LSA, Powojowate - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 10 / / 0

15 kwietnia 2017Radioaktywny Pakt pisze:
Wysoka temperatura zniszczy LSA, więc wywar odpada.
!!! Złego słowa użyłem nie wywar tylko substancja tak czy siak chodzi
mi o nie wyżucanie "fusów" z tego czyli nie
jest to ekstrakcja tylko dodanie czosnku do
mixtury
  • 414 / 40 / 0

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Chcesz zmielone nasiona zalać wodą i dodać tam pocięty czosnek, żeby niby zneutralizował rzygogenne substancje a potem wypić to wszystko z fusami? Tak?

Jeśli tak to ja osobiście nie próbowałem, ale znając ciężkostrawne działanie czosnku jeśli już bym miał coś takiego uczynić to sam czosnek przed wypiciem bym usunął.
Ale to tylko moje domysły.

Jeśli chodzi o inne metody to ludzie używają imbiru bo:
*primo - sam w sobie jest przeciwwymiotny i bakteriobójczy
*secundo - rozszerza naczynia krwionośne, które to powoje zwężają

Także z czosnkiem chyba pozostaje Ci spróbować samemu, no chyba że ktoś nas oświeci :)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Pierwsze legalne zbiory marihuany w Niemczech dopiero w roku 2020

Wysiłki na rzecz zalegalizowania uprawy medycznej marihuany w Niemczech postępują powoli. 79 firm złożyło oferty w obecnym przetargu, a Federalny Instytut ds. Urząd przyzna kontrakty do końca pierwszego półrocza roku.
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 2 / 0

Co myślicie, żeby se z ibeja zamówić nasionka, dobrze cenowo wychodzi. Czy za bardzo przypał ?
  • 120 / 11 / 0

Przypał znikomy. Ale jak się zakręcisz w różnych środowiskach to i lokalnie dostaniesz. Jeśli oczywiście nie mieszkasz na jakimś zadupiu.
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 2 / 0

Myślę, że lokalni sprzedawcy nawet nie wiedzą co to jest, i jak działa, a co dopiero tym dillować xD Aczkolwiek pomarzyć zawsze można ;)
  • 120 / 11 / 0

Mnie się udało bez większych problemów i żadnych koneksji w środowisku dilerów. O innych miastach też słyszałem od znajomych jakoby nie było aż tak ciężkie do zdobycia jak się może wydawać pozormie.
  • 99 / 1 / 0

]3g nasion firmy legutko ze sklepu ob1

Rozgryzione na papke i polgodziny pod język.Brak efektow.Nie aktywne nasiona Czy za mala ilosc zeby Cokolwiek poczuc??
  • 99 / 1 / 0

Heveanly blue oczywiście
  • 1 / / 0

Kilka dni temu testowałem Heavenly Blue od Legutko. Umyłem 8g nasion, zmieliłem, zobiłem ekstrakcję wodną, ale i tak wypiłem z fusami :D
O dziwo, żadnych dolegliwości żołądkowych.
Myślałem, że nie zadziała, ale weszło po 2 godzinach. Bardzo przyjemne efekty: śmiechawa, CEV'y, halucynacje słuchowe, gdy starałem sobie przypomnieć jakieś dźwięki.
Następnym razem spróbuję z większą ilością. Polecam.
  • 6 / / 0

W angielskim internecie wyczytalem ze mozna powoje waporyzowac, ale bez zadnego info nt dawek itd, ma kto podzielic sie jakim info co i jak? Kumpel zamawia waporyzer i zastanawiam sie
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata