LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3 / / 0

Dałem 1/2 kartona pod język i nic
Czułem się że mnie energia roznosi przez chwilę może godzinę po zażyciu i nic poza tym
Czy to wina dawki czy może coś z tym kartonem było nie tak?
  • 206 / 11 / 0

24 czerwca 2018Failedxxx pisze:
Czułem się że mnie energia roznosi przez chwilę może godzinę po zażyciu i nic poza tym
najprawdopodobniej coś nie tak z kartonem. ewentualnie piłeś może alko wcześniej? albo brałeś coś kilka (nawet -naście) dni przed?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Szkocka Partia Narodowa chce legalizacji narkotyków

Szkocka Partia Narodowa poparła dekryminalizację posiadania i zażywania narkotyków - informuje BBC.
  • 7241 / 726 / 0

@up
Dostałeś jakiegoś lipnego kartona z małym nasyceniem LSD.
  • 3 / / 0

scalono - surv

Nie piłem
Dwa dni wcześniej tylko wyrzucone kółko
  • 1256 / 178 / 0

Na wielu kartonach w obiegu jest teraz poniżej 100 mikrogramów. Podzielenie tego na pół da właśnie taki efekt...
  • 3 / / 0

trydzyk pisze:
Na wielu kartonach w obiegu jest teraz poniżej 100 mikrogramów. Podzielenie tego na pół da właśnie taki efekt...
Porażka :(
  • 2 / / 0

Hejka, mam pytanie. LSD bralem ostatni raz miesiac temu. Bralem kartonik nasaczony LSD i problem w tym ze wypalilo mi jezyk, mialem zaczerwieniony, delikatnie leciala krew i wypalona skora. Pytanie czy wszystko dobrze zrobilem ?
  • 1911 / 132 / 0

26 czerwca 2018yoyoyo321 pisze:
Pytanie czy wszystko dobrze zrobilem ?
Ty tak, to producent coś źle zrobił albo diler coś źle powiedział. Uroki delegalizacji, na szczęście mało groźne.

Darknet najpewniejszy. Łatwo powiedzieć, zanim nauczyłem się jak z niego korzystać trochę minęło a darknetowe LSD i tak mam od typka z reala (też na DM działa). Naprawdę warto się tym zainteresować żeby mieć narkotyki dobrej jakości. DMT zamówiłem, przyszło. Już wiem jak kupować LSD w przyszłości, przydatna umiejętność. Mogę wyjaśnić na priv, ale na forum też są odpowiednie informacje, więcej szukania tylko. Tak naprawdę banalnie proste, trzeba to raz zrobić po prostu. Jedyny kłopot taki, że aby mieć dobrą cenę trzeba tego kupić od zajebania, ale 1 kartonik też da się zamówić.
  • 2 / / 0

Zapomnialem wspomniec ze pol godziny przed bralem 2 tabsy ecstasy. Po 20 minutach od zazycia LSD puscilem belta. Myslisz ze to moze byc przyczyna?
  • 1911 / 132 / 0

l[mention]yoyoyo321[/mention]
No to teraz niczego nie jesteśmy pewni :)
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata