Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 645 / 103 / 0

No właśnie z hometem to ruletka w moim i jej przypadku. Albo lajtowy bl albo total destruction aka rzyganie, całkowite osłabienie. Tak czytam i chyba wezmę alladyna. Dzięki
  • 194 / 11 / 0

Czy noopept wzmacnia lizergamidy? Na reddicie rozne sa opinie, niektorzy twierdza ze tak, a inni że daje tylko lepszego clearheada. Próbował ktoś?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Dramat polskich marynarzy w Meksyku po ujawnieniu ładunku kokainy

Polscy marynarze trafili do meksykańskiego więzienia po tym, jak odkryli, że na ich statku pod cypryjską banderą ktoś przemyca narkotyki. Załoga powiadomiła służby, te splądrowały statek i aresztowały cały personel.
  • 3879 / 683 / 0

Z tego co pamiętam to wzmacnia fete. Sunifiram wzmacnia lizergamidy i przywraca peaka na jakis czas, a noopept podobnie oddzialuje posrednio na nmda wiec zapewne tez wzmacnia. jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz. chociaz na clearheada bym nie liczyl ;-)
  • 194 / 11 / 0

Czemu byś nie liczył na clearheada?
  • 1017 / 248 / 0

29 sierpnia 2019Mleczarz pisze:
Czy noopept wzmacnia lizergamidy? Na reddicie rozne sa opinie, niektorzy twierdza ze tak, a inni że daje tylko lepszego clearheada. Próbował ktoś?
Powinien wzmacniać. Nie polecam z nbomami, wzmocniło tak, że nigdy tego nie zapomnę, chociaż czasem bym chciał.
  • 1074 / 157 / 0

Fenylopiracetam też powinien wzmacniać jak rozumiem? Biorę od jakiegoś czasu, a za tydzień mam w planach 400 mcg i w sumie jak się bawić to na całego. Kwas będzie też raczej brany 72 godziny po klonie i po takim czasie działanie LSD nie powinno być osłabione (dosyć szybko metabolizuję klony z tego co zauważyłem), ale wolę dmuchać na zimne, poza tym wzmocnienie działania nootropem może być ciekawe.
  • 324 / 12 / 0

Powiedzcie ino dla mnie które lizergamidy będą banowane i kiedy?
Serce się kraja co za kurwa bezduszne ludzie. Tyle pięknych chwil nie do powtórzenia?!:(
  • 1074 / 157 / 0

ETH - LAD oraz ALD - 52. Jakiś tydzień temu pisałem, że nowelizacja wykazu była wtedy już przygotowana do ogłoszenia, ale wykaz dalej jest niezaktualizowany. Pewnie na dniach wejdzie. 1P - LSD za to dalej jest legalne, no i na rynek ma wejść pare nowych lizergamidów, więc ten rynek wciąż działa. Najbardziej szkoda ALD - 52 jednak.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata