Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 303 Strona 23 z 31
Rejestracja: 2017
  • 198 / 11 / 0


Zastanawiam sie ktorego lizergamida wybrać, AL-LAD, ald czy 1p. Interesuje mnie euforia i wizuale. Probowalem juz 2 razy lizery
Pierwszy - nie wiem co to było (na kartonie napis ALD-52) w ilosci 1 karton weszlo po godzinie, działanie wyraznie falowe, byla silna euforia, malo wizuali i mało mindfucka, łatwo sie rozpraszalem i potrafilem isc do toalety godzine po drodze łapiąc zainteresowanie czymś innym, silne pobudzenie, po peaku (ok 4h od zazycia) pozostalo dalej i było aż irytujące. Ten trip podobał mi się bardzo pod wzgledem mentalnym ale brakowało wizuali.
Drugi raz - ALD-52 175ug i tutaj szok. Weszło po 15 min stopniowo nasilając sie, nie było to falowe działanie. Zmiażdżyło mnie mentalnie, nie wiedziałem kim jestem, gdzie jestem, miałem przeczucie że jestem uwieziony w czasoprzestrzeni, czułem okropny niepokój, ale jakoś to przetrwałem. Jak działanie przestało słabnąć (ok 6h po wejsciu), było już całkiem przyjemmie gdyby nie szok po tym co przeżyłem. Muzyka i głosy towarzyszy irytowały mnie, miałem różowo-fioletową poświatę (to było fajne wrażenie), ten trip tak nie speedował, choć miałem potem problem z zaśnięciem. Dawka była stanowczo za duża i przytłoczyła mnie..
Czytałem dużo opinii że 1p jest najbardziej mindfuckowe, inni twierdzą że to ald jest najsilniejsze. Zastanawiam się nad al-ladem ale nie wiem czy 1 karton 150ug będzie wizualny i działanie zamyka się w 6h a to trochę krótko
Rejestracja: 2012
  • 1034 / 251 / 0


09 lipca 2018Mleczarz pisze:
Interesuje mnie euforia i wizuale.
AL-LAD 300ug. Chociaż ostatnio na rynek zostały wypuszczone kartony które faktycznie mają 150ug, albo świeże, albo dobrze przechowywane i dla wielu ludzi było to już za dużo, nawet podejrzewali, że to jakieś nbomy, jednak testy potwierdziły, że to lizergamidy.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Pod czterema tonami węgla z Kolumbii ukryte było 225 kilogramów kokainy

Polscy marynarze ofiarami akcji kolumbijskich karteli narkotykowych? Kapitan Andrzej Lasota na początku sierpnia został aresztowany w porcie Altamira w Meksyku. Dowodził statkiem UBC Savannah, na którym znaleziono prawie 225 kilogramów czystej kokainy.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Wczoraj dostałem od ziomeczka żółte piguly z wytloczonym logo Porsche i napisem 911 turbo. Twierdzi że to LSD dlatego trzeba je porcjowac na 4. Wałek?
Rejestracja: 2012
  • 1034 / 251 / 0


Bardziej prawdopodobne, że to MDMA, lub inne euforyki, LSD jest rzadko spotykane w postaci piguł (ale jest taka opcja)
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Wiem że LSD jest spotykane w postaci tzw "microdotsow" a te wyglądem bardziej przypominają MDMA(duża pigułka z przedzialkiem). Dostał ktoś kiedyś coś podobnego?
Rejestracja: 2009
  • 227 / 4 / 0


microdoty są, jak nazwa wskazuje, mikro. 2mm średnicy albo coś w tej okolicy. Wielkość jak ziarnko kaszy jaglanej. Nie ma szans, żeby MDMA w sensownej dawce pomieścić w takiej objętości.
To celowo ma wskazywać, że substancja aktywna jest w maleńkiej dawce, dlatego jak ktoś by sprzedawał jakieś większe tabletki jako LSD, to powinna włączyć się lampka ostrzegawcza.
Rejestracja: 2017
  • 198 / 11 / 0


Zarzucilem w koncu 75ug 1p. Bardzo różniło się od ald, było zdecydowanie bardziej mindfuckowe,mniej a raczej inaczej wizualne. W pewnym momencie zahaczałem o bad tripa ale poszedłem na spacer i wszystko wróciło na dobre tory. Mam wrażenie że w 1p trzeba 'wwiercać' oczy w obiekty, żeby zobaczyć fraktale, a raczej odgrywanie jakiejś scenki, przy ald wzsytko oddycha czego nie doświadczylem teraz. W pewnym momencie nawet zacząłem się nudzić :D nie wiedząc o co chodzi, co ze sobą zrobić bo świat wydawał się normalny, może trochę wiekszy kontrast. Wydaje mi sie że zrozumiałem psychodeliki i potem było już super, zrozumiałem wiele rzeczy, doznałem katharsis, płakałem ze szczęścia. Żałuję że na ostatnie pare godzin tripa nauczyłem się z niego korzystać. Całość zamknęła się w 14h. Wydaje mi się że podobna dawka ald byłaby bardziej wizualna i mniej mindfuckowa, mam rację?
Rejestracja: 2017
  • 574 / 24 / 0


Po prostu nie spodziewaj się mocnych wizuali po takich dawkach.
Rejestracja: 2017
  • 198 / 11 / 0


A jak dzialaja miksy lizergamidow? Np 75ug al lad + 75ug 1p. Czy allad w tym wypadku zwiekszy wizuale czy to bedzie marnotrawstwo bo 1p go przyćmi ?
Rejestracja: 2010
  • 3309 / 312 / 0


na 1.p LSD polecam muze wlaczyc. Wchodzi nieziemsko. Inne rc lizergy slabo wplywaly na moj zmysl sluchu.
Podobne mam odczucia o ALD-52- jesli chodzi o wizuale. Wszystko oddychalo , morfowalo i bylo stale.
1p-LSD w dawce 150 malo pokazuje wizualnej strony. Zdecydowanie tutaj nie szukajmy wizualnego rozpierdolu.
ALD-52 w podobnej dawce jest juz okej.

Mixy dzialaja mindfuckowo . Czesto mocno zamotany bylem w miksach rc lizerow
Posty: 303 Strona 23 z 31
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mrokeke i 1 gość