 30 minut zbił fazę z 1P LSD i pomógł zasnąć,tak tutaj nic.
Dopiero około godziny 21 ziomek zasnął,póki co mamy godzinę 22.
Ktoś wie co może być? i czy to mu przejdzie?
Z tego co się potem zorientowałem(znajomi powiedzieli) jego kuzyn czy tam wujek ma schizofrenie,jeśli go ta choroba złapała(uaktywniła się) to czy przykładowo jutro będzie "normalny" czy cały czas będzie na bani.

Dodam tyle,że u niego zawsze wszystko inaczej działa niż u innych,jak zwykła mj trzyma godzinę do 3 to u niego nawet do 6 godzin,jak fejk hash nikogo nie trzymał dłużej niż 40 minut,tak go 3 godziny.
Ktoś coś doradzi?
Rejestracja: 2017
  • 199 / 12 / 0

Raczej mu przejdzie ale nierozsądnym jest brać najbardziej mózgotrzepny kwas przy takich reakcjach na mj

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Pięć ton kokainy ukryte w kwiatach. Największa akcja w historii policji

ostarykańska policja poinformowała o przeprowadzeniu największą konfiskatę narkotyków w swojej historii. Ponad pięć ton kokainy było ukryte w kontenerze z kwiatami, który w niedzielę miał zostać załadowany w porcie Limon na wschodzie kraju, nad Morzem Karaibskim.
Rejestracja: 2016
  • 475 / 84 / 0

Lepiej jest za rzucić LSD czy 1p LSD ktoś ma porównanie ?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 262 / 2

Myślę że w twoim przypadku lepiej porzucić branie narkotyków
Rejestracja: 2016
  • 475 / 84 / 0

03 września 2018A-CoA pisze:
Myślę że w twoim przypadku lepiej porzucić branie narkotyków
Piszesz o ,mnie czy tym na górze ?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 262 / 2

W sumie to o jednym i drugim, ale żeby nie było, że piszę posty nic nie wnoszące do tematu:

Pytanie zostało zadane co najmniej kilka razy, a odpowiedź na nie udzielona jeszcze więcej. Wielkich różnic nie ma, w mojej subiektywnej opinii LSD działa dłużej, jest ciekawsze zarówno od strony mentalnej jak i wizualnej (rysujące się wzory, szczególnie oevy po LSD mam złożone, skomplikowane, zmieniające się), po 1P było trochę mocniej na peaku (w tych samych ilościach ug), słabiej psychodelicznie i jakoś bardziej ubogo z oevami.

Żeby wyrobić sobie lepszy obraz przejrzyj kilka stron wątków o LSD/lizergamidach to natrafisz na ciekawsze porównania
Rejestracja: 2017
  • 838 / 72 / 0

Też mam psychotyczne reakcje przy mj, a po rozsądnych dawkach normalnych psychodelików (nie jakiś pojebanych jak nbome) już nie. Nie zachęcam oczywiście, ale dla mnie mj oralnie taka makumba to jest dużo bardziej psychotyczna jazda niż 1 papier al lada np.
Rejestracja: 2009
  • 1920 / 139 / 0

Zgadzam się. Jak się jara często np. codziennie to jest ok, ale jak raz na ruski rok to jaranie potrafi poschizować. Lizergi łatwiejsze w obyciu.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 72 / 0

Ma ktoś tak, że wszelki propylowce jak np. 1p, DPT, 2cp wywołują u niego jak i u mnie nie miłe efekty ze strony układu pokarmowego? Dlatego unikam takich rzeczy i wolę bawić się bnp. w Al-LADy, ALD czy jakieś 2cb. Co ciekawe DOC jak go kocham też nie jest obojętny dla mojego układu gastrycznego.
Edit: kolega np. nie lubi etylu. 3-EMC, 5-EAPB i coś tam jeszcze wywołuje o niego negatywne side effecty, gdy dla mnie to totalny luzik.
Rejestracja: 2009
  • 1920 / 139 / 0

.
Posty: 1583 Strona 118 z 159
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dara553, NoobEliminatorxD i 0 gości