LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 52 / 5 / 0

@slwito, ile mikrogramów zawierał blotter (a przynajmniej ile myślisz że zawierał)? Jesteś pewny, że to co jadłeś to LSD? Testowałeś blotter odczynnikami?

Spożywałeś substancję w dobrym set&setting? tj. miałeś poukładane sprawy, w miarę czysty umysł od problemów, przyjazne środowisko oraz towarzystwo?

To stusunkowo ważne, aby określić czy hipotetycznie powinno cię tak wymientolić czy nie.

Generalnie nie powinno być takich objawów przez tak długi czas, ale tak jak mówię to kwestia dawki oraz osobistych predyspozycji spożywającego.

Psychodeliki to nie zabawka i ich działanie oraz wpływ na późniejsze funkcjonowanie jest ciężkie do przewidzenia w stylu ... "tak, może tak być", "nie, Twoje objawy są nienormalne" - każdy może reagować indywidualnie.
  • 1286 / 179 / 0

swój pierwszy raz przeżyłem koło miesiąca temu i był on bardzo przyjemny, spodobało mi się działanie LSD. było to takie uczucie jakby mocno się upalić i dodać do tego efekty wizualne. z początku myślałem, że nie zadziała. potem przestraszyłem się, gdy czułem pierwsze efekty, ale na szczęście w porę wszystko się ustabilizowało i było bardzo przyjemnie. efekty doznałem takie jak większość raczej, dużo myśli, przemyślenia na temat życia i ludzi, umiarkowane wizuale jak na 105 ug, które wziąłem.

moja podróż nic do życia większego nie wniosła, ale była ciekawym dodatkiem i otworzyła mój mózg na inne psychodeliki. w przyszłości pewnie powtórzę przygodę z LSD, oraz wypróbuję inne halucynogeny.

nie zaszkodziło też to mojej psychice, a mam pewne zaburzenia, które mogły by się zaostrzyć po takim tripie. z tego powodu byłem sceptycznie do tych substancji nastawiony, ale okazało się, że jest to całkiem przyjemne doznanie, aczkolwiek zupełnie inne niż te, które dają depresanty.

na pewno nie jest to coś na wieczorny relaks jak dla mnie, tak samo nie jest zdrowe dla psychiki regularne stosowanie no i podobno traci się tą magię, gdy za często bierze.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

(Nie)zaskakujący efekt legalizacji „rekreacyjnej” marihuany

Autorzy badania przeanalizowali, jak zmiany w statusie prawnym marihuany w poszczególnych regionach i stanach USA w ciągu ostatnich dwóch dekad wpłynęły na śmiertelność.
  • 2 / / 0

Czołem psychonauci!
Około 50min temu zjadłam 1/3 około rocznego kartonu ktory mial rzekomo w chwili zakupu 180ug, jako że jest to mój pierwszy raz nie chciałam przesadzić. Nic nie poczułam i dorzuciłam własnie reszte kartonu - czy to nie była marnacja? Czy ta minimalna ilosc wczesniej spozyta mogła wyrobic jakas tolerancje czy jest ok i nie zmarnowalam kartonu?
Dojscia juz nie mam i raczej miec nie bedę, trochę lekkomyślnie się zachowałam ale coż, trudno
  • 2778 / 213 / 0

Raz że blotter mógł być zwietrzały po roku a dwa że na pewno to 1/3 blottera wpłynęła na to że 2/3 dorzucone zadziałało słabiej.

Daj znać jak było :)
  • 52 / 5 / 0

Jeżeli faktycznie blotter miał 180ug to wzięłaś ok 60ug z dorzutką 60ug po niecałej godzinie.

Ilość 60ug powinna spokojnie po 50 minutach działać tak, że na pewno byś to zauważyła (tymbardziej że to Twój pierwszy raz).

Jeżeli nie zadziałało i zrobiłaś dorzutkę w ciągu godziny... to nie jest to marnacja, aczkolwiek efekt będzie słabszy niż 120ug na raz.

Ale skoro nie zadziałało 60ug... to obstawiam, że cząsteczka LSD uległa zniszczeniu przez ten czas - z ciekawości jak przechowywałaś blottery?

Albo druga opcja dostałaś jakiś blotter do mikrodosing'u na których jest 20ug i podzieliłaś to na 3, ale obstawiałbym jednak opcję ze zniszczeniem materiału.
  • 22 / 1 / 0

Niekoniecznie po 50 min powinno być cokolwiek czuć. W moim przypadku jakiekolwiek pierwsze efekty zazwyczaj pojawiają się najwcześniej po 1h, a pełne działanie zaczyna się dopiero po 2h od wrzutki (niezależnie od tego czy coś jadłem wcześniej czy nie). To jest mocno indywidualna kwestia.

Druga sprawa to jak karton był przechowywany, w dobrych warunkach to i po roku nie powinien stracić zauważalnie na mocy.
  • 58 / 4 / 0

Siemano, mam zamiar za niedługo walnąć karton, i nie mam pojęcia od czego zacząć. Jak się przygotować, czy może zacząć od grzybków. W sumie nigdy nic nie bałem, tylko regularnie mj. help
  • 179 / 7 / 0

13 października 2018Awsco pisze:
Siemano, mam zamiar za niedługo walnąć karton, i nie mam pojęcia od czego zacząć. Jak się przygotować, czy może zacząć od grzybków. W sumie nigdy nic nie bałem, tylko regularnie mj. help
najważniejsze abyś miał spokój w sobie, poukładane w głowie. poza tym dobrze jest nic nie brać (nie pić alko też) parę tygodni przed tripem.
  • 263 / 24 / 0

13 października 2018Awsco pisze:
Moim zdaniem grzyby i tryptaminy typu 4ho-xxxx więcej wybaczają niż kwas, chociaż ilość w granicach 100-150mcg nie powinna Cię zmielić raczej czeka Cię miły trip. Od siebie: Nie polecam palić mj na kwasie, nie wiem czemu ale u mnie przez spalenie wcale nie aż tak dużej ilości wystąpiło mocne kardio. Potem doszła przez to ganjowa paranoja i totalny rozpierdol w głowie. Jednym słowem bad trip :'( .
  • 2556 / 533 / 0

W moich stronach mówi się, że grzyby są bardziej nieobliczalne od kwasa. Najistotniejszy jest dobry S&S, jeśli przygotujesz dobre warunki możesz ładować nawet 150ug na pierwszy raz. Pierwszy raz powinien być konkretny.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata