Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 540 • Strona 54 z 54
  • 6 / 1 / 0
Znana firma na L. Zamawiałem bezpośrednio od producenta i są jak najbardziej aktywne.
Z własnych doświadczeń najbardziej polecam ekstrakcje wodną (nie trzymać dłużej niż 10h), bo najmniej siada na bebech.
  • 1 / / 0
Siemano, mam pytanie. Nie dawno zarzucilem 22g heavenly blue i było bardzo mocno. Było tak mocno że aż nie chciałem być w takim stanie i zasnąłem. Potem jak się przebudziłem po 15 godzinach to miałem zaburzoną koordynację ruchową, miałem zawroty głowy, byłem bardzo wyprany tak jakbym był po tygodniowym ciągu na hxdrn. Ten stan trwał aż do 16 godzin. Czym to mogło być spowodowane? Po LSA może być zwala?
  • 14 / 1 / 0
Miałeś zwałe, po LSD/LSA na drugi dzień tak jest
  • 455 / 60 / 6
@AleksanderNovak po prawdziwym LSD nie ma żadnej zwały tylko piękne afterglow na 2 dzień a po LSA to nie wiem pewnie może być
  • 14 / 1 / 0
A kto powiedział że jedno wyklucza drugie
  • 857 / 256 / 0
Nie podoba mi się to. Wziąłem jedną tabletkę tego:
https://indian-spirit.nl/happy-caps-trip-e

Rzekomo ma w sobie 150 mg HBWR, ale nie wiem ile to ziaren, jak to przeliczać, nie jest napisane czy Hawaje czy Madagaskar... W każdym razie po przyjęciu jednej godzinie nudności, które utrzymują się do teraz (prawie 3h), doszło rozmycie obrazu lekkie i niepokój i w sumie tyle. Jeszcze wrócił ból zęba.

Edit: godzinę później przeszły nudności, czyli prawie po 4h. Mało się dzieje, jest po prostu inaczej. W każdym razie po zapaleniu odrobiny ekstraktu szałwi x10 przez pięć minut było dość tryptaminowo. Potem wróciło do tego samego.
  • 3036 / 451 / 1
Generalnie Ja uważam że nasiona powoju to dość desperacka próba w zasmakowaniu psychodelików...

Powój określiłbym raczej jako deliriant z nutą psychodeliczną.

Ja tak z 10-15 lat temu testowałem nasiona i również bolał mnie brzuch do tego stopnia że musiałem się położyć z termoforem na żołądku próbowałem zasnąć ale przeszkadzały mi w tym wizualne szumy przy zamkniętych oczach.
Co prawda nie były to tabletki z jakiegoś Smart shopu, tylko kupione W ogrodniczym pestki firmy legutko :p
Nie dość, że trzeba zjeść ich dużo dla efektu byle jakiego to jest to okupione kosztem, który- według mnie- przewyższa zyski.

Nie pamiętam ile tego było ale konkluzja była taka że po testach stwierdziłem, iż więcej lub mocniej to ja nawet bym nie chciał, ponieważ co nasiona, co firma- to inna siła, moc i... ilość środków ochrony roślin (które raczej nie sprzyjają zdrowiu. patrz tematy o PST i maku)

Zdecydowanie lepiej sobie zamówić cztery kartony kwasu który wcale nie jest taki drogi (chociaż i tak kurewsko drożeją używki razem z wojną, opałem i kredytami), ewentualnie MDMA w krysztale, a od biedy epicki DXM! (Tak acodin który jest w c*** mocny jak na swoją cenę i dostępność. Wiem że to dysocjant i wiem że chód robota, ale to co ma do zaoferowania pod kątem cewów i ogólnie tripa, mogłoby niemal iść w szranki z DMT)
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 857 / 256 / 0
Ostatecznie zadziałały dość fajnie, ale dopiero po 5 godzinach się zaczęło. Wizualnie słabo, ale dość mocna euforia fizyczna, psychicznie spoko clearhead, nie było źle. Dobrze było doprawić szałwią i zmieszać z truflami, komponuje się świetnie.
  • 16 / / 0
Czytałem gdzieś na forum że LSA zwęża naczynia krwionośne, wolałbym tego uniknąć, z tego co wiem to marihuana je rozszerza, a do tego może zmniejszać nudności, myślicie że taki mix będzie miał sens? I jak to zmieni doświadczenie?
  • 9 / / 0
Palenie zazwyczaj wzmacnia psychodeliki, jak się zapali po peaku to trochę go przywraca zwłaszcza wizualnie. Ale nie wiem jak jest z LSA
ODPOWIEDZ
Posty: 540 • Strona 54 z 54
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.