LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 100 / 6 / 0

Spotkal sie ktos z kwasem w postaci Micro Stars? Kwas na takich malutenkich gwiazdeczkach bo mam okazje zaczerpnac troche takiego. Na ero pisza ze jest bardzo ok. I drugie pytanie, sa one podobno nasaczone 270ug, ile z tego wziac na 1 trip zeby dalo rade w razie czego rozmawiac z ludzmi? Myslalem zeby podzielic to na 3 albo dwie czesci.
  • 950 / 102 / 0

Dawke dobierz pod swoj organizm ktory znasz najlepiej. Osobiscie bym to podzielil na 2 czesci bo 1/3 to sie wydaje troche malo i mogloby dla mnie wyniknac z tego uczucie niedocpania. Ale to ja.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

14- i 15-latka miały ponad 3,5 promila. Pijane wpadły do stawu

W poniedziałek 12 sierpnia w godzinach popołudniowych oficer dyżurny zabrzańskiej komendy odebrał zgłoszenie, które dotyczyło dwóch nastolatek...
  • 179 / 7 / 0

23 marca 2019ZibiZibi pisze:
Spotkal sie ktos z kwasem w postaci Micro Stars? Kwas na takich malutenkich gwiazdeczkach bo mam okazje zaczerpnac troche takiego. Na ero pisza ze jest bardzo ok. I drugie pytanie, sa one podobno nasaczone 270ug, ile z tego wziac na 1 trip zeby dalo rade w razie czego rozmawiac z ludzmi? Myslalem zeby podzielic to na 3 albo dwie czesci.
135ug moze być ciut za dużo na pierwszy raz i do ludzi. 90ug powinno być ok.
  • 100 / 6 / 0

Ogolnie chodzi o to ze tripowac mam zamiar w domu, w ktorym zawsze ktos jest wiec moze sie zdazyc tak ze bede musial z kims rozmawiac dosc trzezwo 😊

A pytanie co do Bad tripa, moze miec jakis negatywny wplyw na cala faze to ze od paru lat dosc czesto jestem na metamfetaminie i amfetaminie? Ogolnie przed tripem planuje nic a nic nie brac z 2 tygodnie.
  • 7241 / 716 / 0

@ZibiZibi
Zamiast tripowac w domu, jak dopisuje pogoda to idź na łąkę albo do lasu.Po LSD raczej ciężko gadać z kimś trzeźwo, chyba ze weźmiesz mikro dawke, ale Ty raczej celujesz w normalna fazę.
To, ze bierzesz meth i amph nie powinno nic zaburzyć a szczególnie jak zrobisz sobie przerwę 2 tygodnie.Wrazie bad tripa miej jakiegoś klona czy diazepam czy chuj wie jakie benzo %-D .
Udanego tripolca :ręka:
  • 735 / 47 / 0

może kwas pokaże Ci co sobie robisz biorąc te rzeczy...
  • 265 / 44 / 0

część chcialem zapytać Was o jedna kwestie mianowiecie przymierzam sie juz od jakiegos czasu do pierwszego tripa z kwasem (czekam na cieplejsze dni ) i teraz pytanie jest takie jaka dawka na pierwszy raz zeby poczuc ale zeby jednak móc wszystko ogarniać (zminimalizowac ryzyko badtripa) kumpel ktory jest juz doswiadczonym kwasiarzem mowil mi ze 120 uq na 1 raz bedzie ok ale chcialem jeszcze zasiegnac opini kogos innego , w planach jest jakies wyjscie plenerowe , polezenie w parku an trawie i podziwianie piekna natury czyli takie chilloutowe sprawy :)

jakby to bylo istotne to nie mam zbytnio doswiadczenai z jakimis substancjami , jedynie co to mj i MDMA ( 3 lata temu )
  • 735 / 47 / 0

Kartonik jest jedną jednostką, więc albo cały albo 3/4 jak się boisz.
  • 72 / 3 / 0

120uq myślę, że będzie dobre na początek :)
Ja sam na pierwszy raz wziąłem 100uq i było super zero zmartwień. Nawet jak już się rozkręcało i pomyślałem czy mógłbym mieć teraz badtripa to nawet jakbym chciał to nie umiałbym go wywołać. Miałem, wtedy dobry set. Wiedziałem, że mogę zabalować bo nie miałem planów na następny dzień. Jak będziesz miał dobry set i fajne towarzystwo to bierz nie powinno się nic stać. Daj znać jak się udało :)
  • 735 / 47 / 0

A jakieś alko uskuteczniales na fazie?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata