LSD + Grzyby

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2288 / 205 / 9

Lepiej zrobić tak żeby peaki się spotkały trochę wcześniej. Ja bym najpierw załadował kwasa a jak już będzie dobrze rozkręcony to bym ładował grzyby i szykował się na właściwą podróż.
  • 2 / / 0

Zależy mi też na sprawdzeniu jak działają same grzyby, bo będę brał pierwszy raz. Da się to jakoś pogodzić?

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Ponad pół kilo trawki w płatkach kukurydzianych

Działania bydgoskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn związanych z tym nielegalnym procederem.
  • 4 / 4 / 0

Jestem wielkim fanem sajko miksów, ale tutaj mi coś troszkę nie pasuje, (wrzuciłem kwas i po 30min grzyby) z jednej strony mnie kwas stymulował, a z drugiej strony ten BL, zimno mi było i chciało mi więc tylko leżeć, ale kwas nie dawał mi uleżeć w ogóle nieprzyjemne odczucia związane z substancjami zdawały się potegować. Imho i w przypadku mojej osoby najlepiej się jednak sprawdza Jedi-flipping bo wtedy MDMA znosi mi odczuwanie BL i jest miodnie. W tej nazwie w ogóle doskonale pasuje ten Jedi bo robi się naprawdę kosmicznie %-D
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata