1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1 / / 0

Zbieram się do badań tej substancji :diabolic: Pytanko- wyrobiona bardzo mocno tolerancja na psylocybinę ostatnimi czasy może mieć wpływ na wycieczkę?
  • 2425 / 838 / 0

Tak istnieje cos takiego jak tolerancja krzyzowa do tego serotonine pewnie troche wyczerpales.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Szwedzkie gangi ukrywają narkotyki wśród bawiących się dzieci

Ukrywają je w skrytkach na przystankach autobusowych, na sklepowych półkach lub w publicznych bibliotekach. Teraz przyszedł czas na przedszkola.
  • 814 / 198 / 0

28 lipca 2018jogurtowich pisze:
Zbieram się do badań tej substancji :diabolic: Pytanko- wyrobiona bardzo mocno tolerancja na psylocybinę ostatnimi czasy może mieć wpływ na wycieczkę?
Poczekaj minimum 2 tygodnie, 4 od czasu ostatniego wrzucenia psylocybiny, aby poczuć pełnię efektów.
Tak istnieje cos takiego jak tolerancja krzyzowa do tego serotonine pewnie troche wyczerpales.
Tolerancja owszem, natomiast zasoby serotoniny w neuronach nie mają tu niczego do rzeczy, jako że ani psylocybina ani LSD nie działają jako Serotonin Relasing Agents.
  • 21 / / 0

Dużo tu piszecie o stymulacji na 1P-LSD. W związku z tym mam dwa pytania do bardziej doświadczonych użytkowników forum. Czy idzie ona bardziej w stronę, że chce się coś zrobić, gdzieś iść podziwiać widoczki i dodaje energii, czy zwiększa nieogar? i drugie pytanie: jeżeli czas działania wynosi te 8-12 h, to czy po tych 12 h zniknie również stymulacja i bedzie można iść spać? Jeżeli nie, czy flunitralozam (benzo o profilu nasennym) załatwi sprawę w ilości, jeśli tak, to w jaką ilość celować? Tolerka na benzo i psychodeliki wyzerowana. Zarzucać planuję 1 karton 100 mcg w niedzielę o godzinie 11.30-12 i chciałbym zasnąć koło 23, gdyż o 4 wstaję do pracy (tak, tak, wiem że po sajko trzeba odespać, ale ja je znoszę całkiem dobrze i nie jestem odklejony po tripie, po kartonie ALD o 20 doszedłem do siebie a o 21 byłem już u swojej kobiety i nie byłem odklejony ani nic z tych rzeczy) Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • 1178 / 46 / 0

Mnie benzo jak najbardziej usypiało. Nie wiem jak dokładnie z flunitrazolamem, ale raczej każde benzo w odpowiedniej dawce położy spać. U mnie było to 4mg klonazepamu i nie miałem żadnych problemów z zaśnięciem. Ale mam tolerkę, więc i może niejeden by spokojnie po 2mg usnął. Co do tamtej substancji to testuj, od najniższej dawki. Z tego co pamiętam to nasenne benzo raczej, więc tym bardziej pomoże.

U mnie 1P ani nie powodowało większego "nieogaru" ani nie zmuszało do "ruszania się". Po prostu czułem się bardziej pobudzony, miałem problemy z uśnięciem, ale też bez przesady.
  • 1903 / 124 / 0

03 sierpnia 2018wilkstepowy pisze:
Czy idzie ona bardziej w stronę, że chce się coś zrobić,
Trochę za późno, ale może komuś innemu się przyda. Trochę chce się chodzić i oglądać, np. po pokoju. Pobudzenie głównie w myślach, są fascynujące, barfzo intensywne. Na pewno bardziej energiczne niż po LSD. Jak efekty tripa pozornie ustaną (np. 12h po srogiej dawce) pobudzenie myśli trwa dalej, ja mogłem usnąć po 15-16h. Po LSD mogłem usnąć 10h po małej dawce i 12h po srogiej.

Usypiacze bym odpuścił ale jak już to dawki powinny być większe. Mało snu to też źle. Dobrze mieć czas na spokojnego tripa i spokojny następny dzień. Inaczej można się wkurwiać niepotrzebnie, nie po to bierze się paychodeliki, żeby się wkurwiać.
  • 15 / 2 / 0

Rozumiem, że nowa ustawa łapie 1P i całkowicie zabija temat? :(
  • 3185 / 262 / 0

Mam pewne informacje ktore mowia, ze rc lizery sa dalej legalne, ale nie jestem tego pewny na 100 % . Sam szukam informacji i roznie trafiam.
  • 428 / 191 / 2

1P-LSD (ani innych lizerów) nie ma ani w ustawie, ani w rozporządzeniu.
  • 42 / 1 / 0

Nastepny co po kwasie by chcial spac... czytac sie tego normalnie nie da... "przecie to sie nie da jesc"
(pare stron wczesniej) :D

1p-LSD uwazam, za bardzo dobry analog oryginalu, zblizony sustytut, dzialanie jak najbardziej na + (w przeciwienstwie do fenylo ktore rynek oferowal wczesniej X-Cx'y to po prostu bajka bez sajdow, wiadomo jak jest).

Czas dzialania, peak, wejscie jest ludzaco podobne (jadlem 188mcg na start + po ok. 45minutach polknalem reszte ~63mcg tj. Lacznie 2kartony).

Facet sra pod siebie na emeryturze.

Mysle, ze nastepnym razem na pokladzie z ALD-52 bedzie jeszcze lepiej ze wzgledu na zlozonosc dzialania (mysle o proporcji z przewaga 1p-LSD w stosunku
150mcg(1p) + 100mcg(ald).

Klasyczny kwas sam w sobie srednio idzie dostac, a jebac wlasna sero po byle frajerze spod bloku dla ktorego kazdy papier to "kwas" to raczej lipny sposob na "trip" aby osiagnac "finlandium leviosa" ;)

Klasyka zawsze na 1szym miejscu ale z tych ana/homo+logow tez idzie cos porzadnego wyrzezbic.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 76 uczestników Wejdź na czata