LSD + Grzyby

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 63 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2015
  • 1980 / 299 / 9

Lepiej zrobić tak żeby peaki się spotkały trochę wcześniej. Ja bym najpierw załadował kwasa a jak już będzie dobrze rozkręcony to bym ładował grzyby i szykował się na właściwą podróż.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Zależy mi też na sprawdzeniu jak działają same grzyby, bo będę brał pierwszy raz. Da się to jakoś pogodzić?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Marihuana jest legalna w Kanadzie, ale czarny rynek rośnie w siłę. Co poszło nie tak?

Władze miały nadzieję na ograniczenie działalności czarnego rynku, a inwestorzy na otwarcie nowych możliwości. Jednak, jak informuje brytyjski "The Guardian", na razie nie osiągnięto zamierzonych efektów. Co poszło nie tak?
Rejestracja: 2018
  • 4 / 4 / 0

Jestem wielkim fanem sajko miksów, ale tutaj mi coś troszkę nie pasuje, (wrzuciłem kwas i po 30min grzyby) z jednej strony mnie kwas stymulował, a z drugiej strony ten BL, zimno mi było i chciało mi więc tylko leżeć, ale kwas nie dawał mi uleżeć w ogóle nieprzyjemne odczucia związane z substancjami zdawały się potegować. Imho i w przypadku mojej osoby najlepiej się jednak sprawdza Jedi-flipping bo wtedy MDMA znosi mi odczuwanie BL i jest miodnie. W tej nazwie w ogóle doskonale pasuje ten Jedi bo robi się naprawdę kosmicznie %-D
Posty: 63 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości