LSA + pixy+ thc + alko + dxm

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

• 119 / 1 / 0

ale trip dojebany.

• 60 / 1 / 0

Ta no mam 5 dni ;d nie wszamie wszystkiego na wejsciu ; ). Mógłby mnie ktoś jeszcze oświecić czy 6 nasion będzie ok?

E D I T.

Mozliwe, że zamiast lsa pojawią się grzybki ;d. Jak byście ułorzyli mi menu z grzybami zamiast nasion?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Elbląg: Na siedzeniu auta miał „rozłożony” zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę

Policjanci patrolujący Elbląg zainteresowali się pewnym 31-latkiem. Mężczyzna widząc przejeżdżający patrol wyłączył silnik i szybko wysiadł ze swojego auta. Okazało się, że na siedzeniu kierowcy pozostawił on zapakowany w folię zestaw narkotyków oraz elektroniczną wagę.

• 757 / 25 / 0

mniejsza dawka lsa/zibenów {3h} piguła/dwie i do tego browarki/gibony. następnego dnia się nawciągajcie i upalcie, trzeciego dnia spigulcie i najebcie, czwartego dnia wpierdol resztę lsa/zibenów i jaraj. piątego pifko i dżojnt na odmułkę.

• 60 / 1 / 0

O kurwa dla jakiej sławnej gwiazdy układałes menu :D ? Zajebiście przemyślane ; ], nic dodać nic ujać : ). dzięki stary!

Edit:
czekam jeszcze na ewentualne poprawki propozycji demoona, jak nikt nic nie napisze, to zdecyduje się na własnie taki przebieg wycieczki : ). Jak wróce to napisze jak się bawiłem : )))))
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2009 przez PosthumanisticAnnaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

• 614 / 2 / 0

a ja proponuje tak:

1 - wjebanie wszystkich nasion
2 - picie+jaranie(chyba, że macie parcie na fete)
3 - picie+jaranie
4 - MDMA
5 - picie+jaranie

jak bawić sie w psychodeliki to nie żałować sobie, bo traci to wtedy sens i nie polecam zmulać tego alkoholem.
fete bym odpuścił.

• 3490 / 35 / 0

duke01 pisze:
a ja proponuje tak]picie[/b]+jaranie(chyba, że macie parcie na fete)
3 - picie+jaranie

5 - picie+jaranie

nie polecam zmulać tego alkoholem.

• 60 / 1 / 0

Dobra, dzięki wszystkim za pomoc, zgrywam do końca muze i w kimono lece, jutro wyjaz : DDDDD. elo
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata