LSA - wpływ na zdrowie

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 11 / 0

Zmielony też daje radę. Ile, to już kwestia indywidualnej wrażliwości.
  • 98 / / 0

Ja nie mogłem przeboleć smaku imbiru. No kuźwa, brało mnie na bełty od niego samego. Avioplant to 10 kapsułek zmielonego imbiru. Porcja na sensacje żołądkowe to 3-4 kapsy. Najwygodniej.

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Palisz marihuanę? Twoje dziecko może przejąć twój nałóg

Nowe badanie pokazuje, że dzieci osób, które palą marihuanę, częściej same po nią sięgają. Poczynania dziec i w zakresie korzystania z popularnej trawki to efekt światopoglądu rodziców i wychowania ogółem.
  • 59 / 1 / 0

Najlepiej przed spożyciem zmielonych nasion nic nie jeść od rana. Po godzince bólu brzucha wszystko wraca do normy i można już jeść. Nie wiem jak u was ale mi na LSA bardzo smakują wszelkiego rodzaju owoce.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 178 uczestników Wejdź na czata