LSD + alkohol

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1 / / 0

Może sie skończyć bardzo niekorzystnie ;)
  • 5635 / 431 / 0

Polecam na peaku wypić sobie jakieś piwko radler.Nie zepsuje fazy a smaczek będzie wyborny. :-)

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?
  • 555 / 43 / 0

Jak jesteś doświadczonym psychonautą to ze 2-3 piwka podczas tripa nic nie zaszkodza ;)
Ja często piję najpierw 1-2 radlery, biorę kwasa, idę do klubu i wypijam w nim 1-3 piwa.
Do tego jeszcze zioło, balony z N2O :D
Można wszystko :P
  • 3796 / 416 / 11

Pierdolenie.
alkohol do tripa zawsze musi być, nałóg nie odpuszcza.
I daję nutę oszołomienia, od razu poprawia nastrój, gdy myśli schodzą na złe tory.
  • 819 / 110 / 0

Ja słyszałem od znajomego że walili kwasy i zapijali wódą, ale robili to w zgranej ekipie w której znali się od dziecka, a jak już tak melanżowali to byli można powiedzieć dorośli. I z tego jak to mówił to celowo prowokowali taki hardcore.
  • 51 / 5 / 0

08 października 2018ravez pisze:
Jak jesteś doświadczonym psychonautą to ze 2-3 piwka podczas tripa nic nie zaszkodza ;)
Ja często piję najpierw 1-2 radlery, biorę kwasa, idę do klubu i wypijam w nim 1-3 piwa.
Wow, serio dajesz radę iść do klubu? I być z randomowymi obcymi ludźmi?
O jakich dawkach rozmawiamy?
  • 555 / 43 / 0

27 października 2018d33nied pisze:
08 października 2018ravez pisze:
Wow, serio dajesz radę iść do klubu? I być z randomowymi obcymi ludźmi?
O jakich dawkach rozmawiamy?
W klubie max 250 ug zjadam, ale najczęściej 150 - w moim przypadku to idealna dawka żeby zachować kontrolę i dobrze, kolorowo się bawić.

PS. Są pewne cykle imprez, na których przynajmniej połowa klubu bawi się na kwasie i/lub emce.
  • 1 / / 0

a jak wyglada sprawa jesli wrzuce 100ug jakos kolo 9 rano a nastepnie kolo 20-21 mialbym w planach wypicie kilku piw albo szampana, będzie ze sobą kolidować?
dodam ze karton wrzucam pierwszy raz
  • 2164 / 392 / 0

Nie będzie kolidować, wręcz fajnie zchillluje zejście kwasa. Udanych lotów!
  • 579 / 27 / 0

z własnego doświadczenia wiem, że alkohol wypity przed wzmacnia działanie LSD i to bardzo mocno.

Natomiast picie podczas jakby trochę uspokaja myśli, niweluje działanie LSD tzn mniejszy jest natłok myśli, większy luzik i bardziej wesoło :d
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata