LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 27 / 6 / 0

Jak dla mnie mocno spłyca działanie kwasiora.
  • 72 / 3 / 0

Tak piłem piwka. Nie było to picie jakieś na umór oczywiście. Sączyłem piwko jak się kartonik ładował. Potem kolejne w 3 godzinie i jeszcze dwa po 5 czy 6 godzinach. Ogólnie bardzo dobrze mi się piwko piło, miałem ochotę i dobrze smakowało. Nie czułem, żeby jakoś zbijało działanie kartonu ani coś zmieniało. Po prostu dobrze się piło :)

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Czy wyciąg z konopi pomaga schudnąć?

Liczne bada wykazały, że mają szereg właściwości i mogą znaleźć zastosowanie przy różnych problemach medycznych. Ale czy olejki CBD mogą wspomóc odchudzanie?
  • 7241 / 705 / 0

@Wildmilk
Nie zbiło Ci działania kwasa bo bardzo wolno piłeś.Właśnie o to chodzi z piciem do LSD. Sączymy sobie 1 - 2 piwka ( najlepiej te z wyższej polki, ale jakieś radlery - tez się nadadzą ).

Polecam dla doświadczonych zapalić trochę trawki do kwasa, idealna synergia.Obydwie substancje się podbijają na wzajem. :liść: + :lsd:
  • 724 / 47 / 0

Piwko plus kwas to można wręcz euforię stworzyć ^_^
  • 244 / 36 / 0

oki dzięki , czyli wiem ze w jakies somersby trzeba sie zaopatrzyc :) będe dawał znać czy trip sie udal , celuje w majówke , a jak nie wyjdzie to po sesji jakos poczatek Lipca ale wole research zrobic za wczasu :) nie ukrywam że jestem lekko podeksyctowany ,
  • 5 / 1 / 0

Tylko zadbaj o dobre towarzystwo, bo to podstawa - faza może przekroczyć 10 godzin i bywa bardzo męcząca. Żeby nie wyszło, że jesteś po północy sam i myślisz tylko, jak wysiąść z tego helikoptera:) No nie dorzucaj, lepiej mieć słabszą fazę niż źle obliczyć i przesadzić. Każdy organizm inaczej reaguje.
  • 724 / 47 / 0

Bardzo prawdopodobne, że wrzucisz wcześniej (+_+)
  • 3 / / 0

Czy microdosing LSD jest pomocny w leczeniu zaburzeń lękowych?
Dodam ,że obecnie jestem na SNRI . Czy mikro dawki LSD mogą wywołać zespół serotoninowy?
  • 72 / 3 / 0

@UJebany ja lubie zapalić jak już jestem po peaku i robi mi się smutno z powodu tego, że za niedługo może się to wszystko skończyć. Wraca wtedy moc :D
Swoją drogą nie próbowałem, nigdy większych dawek niż jeden karton (kartony 100 uq i 120uq). Czym różni się trip przy zażyciu 150 czy 200uq?
Bo siedząc mega skwaszonym zastanawiałem się jak może być grubiej, a będę miał za niedługo okazję zwiększyć moc :D
  • 143 / 4 / 0

27 marca 2019Wildmilk pisze:

Swoją drogą nie próbowałem, nigdy większych dawek niż jeden karton (kartony 100 uq i 120uq). Czym różni się trip przy zażyciu 150 czy 200uq?
Bo siedząc mega skwaszonym zastanawiałem się jak może być grubiej, a będę miał za niedługo okazję zwiększyć moc :D
moim zdaniem nie ma większej różnicy między 100 a 200uq - tzn. doświadczenia są mniej więcej te same, tylko intensywniejsze przy tej wyższej dawce. coś nowego to pojawia się tak od 300.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata